HappySkin

Ár:   3 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2017. október 16.

Ár:   3 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A kellemes mandarin és limette illatú Clementina arcradírunkba zöld agyagot is tettek. A zöld agyag több mint tízezer éve rakódott le a föld mélyén. A civilizációk ártalmas környezeti hatásai nem tudták károsítani ezt a csodás hatóanyagot. Igen gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, mint például vas, szilícium, szelén, cink, kálium, kalcium, magnézium, vagy kobalt. Színét a benne található réztartalmú alapanyagoknak köszönheti.
A hozzáadott citromfűvíz és növényi glicerin nyugtatják, és újra hidratálttá varázsolják bőrt. Egy igazán kíméletes, ám annál hatásosabb peelinget, a barackmag őrlemény radíroz.

A termék mesterséges színezéktől, mesterséges illatanyagtól, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert.

bebecske22

2020. május 14.

Évek óta ezt az arcradírt használom, szóval ideje véleményeznem :) Tökéletesen megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől,nem szárít, továbbá szépek az összetevői! Én heti 3x használom, általában pakolásként hagyom fent kb. 20 percig és utána vizes kézzel átdörzsölve mosom le. Szép puha, üde lesz utána az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

Ri2

2018. október 30.

Nagyon jó arcradír. Sima és puha lesz a bőröm. Nem szárít nem karcol. Az illata kellemes. Mivel elég kis mennyiséggel átradírozni a bőröm, így egy tégely sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

johitimi

2018. október 21.

Nagyon szeretem ezt a bőrradírt. Heti rendszerességgel használom, a bőrömet puhává, simává teszi. Kicsit érdesnek találom a benne lévő szemcséket, de nem sérti fel a bőrömet. Számomra fontos szempont, hogy Cruelty-free, nem tesztelték sem a terméket, sem az összetevőket állatokon és nem tartalmaz parabéneket, szintetikus színezéket és szintetikus illatanyagokat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 21.

Vancsa

2018. október 15.

Nővéremnek vettem születésnapjára. Napi szinten használ arcradírokat és miután ezt kipróbálta azt mondta imádja, soha nem érezte még ilyen tisztának az arcát! Egy idő után láthatóan szebb lett tőle bőre. Kipróbáltam én is és tényleg egy csoda cucc, puha, friss utána az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

mlleeliy

2018. június 13.

hihetetlen frissítő citrusos illata van, nagyon tetszik a zöld színe is, a radírozó szemcsék is tökéletesek! isteni puha lesz tőle az arcbőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Kedy

(!)
2017. június 26.

Tesztelésre kaptam, és számomra valami csoda ez az arcradír! A használata után érezhetően sima, tiszta a bőr, még utána egy órával is csak a kellemes, olajmentes bőrömet érzem. Sokszor csak azért nyúlok az arcomhoz, hogy megérinthessem mennyire tiszta :D Korábban soha, egy arcradírnál sem éreztem ezt!
A szemcséi aprók, de keményebbek, mint más arcradíroké, viszont egyáltalán nem sértik a bőr felületét, csak tisztítják. Spatula is van hozzá, hogy ne kelljen a termékbe kézzel belenyúlni!
Szóval bár drága, a termék nekem csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Szóval bár drága, a termék nekem csillagos ötös!

laszti

2017. június 5.

Szeretem ezt az arcradírt, csodálatosan puha lesz tőle a bőröm. Spatulával kell kiügyeskedni. Általában hetente egyszer, zuhanyzás közben használom, az arcon, nyakon és a mellkason.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Please

2017. május 16.

Kicsit drága a mennyiséghez képest, de nagy arcradíros vagyok, és nem leltem ennél jobbra és hatásosabbra. Azóta mióta tudom, hogy sok arcradír műanyaggal radíroz...stb.stb...nem vagyok hajlandó csak natúrhoz nyúlni. :) Több márkát is kipróbáltam, de ez messze menően a legjobb! Zöldagyag az alapja, emiatt én pakolásnak is fent hagyom mielőtt radírozok, nagyon finom szemcsés, ami barackmag őrlemény benne. Az illata mesés, citrusos. Használata után annyira selymes és puha a bőröm. Sőt annyira jól dolgozik, hogy az arckrémemet csak felerősítette, valószínű sokkal jobban szívódik fel a bőrömben, mint előtte. A peeling hatás is annyira látványos, hogy a kozmetikusom is észre vette a változást. Csak ajánlani tudom! Tényleg! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Leander

2017. február 18.

Nagyon nem vált be. Messze túl van árazva, nem radíroz, viszont karcol, kellemetlen a használata, nem szerette a bőröm. Emellett nagyon hamar megromlott, ami mondjuk figyelembe véve, hogy milyen gyenge termék, lehet, hogy inkább pozitívum, így lelkiismeret-furdalás nélkül hajíthattam a kukába ahova való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

markusgina

2016. július 1.

Nagyon selymes, puha bőrt csinál :))) Nem irritálja a bőrömet és nem szárítja ki egyáltalán!!! Én heti 1x szoktam használni és sokáig elég, pedig a húgom is használja a pattanásos bőrére! Ő is imádja :) Már többször újra vettük!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.

A lime héjából kivont illóolaj. A CosIng szerint maszkoló hatású összetevő, vagyis segít elfedni a kellemetlen illatokat. Mint minden citrusfélével érzékeny bőrűeknek érdemes óvatosnak lenni az összetevővel, mivel fototoxikus (fényérzékenyítő) hatással lehet a bőrre.