Head & Shoulders

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   360 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Smiley, Módosítva: 2011. október 4.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Frissítő korpásodás elleni sampon normál hajra. Az Actiznic formula nem csak a korpa (látható korpa, rendszeres használat esetén) ellen hatékony, hanem kiegyensúlyozott fejbőrt, valamint gyönyörű hajat kölcsönöz.

demeterne

2019. augusztus 26.

Régen használtam ezt a sampont, de valahogy nem jött be. Az illata nagyon jó, hűsíti is a fejbőrt, viszont a korpásodás ugyan úgy megmaradt, plusz jött hozzá, hogy zsírosított is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Vivus94

2019. június 27.

Mindig csak head&shoulders sampont használok, egyszer viszont véletlenül a nagy sietségben ez akadt a kezembe, de már csak hajmosásnál vettem észre. Gondoltam, ha már így alakult ez van, legalább kipróbálom milyen. Hát nemhogy nem segített a korpán, de még a balzsam hatását se éreztem. Hiába használtam utána pakolást, nekem ez a verzió valahogy összezavarta a hajszálaimat, mert nem akartak együttműködni a következő hajmosásig (persze az már nem ezzel történt). még egyszer-kétszer adtam neki esélyt, de minden alkalommal hasonló eredményeket produkált. A sima sampon változatát szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Kyrasmileee

2019. június 23.

Nagy kedvencem volt,. A korpásodásom megszűnt a head&shoulders samponoktól őt használtam meg a citrusos testvérét. Most már az argánolajos verziót használom, de ettől függetlenül kiváló sampon teszi a dolgát és az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Dee

2019. május 4.

Terhesen életemben először korpásodni kezdett a hajam gyakorlatilag ahogy elkezdtem használni megszűnt a tünet. A férjem is ezt használja (családi sampon ami plusz pont nekem). Én már csak ritkán használom kb 2 hetente hogy legyen váltás a saját samponomba is. A férjem pedig csak ezt most már 1 éve. (Sajnos neki mostanában elkezdett zsírosodni a haja munkahelyi körülmények miatt, ezzel nem tudott mit kezdeni a sampon de nem is zsírosodásra lett kitalálva). Frissít illetve kellemes hűvös érzést kölcsönöz a fejbőrnek. Az illata is isteni és még hajmosás után is viszonylag hosszú ideig érezhető a kellemes mentolos illat.Biztos hogy megtartjuk de beszerzünk mellé másik terméket is váltott használatra a férjem számára. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

risztina

2019. március 16.

A fejbőrömet érezhetően frissíti, viszont 4 hónap után még mindig ugyan úgy korpás a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Elnori0808M

2019. február 14.

Kb.1 évig használtam eleinte láthatóan kevésbé volt korpás a hajam, de nekem elég rendesen elkezdett tőle zsírosodni a hajtövem.(hetente 2-3 alkalommal használtam)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Katie

2018. december 12.

Pár éve használtam már Head & Shoulders sampont (nem emlékszem, melyik fajtát, de biztosan nem ezt) és akkor azt mondtam, hogy soha többé, de most olyan helyen vagyok, ahol épp nincs más, muszáj ezt használni. Kellemesen csalódtam benne. Nagyon szép és jó tapintású lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

csillam94

2018. november 29.

Már hajmosás közben érezhető, hogy frissíti a fejbőrt, nagyon jó érzés. Mosás után finomabb tapintású az amúgy száraz hajvégem. Gyorsan zsírosodik a hajam, ezen nem segített.Nem igazán korpásodik a fejbőröm, így az arra gyakorol hatásáról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

pottompanna57

2018. augusztus 18.

Évek óta használom, kimondottan jól bevált, felfrissít és hűsít, az ígéreteket beváltja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

kremkedvelo24

2018. augusztus 15.

Azt mondták róla hogy jó viszkető fejbőrre. Nekem ez sem vált be, ettől is csak mégjobban viszketett, mint ettől, mint a sima mentolos változattól is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Glycol Distearate, Cetyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Cetyl Alcohol, Ammonium Laureth Sulfate, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 60730, CI 42090
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lila színű.