Halle Berry

Ár:   8999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2017. március 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegyei a körte, a fügelevél és a bergamot. Szívjegyei a mimóza, hibiszkuszvirág  és a frézia. Alapjegyei a tömjén és az ámbra.

daydreamheart

2021. március 30.

Most fogyott el nálam ez a kis tünemény. Még valamikor 10+ éve kaptam nyereményként, de nem nagyon használtam, csak idén találtam rá ismét. Nagyon kellemes az illata és a bőrömön is 2-3 órán át tartósan megmaradt. Kár, hogy már nem gyártják, különben újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

vanillacaramella.sweet

2021. március 12.

Ó, ez egy nagyon kis kellemes darab volt, egy ideig használtam régen. Színe passzol hozzá, mert egy meleg, virágos-gyümölcsös illatot rejt.
Kifújáskor kis gyümis-citrusos, fanyarkás indítással, de hamar virágosba váltott, klasszul volt bele komponálva a hibiszkusz, frézia és ámbra melegsége. Tömjént én nem tudtam kivenni, lehet, hogy benne volt, de a bőrömön nem jött elő. Végülis a körte üde ropogós üdesége, gyümisége sem annyira. Inkább melegebb, virágos, fügés-fás illat volt ez. Nőies, bájos, bőrhöz simuló illat, 3-4 órás tartóssággal kb. Szillázsa közepes-kicsi. Irodában, hétköznapokban is jó. Alkalomra talán kevés,de kinek mi az ízlése, hangulata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

Luna1024

2018. január 9.

Régóta vágytam már rá, hogy megismerjem, így amikor nemrég sikerült beszereznem egy kedves lánytól egy 15 ml-s példányt, nagyon megörültem. Az én képzeletemben valamiért egy nyárias, trópusi illat élt - talán a hibiszkusz miatt, amit egyébként imádok -, valami tényleg különlegesre számítottam, de amit kaptam, az sajnos a közelében sincs a várakozásaimnak. :( Előrebocsátom: megbántani senkit nem áll szándékomban, hiszen látom én, hogy mennyien szeretik, de nekem nem kötődnek hozzá emlékeim, így nincs semmim, ami kedvesebbé tenné a számomra... Szóval mindenféle akaratlan elfogultság nélkül mondhatom: nekem ez az illat nem tetszik... Valami igazán összetett kompozícióra számítottam, amiben az illatjegyek táncot járnak a bőrömön, de rajtam valamiért - az okát ne kérdezzétek - kizárólag az ámbra és a tömjén érződik! Komolyan: nem érzek mást, csak édes, egyre terjeszkedő, fullasztó ámbrafelhőt, meghintve némi mélységgel, de nem annyival, hogy érdekesnek tartsam. Rajtam szerencsére nem maszkulin, szúrós vagy erőszakos, ellenben rettentő egysíkú, mi több - elnézést a kifejezésért, nem tudok jobbat - unalmas illat. Persze hangsúlyozandó: rajtam/szerintem/számomra. :D
Végtelenül csalódott vagyok, mert hiszem, hogy celebillatok között is lehet találni sok szépet, igényeset, de Ő nekem nagyon nem jött be... Tartósnak bizonyult, az illata pedig nem kellemetlen, de a magam részéről nem sírom tele a párnámat, amiért kivonták a forgalomból...
Gondolkodok rajta, hogy megtartsam-e egyáltalán, mert már nem kapható, és ez egy parfümmániásnak bőven elég indok tud lenni, de egy részem már csak olyan illatokat szeretne a polcon tudni, amelyekről üvölt, hogy ÉN vagyok, és Ő meg se közelíti ezt a kategóriát, szóval lehet, hogy búcsúzok majd tőle... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

szelesviki

2017. október 9.

Kedvenc parfümöm!!! Annyira kellemes az illata. Nem túl édes, az a pont jó :D Rajtam viszonylag tartós is. Nem értem miért nem gyártják már :( Neten egy helyen találtam ahonnan be tudtam szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

csakmoni

Korcsoport: >54
2017. április 13.

Rajtam olyan régimódi, erőteljes illat, inkább '80-as évek stílusa, szintetikus, erős. A leszáradása viszont nagyon kedvemre való, egészen szép az a kis tömjén, fűszeres-fás, kicsit édes, kicsit maszkulin bőrbesimulós, szagolgatós, szeretem az ilyen illatokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 13.

SSSAAA

2016. augusztus 25.

Valami hihetetlenül finom illat, tartós, édes, de nem geil módon, icipicit fűszeres. Egyik legkedvesebb parfümöm. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

szalamander

2016. május 30.

Rossmannban le van értékelve a 75 ml-es DNS-változat, 999 forintért.
Az illat ugyan édeskés, de mégsem tinilányos, hanem egy vonzó, érett nő illata, amit nyáron is kellemes viselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

Rossmannban le van értékelve a 75 ml-es DNS-változat, 999 forintért.

willow21

2016. május 21.

Kedvenc illatom. =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Kedvenc illatom. =)

Lilu

2016. április 6.

Hú, rájöttem mire emlékeztet, és hogy miért imádom ennyire... a kaktusz jégkrémre! Olyan savanykásan édes, különleges. A tartóssága lehetne jobb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

Nyufika

2016. január 14.

Anyukám még évekkel ezelőtt kapott apukámtól karácsonyra egy üveggel. Nagyon szereti, ha tehetem akkor mindig csórok belőle. :D Imádnivaló ez az illat. Kellemes, nőies, és szerintem minden korosztályhoz illik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)