Hansaplast

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lábápolók

Ez a kifejezetten száraz bőrre kifejlesztett krém 20%-os urea tartalmával és Aquaporin technológiával száll szembe a bőrkeményedéssel, és mélyen hidratálja a bőrt.

pottyos.zebra.97

2014. augusztus 15.

Egy ideig használtam, de aztán a nyár elején, ahogy bejött a szandálos-papucsos időszak, abbahagytam, mert egyszerűen nem szívódott be rendesen, pedig este kentem be, éjjel lett volna elég idő rá. Nem mondanám hatástalannak, mert tényleg puhít, viszont a fentiek miatt csak télre fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Ajnosz

2014. július 3.

Nagyon szeretem ezt a krémet, ajánlom mindenkinek. Évek óta tartó problémámat sikerült kezelni vele. Az egyetlen, ami igazán hat, látványos változást eredményez. Valóban nehezen szívódik be, erre fel kell készülni, éppen ezért javasolt éjszakára használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

p.dori0724

2013. november 5.

Sok krémet kipróbáltam már, örök prolémám a sarkam.. Arra rájöttem hogy nálam a reszelés csak ront a helyzeten.Most már 3.hónapja használom ezt a krémet minden este lefekvéskor, és csodaszép a sarkam.Így nem is zavar hogy nem szívódik fel gyorsan, mert alvás előtt kenem be, éjszaka meg van ideje. :) Egy idő után már nem is kell belőle sok, csak épp hogy bekenem, így elég sokáig kitart egy tubus. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

anabela

2012. október 6.

nálam felejthető a hatása, ideig- óráig kicsit segít, de semmi átütő, vagy tartós javulás. ráadásul nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

Lyah

2012. szeptember 25.

Hosszú próbálkozás után bizonyossá vált, hogy ha olyan krémet keresek a talpamra, ami hamar be kell, hogy szívódjon, és használ is, akkor ez a tuti befutó. Durvább helyzetben a körömvirág krém, de arra zokni kell, nehezen szívódik be, és emiatt ezt jobban szeretem. Kicserepesedett ajkakra is jó ám, kipróbáltam :))) 2 in 1 termék. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

andrea.horvath79

2012. június 11.

Ennél jobb krémet nem tudok elképzelni sarokra. Többet próbáltam, amik ideig- órákig puhán tartották a talpamat, de ez egész nap hidratáltan tartja . Kellemes az állaga és az illata, valóban élmény kenegetni. Feltétlenül megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

Schildi

2012. június 11.

Egyetértek:) Nagyon jól hidratál, nekem gyorsan beszivodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Egyetértek:) Nagyon jól hidratál, nekem gyorsan beszivodik.

Ophelia

2012. május 21.

Kiváló termék, az első, ami valóban látványos változást mutatott. Könnyű állagú, ennek ellenére mondjuk nem szívódik be könnyen, de nem is baj, mert amilyen jó illata van, szívesen kenegetem vele órákig a lábaimat, és közben még a kezeim is nevetségesen puhák lesznek.:) 4 nap után ígér észlelhető változást, ez nálam meg is történt, lényegesen puhábbak lettek a kritikus területek. Nem olcsó, de megéri az árát. (Megjegyezném jótanácsként, hogy a Müllerben 700 Ft-tal drágább, mint a Rossmannban, szóval ott érdemes venni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 21.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Glyceryl Glucoside, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak