HappySkin

Ár:   3 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 3290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   3 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Happyskin.hu, 3290 Ft

"A csábító levendulaillat nem csak egy érzékszervedet fogja elvarázsolni. Az illata már magáért beszél, azonban a hatását csak használat után fogod igazán megtapasztalni!
Rendszeres használata mellett bőröd szinte teljesen megújul. A benne lévő kaolin segítségedre lehet zsíros, pattanásos bőröd ápolásában. A levendula illóolajnak antiszeptikus hatását is élvezheted ebben a peelingben.

A termék mesterséges színezéktől, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert."

Ár: 3290 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

zsofiszalay

2018. október 30.

Ezt az arcradírt hetente 2x használom, fürdés után, arcpakolás előtt. Tetszik, hogy van benne dióőrlemény, ami kíméletesen, de nagyon jól tisztítja a bőröm. A levendulás illat kicsit erős nekem, de ez már részlet kérdés. Kislányom is előszeretettel használja. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Dolna78

2018. július 19.

A mai nap szerzeménye- szerencsére csak utazós ( 25 ml) kiszerelésben, de csalódás - sajnos.
Az állagát nem tudom hová tenni. Egy pici vízzel vegyítve kentem az arcomra, de kb. fél / egy perc alatt az elkezdett vörösödni és megjelentek rajta a kis apró kiütés kezdemények, majd az égő érzés. Azonnal le kellett mosnom, és reménykedni, hogy nem okoz nagyobb galibát. Szerencsére nem történt nagyobb gond, de ezek szerint ebben a 100% natúr készítményben van valami, amivel én nem vagyok barátságban. (Ami azt illeti a kedves kis eladó hölgy is jelezte, hogy ha ennyire érzékeny a bőröm, akkor feltételezhetően valamely összetevő lehet a ludas.)

Ha valaki szeretné, szívesen felajánlom tesztre, kb. 5 gr. hiányzik belőle, amit én próbáltam ki.

Azt hiszem maradok az Avon zöld mentolos arcradírjánál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Azt hiszem maradok az Avon zöld mentolos arcradírjánál.

tiszafanni

2017. február 18.

Mivel a legtöbb radír kisebesítette és szárította az arcom, ezért gondoltam, hogy kipróbálom, mivel ez érzékeny bőrre lett kitalálva. Nekem teljesen bevált, nem húzódik és feszül a bőröm, sebeket egyáltalán nem okozott. Ennél maradok, mert nagyon megszerettem az illatát is, és nem utolsó sorban az összetétele is nagyon tetszik :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Leander

2017. február 18.

Nagyon nem jött be: az elhalt hámsejteket nem távolítja el maradéktalanul, azonban helyenként megkarcolja a bőröm, húzódik, feszül tőle, nem kellemes a használata, pedig nincs érzékeny, száraz bőröm. Emellett hamar megromlik, teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

jirka

2017. január 14.

5. hónapja használom, heti egyszer. A levendula darabok kicsit karcosak, az illata erős, az alkohol 6. helyen szerepel, bár ez heti egyszer beleférhet. Mintát adtam belőle barátoknak, így számolván, több mint fél évig kitart. 3 percig hagyom fent, lemosom, majd áttörlöm az arcomat egy tisztítófolyadékkal, ezt kétszer ismétlem, mert a korong barnás színe mindig aggaszt. Látványos változást nem tapasztaltam, nem győzött meg. Előnye, hogy magyar termék és hogy könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 14.

klucsoanna

2016. október 21.

Pár napja vettem, úgyhogy eddig csak egyszer volt alkalmam használni, de teljesen meg vagyok elégedve! Nem durva a szemcséje sem, ezért pont nekem való :) Nem szárítja ki a bőrt egyáltalán, bár hosszútávú hatásáról egyelőre még nem tudok nyilatkozni, de később megírom! megelőlegezem a 4*-ot :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 21.

krenat

2016. május 30.

Kellemes az illata, és gyengéden, mégis alaposan radíroz. Nagyon szeretem :) Pár percig fent szoktam hagyni, hogy a kaolin is kifejthesse hatását. Puha, bársonyos bőr az eredmény, ha felteszek utána egy zöldagyagos arcmaszkot is, akkor egyenesen tükörsima lesz a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Blackxentric

2016. május 17.

Elsőre nagyon nem tetszett az illat, aztán valahogy megbarátkoztam vele. A hatása egész jó. A használata után sima a bőröm. Eléggé drága a mennyiségéhez képest. Emiatt nem fogom újra venni. Amúgy nem rossz termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

macika777

2016. május 12.

Kellemes használata van, nem túl durva a bőrömnek, aminek kiváltképpen örülök, mert nagyon érzékeny :) Önbarnító krém előtt is szoktam használni, es együtt a kettővel makulátlan arcbőröm lesz, és sápadt sem maradok :) Heti egyszer elég használnom, és puhán tartja a bőrömet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

jolieangelina

2016. január 14.

Hetente 2x használom az érzékeny könnyen kipirosodó bőrömre, nagyon szépen leszedi az elhalt hámsejteket, az ekcémas részeket is simán lehet vele radirozni mert nagyon kíméletes! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

További info az összetevőről a KM-blogon >>