HappySkin

Ár:   6890 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsika9225, Módosítva: 2016. június 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Jour naturel napozás utáni tej BIO homoktövis olajjal, sárgarépa olajjal és aloe verával gyengéden ápolja, nyugtatja majd égő bőrödet. Használatával a barnaság elmélyíthető.

• Aloe vera: Ennek az Aloe növényből származó tiszta zselének bőrpuhító és nyugtató hatása mellett régóta ismert tisztító tulajdonságai vannak.
  • Árnika kivonat: Pórusösszehúzó és puhító hatásánál fogva megnyugtatja a környezet viszontagságainak kitett bőrt.
  • BIO Shea vaj: Regeneráló, sebgyógyító hatással is rendelkezik, Segítségedre lehet a napégés ellen is, hiszen 2-3 faktornyi védelmet biztosít), Napozás után a felhevült, irritált bőrre nyugtató hatással van, Kisebb égési sérülések esettén segíti a bőr regenerálódását, Alkalmazható a kiütésekre és csípésekre gyulladáscsökkentő hatása miatt.
  • BIO Jojobaolaj: Ez a növény olyan olaj-alapú viaszt tartalmaz, amely összetételénél fogva hasonlít maga a bőr által kiválasztott olajhoz. Segíti a szervezet kényes olaj-víz háztartásának egyensúlyban tartását.

Vancsa

2018. október 10.

Nyáron vettem a terméket mert könnyen leég a bőröm, reméltem, hogy találok valami natúr krémet amit napozás után lehet használni. Mivel már korábban is vásároltam a HappySkintől gondoltam kipróbálom ezt. Teljesen bevált!! Fürdés után a leégett területeket kentem be, másnapra mintha semmi nem történt volna, és nagyon puha lett tőle a bőröm. Azóta naponta használom, csak testápolóként is kitűnően működik. A sárga színe tényleg megfogja a ruhát, de este használom tehát engem ez egyáltalán nem zavar. Az illatát is szeretem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Ri2

2018. október 10.

Nekem nagyon bejött. A megpirult bőröm sokkal hamarabb regenerálódott. Könnyen, gyorsan beszívta. Szolárium után is kipróbáltam, nagyon puha tapintású lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

mlleeliy

2018. június 13.

tavaly vettem először, akkor még más csomagolásban a kisebbet (azóta nem kapható), és nem csak én szerettem bele a klassz hűsítő hatásába, illatába és mókás sárga színébe, de a barátom is! :D "Abból a sárgából van még?" úgyhogy az idei nyári időszakra már meg is vettem a következő adagot, új csomagolásban, praktikus pumpával!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

sihaya

2016. november 8.

Tesztelésre kaptam, nagyon megörültem neki, szeretem az ilyen szép összetevőjű natúr cuccokat. Kezdem a hibájával: nekem ebből a pumpás üvegből nagyon nehéz kinyerni a sűrű krémet, először azt hittem hibás a csomagolás, aztán egy jólirányzott lámaköpéssel telibelőtt az első adag krém... és azóta is csak köpködve tudom kinyerni belőle a cuccot. Maga a cucc már nem olyan kenhetetlenül sűrű, sőt, kifejezetten jó vele dolgozni, az illata nagyon natúros, semmi mesterségeset nem érzek benne. Narancssárga színű, és tényleg megfogja a világosabb ruhát, erre figyelni kell. Hatása nagyon jó, jól hidratál, de nem ragad-csúszik-mászik, nem csíp vagy irritál napoztatott bőrön se, inkább nyugtat (de nem olyan mentolosan hűsítve amit én amúgy sem szeretek) szóval maga a krém kiváló, a csomagolással, az árával és a színével nem vagyok kibékülve, ezért 4-es.
Szerk.: a végén járok, van még benne kb. 20 ml. Ha fejreállva imádkozok se tudom a pumpával kicsalni, így ujjal belenyúlkálva küzdök még vele egy kicsit, aztán kihajítom. Ezt a pumpás dolgot gondolja át a cég ennél a krémnél. 3 csill.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

purpuratulips

2016. október 28.

