HappySkin

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Vedd meg online: Happyskin.hu, 1590 Ft

A termékben lévő citromolaj segít jó kondícióban tartani a bőrt, az aromaterápiában is régóta alkalmazzák agyműködést serkentő és fejfájáscsökkentő hatása miatt. A bio növényi glicerin tartalma pedig visszaadja elveszett nedvességét bőrödnek, a mandulaolaj  ápol és regenerál.
Kezd a napod a citrom és a levendula frissességével!

A termék mesterséges színezéktől, illatanyagtól,  parabénektől mentes. ECOCERT minősítésű tenzideket használunk, mentes nátrium-laurilszulfáttól.

Ár: 1590 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel
toszapo

2017. április 9.

Nagyon jó tusi kellemes illat, szuper hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Nagyon jó tusi kellemes illat, szuper hatás.

jolie

2016. november 4.

3 hete vettem meg, mert eddig csak natúr szappanokat próbáltam és úgy gondoltam kipróbálok egy mindenmentes tusfürdőt is. Nagyon tetszik az illata és kellemes használni is, mert egyszerűbb mint a szappan, mostmár inkább ennél maradok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Gali

2016. június 27.

Sok keresgélés után megtaláltam a tökéletes tusfürdőt az ekcémára. Pár nap használat után szemmel látható a változás. Teljesen elmúlt a viszketés,szárazság és a sebek.Ez az egyetlen termék ami valóban használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

orafka

2015. december 26.

karácsonyra kaptam egy levendulás csomag, ennek fogott meg a legjobban az illata, este leteszteltem, nagyon finom, még órákkal később is érzem a levendula illatát, jó állag, jó illat, utána krémet se kellett használom vagyis hidratál!!! Levendula mániás társaimnak kötelező darab!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

deakreka

2015. december 10.

A legkrémesebb tusfürdőktől is kiszáradt a bőröm, akármit próbáltam, sőt még bio-t is próbáltam, nem vált be, ez viszont nagyon puhán tartja a bőröm, és egyáltalán nem száraz amióta ezt használom! Csak ajánlani tudom mindekinek, annak is akinek nem száraz a bőre!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

helgus777

2015. október 27.

Imádom :)) Rengeteg tusfürdő allergiás reakciót váltott ki nekem, ezért célirányosan BIO termékre vadásztam. Több ismerősöm ajánlotta ezt a márkát, hogy itt biztosan találok natúr összetevőkből álló tusfürdőt is, és sok más kozmetikumot is. Meg is találtam mindent amit szerettem volna használni, és azóta semmilyen allergiás pirosság nincs a bőrömön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Please

2015. október 21.

Az illatával lehetetlen betelni! A bőröm olyan puha lesz utána, mint a babapopsi. Nagyon szeretem! Már 3 barátnőmet is rászoktattam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

eviszv

2015. október 20.

Nagyon kellemes termék, nyugtató levendulaillattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

Nagyon kellemes termék, nyugtató levendulaillattal.

Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.

További info az összetevőről a KM-blogon >>