Hawaiian Tropic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2014. június 30.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

Napozás utáni testvaj

Niki0215

2019. november 8.

Imádom, imádom, imádom. Itt vettem a Km-en, és nagyon meg voltam vele elégedve.....isteni finom illata van, megfelelően ápol, minden tekintetben szuper és elvárásaimat felülmúló kis cucc...Külföldön láttam , itthon sajnos sehol sem találok ilyet....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Erina

2019. augusztus 20.

Nagyon testes krém. De nagyon könnyen és gyorsan beszívódik, nem fullad alatta a bőr, kellemesen hűsít. Nem kell belőle sok, így egy ekkora mennyiség bizony sokáig kitart. Már csak az illata miatt is télen is fogom használni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

VickyV

2019. július 1.

Ez a kókusz bomba valami eszméletlen!!! Szívem szerint lenyalogatnám magamról:D
Nekem sikerült úgy leégnem, hogy utána ezzel kentem be magam és elég jól esett a bőrömnek, plusz a nagy melegben (Egyiptomban bizonyított) is helytállt és nem folyt le rólam, hanem beszívta a bőröm. Ráadásul nem kevés ideig elég is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Ez a kókusz bomba valami eszméletlen!!! Szívem szerint lenyalogatnám magamról:D

zengopitypang

2017. április 3.

Szeretem! Jól hidratál napozás/tengerben fürdés után. Nagyon szépen megnyugtatja az kipirosodott bőrt, de gondolom a leégéssel azért már nem tudna mit kezdeni, mondjuk engem ez nem is érint, mert szerencsére nem vagyok rá hajlamos. Amire nekem kell, arra tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Missglamorazzi

2016. július 6.

Le volt árazva DM-ben, nem is volt kérdés, hogy megvegyem-e. Kicsit féltem, hogy túl zsíros lesz, vagy nehezen szívódik be majd, de ennek épp az ellentéte igaz. A krém selymes állagú, azonnal megnyugtatja a kissé lepirosodott bőrt, és a bőröm annyira puha lesz utána. Az illata szerintem nem olyan erős, hogy zavaró legyen, nekem tetszik is egyébként. Nagyon örülök, hogy beszereztem, nyárra-nyaralásra must have :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Barbarian

2016. március 5.

Nekem bevált! Nem találom műnek az illatát.Szerintem nem itt kezdődik a mű illat.Érzékeny a bőröm, egy egész napos strand után teljesen megnyugtatja.Jól hidratál.A tégelynagyon massziv.Újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Pötyi

2015. március 21.

Caroline Hirons, Nagy-Britannia legnépszerűbb internet kozmetikus-bőrgyógyásza (jaj, nem tudom minek hívjam, de a blogján tanultam gyakorlatilag az arcápolást) ajánlotta, mint remek alacsony árkategóriájú hidratálót. Neki mindent elhiszek, így amint megláttam a DM-ben, egyből megvettem. Nekem szambi-val ellentétben nagyon bevált, hidratálásával tökéletesen elégedett vagyok. Az illatáról viszont tényleg el tudom én is képzelni, hogy valaki műnek találja, valüszínűleg hangulat, ízlés kérdése. Nekem bejött, várom, hogy újra kapható legyen, mert mostanában nem láttam, és abban bízom, hogy esetleg szezonális termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

szambi

2014. szeptember 11.

Nem rossz, de kicsit jobban is hidratálhatna. Az illata számomra nagyon mű, azt hittem jobb lesz.
Viszont az enyémben nincs ennyi parabén, csak kettő. A többi összetevő egyezik.
Amúgy nagy baj nincs vele, de így, hogy nem vagyok elragadtatva tőle, nem biztos, hogy megint megvenném.
A márka géles after sunja sokkal jobban bevált, napozás utánra is és hidratálás tekintetében is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Viszont az enyémben nincs ennyi parabén, csak kettő. A többi összetevő egyezik.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Diisopropyl Adipate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Octyldodecanol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Dicetyl Phosphate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Ceteth-10 Phosphate, Dicetyl Phosphate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.