Hask

Ár:   €2,49   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   külföld (Bipa)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stenico, Módosítva: 2015. április 21.

Ár:   €2,49
Lelőhely:   külföld (Bipa)
Kategória:   Hajápolók

Hidratálja, védi és helyreállítja a szárat, sérült hajat

Petrablue

2018. július 24.

Csodaszer!!!!! A mullerben vettem egy kis tasakot, de nagy remenyeket nem fuztem hozza, mert soha nem szoktak kulonosebben latvanyos eredmenyt mutatni az en hajamon a pakolasok, olajok stb. Hosszu szokesbarna hajam van, szoke melirral, vekonyszalu de nagyon sok. Elegge egeszseges a hajam, de -gondolom a festestol- nagyon szaraz is, igy csak akkor van volumene a hajamnak, amikor megmosom, masnapra elveszti a formajat, fenyet, tartasat... na mar most megmostam a feltettem a hajamra ezt a csodaszert rajta hagytam 15-20 percig, es mar a szaritasnal el voltam ajulva, h mennyire puha es fenyes, meg a ferjem is megjegyezte h gyonyoru a hajam! Es lass csodat, masnap reggel nem a szokasos gubancos, szaraz, fako hajjal ebredtem, hanem megmaradt a puha, fenyes, elettel teli hajkorona, aminek meg a tartasa, volumene se mult el. Szoval tuti veszek meg belole es ajanlom mindenkinek mert nagyon szuper. A parabeneket es formaldehidrt mondjuk nagyon sajnalom benne es amiatt 1 csillagot le is vonnok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

ribizlizizi

2016. január 3.

na jó. ez egy csodaszeeeeer *-* ausztriában vettem egy zacsival kb 2 euróért, fenthagytam 1-2 órát a hajamon, és csoda történt. illatos, puha, fésülhető, hatalmas loboncom lett tőle, annyira olyan állagú, mint a babáké, hogy összefogni alig bírtam... :) legközelebb egy egész üveggel veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Stenico

2015. június 8.

Nagyon kellemes az illata és az állaga is pont jó, a haj könnyen kifésülhető, puha lesz tőle, de az összetevők (formaldehid, parabének) miatt nem fogom újra vásárolni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.

Hidratálók: Lanolin, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Silk Amino Acids, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.

Színező anyag. (Zöld)