HappySkin

Ár:   6 990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aquariusgirl, Módosítva: 2016. február 22.

Ár:   6 990 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Happyskin.hu, 6690 Ft

Különleges bőrsimító tulajdonsággal rendelkezik, és mindössze néhány napon belül jelentősen csökkentheti a mimikai ráncok mélységét. A jól ismert argánolajat ez a krém is tartalmazza. Az argánolaj ránctalanít, hidratál és a bőr visszanyeri tőle rugalmasságát. A golgotavirág olaja gyulladáscsökkentő, magas C-vitamin tartalmú, és elősegíti a bőr megújulását és feszességének megőrzését is.

Bio búzavirág víz az irritált, duzzadt, fáradt szem nyugtatója és a sötét karikák enyhítője. A SYN®AKE, kortalanító (anti aging) hatása, különösen a mimikai ráncok esetében nyilvánulhat meg.

Ár: 6690 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
SchmitterBettina

2019. szeptember 21.

Nekem nincsenek még táskáim vagy erősebb ráncaim a szemem környékén. Szarkalábak már igen , kb 2 hete használom, semmilyen iritációt nem okozott. Illata nincs. Testes , zsíros krém nagyon kevés kell belőle. Nekem jól felszívódik . Kiváncsi vagyok hosszú távon milyen lesz, eddig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Vancsa

2019. január 16.

Rendszeresen használok Happy Skin termékeket, így úgy döntöttem karácsonyra a család többi tagját is megajándékozom vele. A fenti terméket anyukámnak vettem. Egy hét után már látta a változást, a szeme alatti táskák is javultak. Figyelmeztetett, hogy nehogy elfelejtsünk majd rendelni még, mert ezt neki minden este használnia kell!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

lenip

2017. április 20.

Más Happyskines arckrém mellett vásároltam meg ezt, mert nagyon kíváncsi voltam a szemkörnyék ápolójára. Sajnos nagyon nem vált be, mert néhány használat után a szemkörnyékemen apró piros kiütések jelentek meg, így abbahagytam (nem érzékeny a bőröm). Kár érte, mert amúgy nagyon szimpatikus a cég szemlélete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Mizabella

2016. december 16.

Régóta használom, és nagyon szeretem. Mindent tud amit kell, frissít és feszesít, emellett plusz pont, hogy végre egy szemránckrém, ami nem okoz allergiát nekem. Továbbra is használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

klucsoanna

2016. szeptember 15.

Anyukámnak rendeltem meg, neki is nagyon érzékeny a bőre, de ezt a krémet tudja használni, mert már egy ideje minden nap felkeni és szépen beszívódik neki, semmi pirosságot nem okozott! A mimikai ráncai javultak egy kicsit, de gondolom még ehhez többet kell használnia, ezért egyelőre 4*-ot adok!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Veress Nikoletta

2015. április 30.

Minden reggel használom, könnyen bedolgozható, érzetre frissíti, feszesítí a szemkörnyéket, de különösebb változás nincs. Bár nem tudom milyen lenne már ha nem használnám :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 30.

ancsi79

2014. augusztus 13.

Egy hónapja használom reggel és este egyaránt. Az összetétele alapján kiválónak ígérkezett, az ára is versenyképes, de sajnos nem tapasztalok változást a mimikai ráncok területén.

Update: Lehet, hogy a nagy hőség az oka és érzékenyebb a bőröm a szokásosnál, de tegnap este égő vörös foltokat hagyott a szemkörnyéken. Lemostam azonnal és reggelre hál'Isten eltűntek a foltok, de azt hiszem, hogy ezután felhagyok a termék használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate

Krumpliból előállítható összetevő, melynek funkciója elektromos töldődés megakadályozása, bőr- és hajkondícionáló. A Kimberly Sayer honlapja szerint hidratáló összetevő, mely feltölti a bőrt.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.