Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. február 18.

Kategória:   Hajápolók

Egy tiszta és friss illat, amely hosszan tart.Könnyed és frissen kondicionált haj a fejbőrtől a hajvégekig. Bizonyítottan hatékony Actizink formulája akár 100%-ig eltávolítja a korpát*.
*Rendszeres használat mellett, a látható korpával szemben.

Kiszerelés: 180 ml

Kispitypang

2018. július 31.

Azt hiszem ez a balzsamom van, bár mintha az enyémnek kicsit más lenne a csomagolása. Lehet régebbi?
A lényeg, hogy egy teljesen jó, átlagos balzsam, nagy mennyiségben. Teszi a dolgát, puhítja a hajam, segíti a kifésülést, kellemes, nem túl erős illata van.
Az egyetlen kicsi negatívum, hogy elég sokat kell belőle használni (ilyen téren sajnos minden balzsamot a serical latte-hoz hasonlítok, amiből nagyon kevés kell). Átlagos, van belőle tartalék otthon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

rizspufi

2016. augusztus 13.

Bár én nem vagyok korpás, de mivel sampont is váltottam, ezért ideje volt balzsamot is. Igazából az illata miatt vettem meg, de nagyon megszerettem. Nem zsírosít, nem szárít, nekem teljesen tökéletes. És az illata... valami isteni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

FKingu

2016. május 11.

A samponjával együtt használom. Nagyon jó az illata, friss, üde, almás, de nem érződik sokáig. Kicsit zsírosított, pedig csak a hajvégekre használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Vivi92

2015. október 29.

Eredetileg sampont akartunk venni, de aztán nem figyelt a férjem és ezt kapta le a polcról. :D Most én használom. A fejbőrömre nem viszem fel a többi balzsamhoz hasonlóan ezt sem, viszont nagyon fincsi almaillata van. :) Semmi extra, de így nem is zsírosít gyorsabban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

szivecske

2015. február 23.

Nem rossz kis balzsam, teszi azt, amit egy sima mezei balzsamtól elvárok, bár én is észrevettem 3 használat után, hogy icipicit zsírosít. Amúgy más samponnal használom, nem a sajátjával. Tetszik a kicsinek a kompakt csomagolása (tudom, ez nem a terméket jellemzi, de akkor is aranyos) viszont tényleg drága lenne teljes áron. Rossmannokban kiárusítják a 180 ml-es verziókat belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

szivoszal

2015. január 11.

samponnal együtt vettem. illata finom, puha lesz tőle a hajam, viszont nekem hamarabb zsírosodik is :/
nem veszek többet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

nem veszek többet!

babyface

2014. február 24.

ajándékba kaptam a samponjához. összességében nem nagy durranás, olyan hűdenagy ápolást és hidratálást ne várjunk tőle, hiszen ez a márka nem erre specializálódott (tényleg mióta is van nekik balzsamjuk egyáltalán? nekem új volt.) a sampon finom illatát mindenesetre hozza és picit tartósabbá is teszi. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

Hidratálók: Glutamic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.