Handsan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. március 3.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Kézkrémek

Nem csak ápol és hidratál, de antibeakteriális hatással is bír.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

6vilag

2018. április 10.

Az elmúlt tél számomra a kézkrém kipróbálások és kisérletezgetések időszaka is volt. Egy alkalommal erre esett a választásom. Végül is bevittem a munkahelyemre, mert ott jobban indokoltnak tartottam ezt a kézfertőtlenítéses hatását, itthon, éjszakára feleslegesnek éreztem ezt a "funkcióját". Kellemes illat, gyors beszívódás. Irodába tökéletesen megfelel. Extra kényeztetést a nagyon száraz kéznek nem ad, pedig a papírtól és a házi munkától száraz kacsóim
bizony nagyon is megkívánnák ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 10.

bizony nagyon is megkívánnák ezt.

Szandus

2016. március 26.

ez a kézkrém nagyon de nagyon jó
az illata nagyon finom
hamar beszívódik, tehát nem hagy zsíros érzetet maga után és puha bőrt varázsol azonnal

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

ez a kézkrém nagyon de nagyon jó
az illata nagyon finom

ayse

2016. január 21.

Eletem legeslegjobb kezkreme.itt vettem egy fel tubussal.masnap mentem a mullerbe vettem megegyet.kb 500 ft kellemes illat felszivodik bababőr

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 21.

Antioxidánsok: Tocopherol