Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Kategória:   Hajápolás

Dreya

2019. július 11.

Kedvenc samponom, eddig ez volt az egyetlen, amitől valóban némileg dúsabbnak hatott a hajam mosás után. Viszont mostanában nem nagyon találom a boltok polcain - remélem, nem vonták ki a forgalomból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

cucuka1

2019. július 10.

Szeretem ezt a sampont, igaz sokkal dúsabbnak nem érzem a hajam, de valahogy sokkal jobban be tudom utána szárítani és jobban tart. A korpát is kordában tartja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 10.

Renus

2018. december 14.

Eddig a mentolos tesóját próbáltam,az nem nyűgözött le.
Na de ez a sampon nagyon jó, betartja amit ígér. Valóban ad egy kis pluszt a hajamnak, sokkal könnyedebb, és nem lapul végre a fejemre!
3 napig friss a hajam és pihe puha!
Örülök hogy rátaláltam.
Kallos Hair Protox hajpakolással használom, csodát művelt a hajammal.
Egyértelműen megy az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Eddig a mentolos tesóját próbáltam,az nem nyűgözött le.
3 napig friss a hajam és pihe puha!
Örülök hogy rátaláltam.
Kallos Hair Protox hajpakolással használom, csodát művelt a hajammal.
Egyértelműen megy az 5 csillag. :)

Zizi90

2018. november 16.

Valóban dúsabbnak érzem a hajam. Viszont hajmosást követően nagyon elnehezíti és a szárítás is tovább tart, mint a megszokott es az eddig használt samponjaimnál tartott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Incuss

2018. október 24.

Akcióban vásároltam, egyébként nem szoktam használni a termékcsaládot. Mivel alkalmam nyílt válogatni, így az exrta volume-t választottam, hiszen lelapuló, könnyen zsírosodó hajam van. Első használat után csodásan dús hajkorona fogadott másnap reggel a tükörben. Igazán jó volt ránézni:)

Eddig tetszik, adok neki egy bátorító 4 *-ot, aztán meglátjuk, hogyan tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Eddig tetszik, adok neki egy bátorító 4 *-ot, aztán meglátjuk, hogyan tovább.

Kitti0803

2018. április 20.

Egy kicsit csalódtam benne. Nagy lelkesen vettem meg, de lehet, hogy túl nagy elvárásokat tűztem ki vele szemben. Talán már az összes lehetséges fajtáját kipróbáltam, de eddig ez az amit azt mondtam többet nem veszek. A hajam korpás maradt tőle és hamarabb zsírosodik viszont az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

recike0214

2018. április 13.

Hat nem tudom, sajnos nekem nem valt be. Mar az elso hajmosasnal ereztem hogy ez veszett ugy lesz. Oda is adtam a paromnak, hasznalja csak el, nekem nem kell hogy meg jobban zsirositsa a hajam. Amugy kuka lenne.Az illata viszont nagykn tetszik, nagyon jol habzik, erre a 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Pocok96

2018. február 27.

Nekem volume-ot nem nagyon ad, te jól tisztít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Nekem volume-ot nem nagyon ad, te jól tisztít!

LadySayuri

2018. január 14.

Férjem kedvence, ettől a sampontól nem viszket a fejbőre, szépen megnyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Férjem kedvence, ettől a sampontól nem viszket a fejbőre, szépen megnyugtatja.

tbanett

2017. november 9.

Több mint egy éve használom. Vékony szálú hajam van, ettől jó a tartása, az állaga és a tapintása is. Ezért utálok is más samponnal hajat mosni. Napokig finom az illata, a fiúk mindig megdicsérik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.