Hada Labo

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2017. október 16.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ultra hidratáló tej "nedvesség-lezáró" technológiával, ami egy hidratáló krémmaszkhoz hasonlóan beborítja a bőrt, megakadályozva a nedvesség elvesztését. Többek között a hialuronsav 5 fajtájának koncentrált keverékével segít pótolni és megtartani a nedvességet.

cattitude

2019. január 26.

a boltban azt hittem, ez a sima lotion kisebbik kiszerelése, otthon vettem észre, hogy ez sűrűbb, kicsit emulziós állagú. kevés is elég belőle és jól hidratál, viszont az inci miatt nem fogom tovább használni, a parabént még megbocsátom, de a paraffint nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Lolychan

2019. január 18.

Barinőmtől kaptam egy kevesebb mennyiséget. Géles állagú termék, illata szerintem nincs. Jól végzi a dolgát, eddig nem okozott problémát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

Bokorkata

2018. november 1.

Mellényúltam a boltban amikor ezt a terméket vettem, micsoda mázli! Amióta használom ragyog az arcom! Tényleg hidratálja a bőrömet, miközben nem érződik nehéznek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Lencseee

2017. december 3.

Itt cserebereztem. Milyen jol tettem Vegre egy hadalabo milk,ami maradektalanul jol teljesit. Inci szuper,beszivodas szuper,hatasa szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

tara95

2017. november 1.

Véletlenül ezt rendeltem meg a gél állagú társa helyett. Örülök neki, mert wow! Segített rájönni, hogy a hialuronsav az egyik legjobb összetevő a vízhiányos arcomnak. Nagyon könnyed tejes állaga van, én keverem a masszívabb fényvédőmmel. Felkenés után elképesztően sima, siklik az arcon, nem találkoztam még ilyen állaggal. A bőröm tömörebb, feszesebb, tovább marad meg rajta a smink és az apróbb ráncok halványabbak. Bátran ajánlom, nem ez az utolsó amit venni fogok a márkától.

Nem lenne tisztességes, ha így hagynám itt, végül nem tudtam hova rakni az olajos bőrömre való rutinomban, mert hidratálóként sok, fényes, éjszakára meg már inkább olajat kentem helyette, így eladtam de nem pontozom le mert ez egy szuper termék, csak nem olajos bőrre :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak