Halle Berry

Ár:   8999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 20.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatjegyei: citrom, papaja, kaktusz, csillagánizs, orchidea, mammutfenyő

KIÁRUSÍTÁS! Halle Berry Pure Orchid
Ár: 12900 , Eladó: Phantomia
Állapot: próbált, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Packeta vagy foxpost (végül postán maradó)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Zsedit

2021. július 23.

Ezer éve van egy kis üvegem belőle, millió illatot cseréltem, de ez valahogy nálam maradt. Tartós, valamelyest egysíkú, de celeb illat létére igazán jó! Az üvege számomra kifejezetten tetszetős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 23.

Andi0415

2019. július 16.

Egy rég előttem szólóhoz csatlakozva: valóban cukros virágos illat, már alig kapni, azt is jóformán aranyáron a neten eldugva... Ahhoz képest, hogy celebparfüm, elég drága volt, b@r az illat sem mindennapi. Túl is vásároltam magam, mikor rábukkantam, inkább haggyuk, mennyire. Hajlamos vagyok túlzásokba esni. Egyet szerintem tovább is adok... Imádatos kis illatocska 🌼💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

slytherclaw

2018. március 30.

Előttem írták, hogy idősebb hölgyekre való. Nos, nekem ez az egyetemi éveim legelejének a kedvenc parfümje. Cukros-virágos, vidám illat, lányosabb a lányosnál és nem jött szembe gyakran az ismerősi körömben. Tartós volt, a bőrömön 6-8 óra, a sáljaimon meg napokig éreztem. Nagyon szerettem és még mindig áll egy üveggel a polcon, időnként szoktam is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Meldzsy

2017. március 13.

Ajàndékba kaptam egy karácsonyra úgy 1 éve.talan 1x fújtam belőle,mert már első szaglàsra sem éreztem az én kategoriaiàmnak.Meleg,tömény,édes,érdekes illat.nekem inkább időskés hölgyekre való.Nem rossz,de semmi extra.igaz nekem az édes illatok amúgy sem voltak a kedvenceim soha.nekem meg kicsit vaníliás is.mint egy tömény auto illatosító.magamon nem tudom elviselni.Elnézést kérek a kedvelőitől.nem tudom mi legyen a sorsa.Ha valakit érdekel szívesen àtadom kedvező àron,mert nàlam csak a polcon àll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

HuAnita

2016. május 12.

Az édes illatokat szeretem, ő is az :) Az egyik kedvencem lett. Tartós, csajos :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 12.

Imo

2015. április 28.

Nagyon kellemes, édes illat, nekem nagyon tartós volt, még este is éreztem. Az évek során a kedvencemmé vált, így azt a pár cseppet, ami az üveg alján maradt különleges alkalomra tartogatom. Nem szeretek sokat költeni parfümökre, de ezt biztosan újból megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

AkInImOd

2015. január 3.

Egy igazi cukorka illat, ami kellő intenzitású a bőrömön és finom (a környezetem is mindig megdicsért, ha ez volt rajtam illatként) - de nem tudom, lehet-e még kapni. Nagyon szívesen újravenném, ha látnám valahol! Akinek van megvásárolható példánya, írjon nekem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

lapiskat

2014. május 4.

Elsőre megfogott ez az illat, így muszáj volt még évekkel ezelőtt megvennem. Akkoriban szinte csak ezt használtam, viszont egy idő után már sok volt belőle, így háttérbe szorult. Nemrég újra elővettem, de már nem volt meg a wow-érzés. Tartóssága rajtam kifejezetten gyenge, 3-4 óra múlva már csak alig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

marmalade

2014. január 1.

17 éves korom óta nagy kedvenc, bár mostanában már csak alkalmanként használom. Édes, virágos illat, egyszerűen tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

Alice22

2013. november 28.

Engem erdeigyümölcs-joghurtra emlékeztet az illata, nagyon kellemes, nem szokványos, és tartós! Ha megillatozom mindig valami édességet vagy joghurtot akarok enni :D Sajnos már nincs belőle de az üvege megvan :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.