Ezt én is itt krémmánián nyertem, aminek nagyon örültem, mert még sose nyertem semmit :D
Mivel láttam hogy shea vaj van benne tudtam, hogy egy jó sűrű krémről lesz szó ami jól hidratál. Ha felmelegszik a bőröm melegétől akkor semmi gond nincs a kenhetőséggel és nagyon jól és hosszan hidratál. Én csak estére kentem be vele magam, mert nem szeretem ha nyáron napközben bármi is van a bőrömön (a naptejet leszámítva). Leégésre nem használtam, mert arra csak irixet, vagy valami hűsítős cuccot szoktam használni, de barnulás utánra használtam és kifejezetten jól esett. Meglepően tapasztaltam ezt a barnuláselmélyítő hatást, mert még mindig látszik a barnaságom, pedig elég gyorsan ki szokott kopni, szóval elég szuper e tekintetben. Összességében tényleg mindent teljesít amit ígér, de magamtól nem biztos hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

rayeri

2016. augusztus 15.

Ősrégi Happyskines vagyok, több terméküket használom rendszeresen és ez az egyik kedvencem! Tavaly még újdonságként próbáltam ki, idén már célzottan vásároltam meg nyaralás előtt. Mindent tud, amit ígér. Hidratál, nyugtat, fixálja a barnaságot, isteni az illata. És idén szuper lett a csomagolása!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

deakreka

2016. augusztus 3.

Egész nyaralás alatt használtam, ha napozás után a hotelbe értünk, és gyönyörűen hidratálta a bőrömet!!! Puhán tartja és a barnult színem is mintha tovább tartana mint egyébként szokott :))) Ez mostantól a nyaralások kelléke lesz az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Maddie

2016. június 29.

Szintén tesztelésre nyertem. Hasonlóan az előző véleményezőhöz, nekem is problémám volt a pumpával, legalább 50-szer kellett lenyomnom, mire hatalmas lökettel kiszabadult végre belőle valami, és azóta is szintén köpköd. Először is, az árát kicsit drágállom, a 100 ml-es kiszerelés most akciósan 2952 Ft, és azért lássuk be, a 100 ml - főleg egész testre használva - nem túl sokáig elég. :(
Az összetevőlista nagyon szép, az illata natúr, az én ízlésemnek kicsit talán túlságosan is. Ami viszont leginkább "bosszant", hogy maga a krém sárga, és azt vettem sajnos észre, hogy fog is... Tehát vigyázni kell vele, hogy mikor használjuk, mit veszünk fel utána.
A hatását tekintve jól puhít, eddig csak szolárium után használtam, segít megnyugtatni a bőrt. Összességében azt gondolom, hogy nem rossz elgondolás, de biztos, hogy nem venném újra, inkább maradok a Bioderma napozás utáni testápolójánál, az már többször is bizonyított nálam (napégés után is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

leila0803

2016. június 29.

En itt nyertem a kremmanian, koszi erte meg egyszer.

Szóval nekem a csomagolás oké, igaz, köpköd, de nekem ez nem baj, a tenyerembe kinyomkodom (ami könnyen megy) és utána elkenem. Szoliban voltam tegnap és utána teszteltem a naptól és szolitól pirult bőrömön. Nem leégés, csak egy kicsit megfogtak (végre-végre). Szóval nagyon szépen lenyugtatta reggelre a bőrömet, viszonylag gyorsan beszívódó, jó kenődő kence. Az összetevői szuperek, ugyebár bio. Amivel én nem vagyok kibékülve, az az illata, ami már már szagba megy át (bocsi), és eléggé erőteljes. Én a natúr illatú testápoló termékek híve vagyok, hiszen parfümfüggőként azt szeretném érezni, nem ezt a mindenféle gyógynövényes, stb. kusza szagot.

Összességében:
hidratálás: 5*
beszívódás: 4*
illat: 1*
bőrnyugtatás: 5*

Megvenném-e? Nem, az illat erőteljessége és a viszonylag jó beszívódás miatt.

Kinek ajánlom? Nagyon szára bőrű hölgyeknek, akik nem az illat alapján esnek szerelembe. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 29.

En itt nyertem a kremmanian, koszi erte meg egyszer.

Összességében:
hidratálás: 5*
beszívódás: 4*
illat: 1*
bőrnyugtatás: 5*

Megvenném-e? Nem, az illat erőteljessége és a viszonylag jó beszívódás miatt.

Vicus

2016. június 10.

Azt nem tudom, hogy mennyit számít, hogy tényleg barnulás után használom-e, de mindenesetre néhány szolizás után kipróbáltam. Nagyon-nagyon puha lett tőle a bőröm, jól hidratálja, és könnyen beszívódik, de az illatával nem tudok kibékülni. Emiatt, valamint az ára miatt biztosan nem venném újra. Viszont akit nem zavar az ilyen tipikus natúrkozmetikum illat, annak szuper lehet ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid