hair culture

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manulka, Módosítva: 2013. március 4.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Lory

2014. július 23.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot de nemcsak ezt hanem a többi féle Aldis balzsamot is.Rengetegszer újravettem őket,ha ki is próbálok mást,ezekhez visszatérek.Sűrű az állaga,szerintem a legsűrűbb hajbalzsam ami a kezemben járt,a vége felé elég nehéz kinyomni a flakonból(pont ezért)ráadásul vizes kézzel,szóval olyankor küzdünk egymással egy kicsit :DD De könnyű kiöblíteni,semmi baj nincs vele.A töredezett hajat,nem látom,hogy nagyon regenerálná de azért sem,mert hajolajat is használok a végekre.Viszont szép fényes,könnyen kezelhető hajkoronát kapok.Mindezt potom pénzért és szilikon mentesen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

cioccolata

2013. október 4.

Most vettem. Annak ellenére, hogy elég sűrű balzsam, könnyű kimosni. Alapvetően a meglehetősen jó összetevők győztek meg, na meg a verhetetlen ár. Az illata sajnos nem különösebben jön be, kb. semlegesen állok hozzá.
Kezdetnek egy erős négyes.

Update: Múltkor az egész hajamra tettem belőle, még a fejbőröm közelébe is, és azt kell, hogy mondjam, használt! Jó sokat kell tenni, de működik. A száradás után a hajvégeimre is tettem egy keveset, így kevésbé szálltak. Szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

Kezdetnek egy erős négyes.

stella06

2013. március 5.

Elég hosszú idege használom a narancssárga változatot a hozzá tartozó samponnal együtt. A sampont nagyon szeretem, ezt a balzsamot kicsit kevésbé. Eleinte hónapokig nagyon jó hatással dolgozott a hajamon (könnyebb kifésülhetőség, szárazság csökkentése); mostanában már sajnos látszik, hogy túlságosan hozzászoktam, de még mindig nagy különbség van akkor, amikor használom, és akkor, amikor nem (utóbbi eset: szélálló, csontszáraz hajszálak). A hajvégek töredezésén nemigen segít, de ehhez egy kimosható balzsam talán kevés is.
Azt hiszem, ha elfogy, kipróbálom a márka egy másik balzsamját (valószínűleg az ureásat), mert alapvetően elégedett vagyok az Aldi sajátmárkás kozmetikai termékeivel (elég sok mindent kipróbáltam már tőlük)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Inositol
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Biotin

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.