Hada Labo Tokyo

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kafa, Módosítva: 2022. március 25.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló ráncelleni krém három típusú hialuronsavval (Szuper Hialuronsav™), kollagénnel és retinollal. Megerősíti, puhítja és rugalmasabbá teszi a bőrt.

Matebettee

2022. június 21.

Én nem tudom, hogy kinek a bőrre lett kifejlesztve, de az én érett vízhiányos bőrömnek borzasztóan zsíros és sok. Egyszerűen nem tudja beszívni, csak ül rajta, de reggelre megmarad száraz érzet is… nem szeretem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 21.

BKristy

2022. május 30.

Sajnos egyik termékük sem jött be, nagyon zsíros állag, legalább lenne egy minimális kis illata, de semmi. Előtte Lancome krémet használtam és szebb volt a bőröm.
Update 2022 májusban.
Mostanában fogy el a krém, és közben nagyon megkedveltem. Teljesen semleges hidratáló, nem okoz pattanásokat, nem bántja a bőrömet. Jó ez a krém, csak drága (szeintem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 30.

Update 2022 májusban.

dalmesz0204

2021. december 7.

Este használom mert nappalra nekem túl sok, csillog tőle a fejem, mint a diszkógömb. :D
Jó kis termék de nem lett szerelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

Jó kis termék de nem lett szerelem.

Lulimuli

2021. november 3.

Elhasználtam ugyan a krémet, de sajnos az én bőrömnek kevés volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

Elhasználtam ugyan a krémet, de sajnos az én bőrömnek kevés volt.

Nicim

2021. július 11.

Az esti rutinom része a HADA LABO TOKYO LOTION ANTI-AGING SUPER HYDRATOR-ral. Nappali hidratálónak számomra túlságosan nehéz, testes, zsíros. Viszont éjszakára tökéletesen bevált, már egyszer újravásároltam. Szépen feltölti a bőröm, nem tömíti el a pórusokat. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Kamea

2021. június 23.

2021.06.23. Sajnos úgy jártam vele, mint az éjszakai testvérével, ezt is a dekoltázsomra kenegetem el. Másrészről ezt nem is bánom, hiszen az én koromban a dekoltázsra is erősen ráfér már az ápolás, fiatalon még úgyse fordítottam erre kellő figyelmet.
Ez egy nehéz, testes krém, az állaga nekem már-már kenőcsös, ezért se szerettem az éjszakai társát se. Felkenés után hagy egy nagyon enyhén ragacsos és fényes réteget, amit talán még el is viselnék szárazbőrűként az arcomon, de a kenőcsös érzettel nem tudtam megbarátkozni.
A dekoltázson viszont határozottan jól mutat ez a ragyogó végeredmény, főleg ilyenkor nyáron.
Gondban vagyok a pontozással, ugyanis a funkcióját nálam nem tölti be. A dekoltázsomra kenve viszont hozza az elvárt eredményt. Legyen hát egy jó erős hármas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 23.

Dici

2021. június 21.

A HADA LABO TOKYO LOTION ANTI-AGING SUPER HYDRATOR-t vettem először meg, és afelé akkora imádat van, hogy azt gondoltam a márka többi terméke is olyan szenzációs. Hát tévedtem Ez egy nappalra ajánlott krém, de az én száraz bőrömnek is sok még éjjelre is. Ragad, fényes, nehezen szívódik be, a párnát is sajnálom, mert szerintem a fele ott végzi. Rettentő nehéz krém, nappalra senkinek sem ajánlom, hacsak nem otthon dolgozik egyedül egy szobában. Úgy érzem nem levegőzik a bőröm tőle, tömít. Jóindulattal 3 csillag, mert a tégelye gyönyörű, ízléses.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 21.

LoOlita

2021. május 15.

Nagyon jó kis krém. Bár a leírás azt írja hogy nappalra és estére is lehet használni, a krém teltségéből kifolyólag nappalra túl nehéz. Már szinte zavaró.
Éjszakára a Hada Labo anti ageing fluidot használom először majd ezt a krémet, és úgy tökéletes. Olyan mint egy arcpakolás.

Viszont nappalra érdemes valami könnyebbet nézni lehetőleg SPF-el. Mert sajnos ebbe nincsen. Ezért sem használnám nappal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Milva07

2021. május 6.

Sajnos nappali krémként még az én csontszáraz bőrömön is értékelhetetlen, munkanapokon nincsen egy órám arra, hogy a beszívódására várjak, és utána sem kellemes tapintású a bőröm. Éjszakára nagy duzzogva elkenegetem, de könnyen lehet, a lábszáramon végzi, mint sok más "nem szerettemmeg, alig várom, hogy elfogyjon" krém. Kár, mert barátságos ára vonzó volt, de nem jött be...Jóindulatú 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 6.

Limadunia

2021. május 1.

Update: jöttem lepontozni, iszonyat mitesszereket és pattanásokat okoz, nem szívódik be, olyan mintha libazsírral kenegetném magam, rettentően tőmíti a pórusokat.

Ezt nappali krémnek reklámozzák viszont gusztustalanul sűrű, olajos, tocsakos krém. Hál istennek parfümmentes, viszont retinol van benne, de nem írja hány százalék! Ez már eleve nagy hiba. Szuperszáraz bőröm van, nem irritálja, viszont csak éjszakára tudom használni és nagyon tömény, nem szívódik be, csillogó diszkógömbnek néz ki az arcom tőle még órák múlva is, szerintem a fele krém a párnán landol. Másnap reggel cisztás pattanást okozott és egy heti használat után nagyon sok mitesszerem lett tőle. Én ettől a nagy márkától sokkal jobbat vártam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Thioctic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Methylparaben i I ta I par 0 0