Lush

Ár:   3450 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tuffner.adrienn, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. október 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

"Kényeztesd kezeidet sok-sok vajjal: shea-, földimogyoró-, kesudió- és mandulavajat kevertünk el tökmaggal, valamint rózsavízzel és rózsakivonattal, hogy enyhítsük a bőrpírt és hidratáljuk a bőrt. A ligetszépe nyugtató hatású, a kék kamillaolaj fertőtlenít, a friss citromlé pedig élénkíti a bőrt. Bőségesen kend be a kezed éjszakára, hadd tegyen csodát!"

JBobi

2019. június 4.

Legjobb kézkrém, amit valaha használtam. Kis mennyiség is elég belőle, hamar beszívódik. Az illatavál nem voltam kibékülve, de a hatása miatt inkább megszerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

TimyBlanco

2019. április 7.

Az extrémen kiszáradt és irritált bőrömre kerestem valami erősebb krémet, miután az eddig használtak hatástalanok voltak. Már elsőre a Lushba kellett volna mennem, mert megtaláltam a tökéletes krémet. Eleinte nem voltam elájulva az illatától, de használat közben nagyon megszerettem és egész nap szagolgatnám. Legtöbbször önmagában használom, de legalább heti egyszer előtte leradírozom a kezem a Salted Coconuttal. Azóta nyoma sincs a száraz bőrnek. Tőlem hatalmas 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

darbarad

2019. április 5.

Anyukámnak vettem ajándékba, mert nagyon szereti a különböző kézkrémeket, és a szintén Lush-os Sleepy testápolót is hamar elhasználta. Gondoltam, most egy kicsit komolyabb erősségű krémet veszek neki. Az illata elég érdekes, kicsit talán gyógynövényes, de nekem nincs vele problémám. Az állaga picit testesebb, de nem az a soha be nem szívodó, zsíros érzetű kence. Anyukám esténként szokta használni, nappali valami könnyedebb, illatosabb, inkább tubusos krémhez nyúl. Én is szoktam használni, ha nagyon száraznak érzem a kezeimet, és szuperül rendbeszedi rövid idő alatt. Ha elfogy a jelenlegi kézkrémem, tervezek magamnak is venni egy Handy Gurugu-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Nikolaj

2019. március 29.

Eddig 3x vásároltam újra. Nagyon jó az illata és segít a berepedezett, ekcémás, vérző kezeimen is. A beszívódása nem a leggyorsabb, de megér mindet percet, mert nagyon puha kezeket varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Kittsy

2018. október 21.

Nagy csalódás.. A pozitív véleményekre alapozva rendeltem meg. 2 hétig folyamatosan használtam,némi javulással a nagyon száraz kezeimre.. Ugyanúgy kiszáradt,reggelente volt talán kicsit elfogadhatóbb a bőröm tőle. Vettem egy körömvirág krémet 800 ft-ért,2 nap alatt rendbehozta a kezeimet.. Ennyit a gurugu-ról... Drága tapasztalat volt.. A illata pedig...,hát a párom nem tudja elviselni... Erős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

RitaL

2018. augusztus 10.

A kedvencem a Lush kézkrémek közül, mert kellemes gyógynövényes illata mellett ez szívódik fel a leggyorsabban, és az ecet által felmart kézbőrt is gyorsan helyrehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

KatalinKelemen

2018. március 22.

Az illatáért nem vagyok oda, de nagyon jót tesz a kezeimnek és a körmeim sem annyira törékenyek mióta ezt használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Bubucim

2018. március 4.

Ebből is először mintát próbáltam, ahogyan sok Lush termékből. Aztán jött velem haza a teljes kiszerelés is. :) Valóban azt vettem észre, hogy a száraz kézen megjelenő pirosságot is eltünteti. Sok kézkrémnél (kb. 15 év alatt rengeteget kipróbáltam) azt tapasztaltam, hogy enyhén csípi a száraz kezem, de ő nem. Nyugtató még az illata is. Kicsit zsíros, ezért nappalra nagyon keveset kenek fel. A nagyobb mennyiség után is max. 5 percig zsíros érzés, de nálam ez simán belefér, főleg hogy a hatása kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

alycethetyger

2018. január 8.

A páromnak vettem ajándékba még karácsony előtt, mert szegénykémen már semmilyen kézkrém nem segített. A lelkére kötöttem, hogy rendszeresen használja, kulönben egy kalap kakit sem ér, és láss csodát! 3 nap múlva buszkén mutogatja a kezeit, hogy 'nézd cica, meggyógyítottál'.. Egyrészt ez elképesztően édes volt, másrészt pedig tényleg: lement a pirosság, egyenletesebb lett a bőrfelszíne és igazán puha, szép lett a keze.

Azt hiszem nem is kell mondanom, hogy ezután milyen gyorsasággal vettem magamnak is egyet.

Annyira szuper - én testápolóként is használom a szárazabb részeimen és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Elég könnyen beszívódik (vékony réteg:10 perc, vastag:20), ahhoz képest, hogy milyen 'vastag' ez a formula és nem hagy zsíros érzetet sem. A Lushban végignéztem az összes fellelhető kézkrémet, és egyébként ennek volt a legjobb illata is.

Szeretem, használom, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Szeretem, használom, újraveszem.

Dibubus

2017. december 9.

A legjobb kezkrem, amit valaha hasznaltam. Nappal kis mennyiseget hasznalok , ami konnyen beszivodik, ejszakara batrabb vagyok. Az illata finom friss es meg az ekcemammal is elbant. Biztos, hogy ujra megveszem, ha ez elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.