Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: bareszsopte, Módosítva: 2014. október 13.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A zsíros hajat érezhetően ragyogóvá, puhává és akár 100%-osan korpamentessé teszi. A belekevert citruskivonat fokozott életerővel tölti fel a hajat.

Kiszerelés: 200 ml

Masnilány

2014. november 20.

Párom használja már régóta, néha amikor hirtelen nem találtam a samponom, vagy elfogyott, ezzel mostam hajat, azóta már én is ezt használom. Igazából nekem nagyon durván bejött :D
Nem zsíros a hajam, csak egy idő után spontán lelapul és elkezd kiszáradni, kiszálasodni, akármivel mosom, egy idő után mindig ez történik. Ebben nemtudom mi van ami másban nincs, de nagyon jól felpuhítja a hajam és már nem szárad ki annyira, mint más samponoktól.
Csillagos ötös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Csillagos ötös! :)

kecskes.b92

2014. október 14.

A korpásodást illetően segít, de a zsírosságot illetően nem igazán vált be. Más samponnal kombinálva nekem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

eeevi

2014. október 6.

Az összes Head and Shoulders sampon közül szerintem ez a legjobb. Finom citromos illata van és segít a zsíros hajon. Jó az állaga és jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

zsofia93

2014. október 2.

Jó sampon, jól habzik, tetszik a krémes állaga, használata utá a hajam tovább bírja zsírosodás nélkül :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 2.

Timcyykee

2014. augusztus 31.

Ez a termék is 5/5öt érdemel, de az almás annyival különb, h annak az illata jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

T.Kiara

Korcsoport: < 18
2014. augusztus 23.

Nekem ez a sampon nem vált be. Mivel a head & shoulders termékekkel általában pozitív véleményem volt, gondoltam egy próbát megér. Mivel nekem elég gyorsan zsírosodik a hajam, gondoltam hátha kitolhatok vele egy-két napot, de tévedtem. Így csak 2 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

andii20

2014. augusztus 20.

Eddig ez a sampon vált be a legjobban. A hajmosást kitudom tolni 1-2 nappal is. Az illata is kellemes de az állaga nekem egy kicsit túl sűrű ezért jól ki kell öblíteni. Remélem nem fog ettöl is egy idő után hamar bezsírosodni a hajam mint más samponoktól. Ha továbra is ilyen jól használ biztos újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

minimano81

2014. augusztus 15.

A párom fejbőrére csak ezek a samponok jók. Nálam viszont nem jött be, a krémes állaga miatt az én hajam sajnos jobban zsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

rekus15

2014. július 13.

Gyorsan zsírosodik a hajam, ez a sampon sokat segít ezen, mióta használom, ritkábban kell hajat mosnom. Az illata nagyon finom, olyan igazi friss citrusos. Korpával sem gyűlt meg a bajom azóta. Nem annyira olcsó, de ki lehet fogni akciósan és mindenképp megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

emma69

2014. május 13.

Nem korpás a hajam ezt valószinűleg a samponnak köszönhetem, az illata nagyon finom, én legalabbis nagyon szeretem, és azt hiszem a pasik is ;) már kaptam érte bókot egy párszor, zsíros a hajam, sajnos inden második nap mosnom kéne, ezt én 3ra próbalom rövidíteni, persze ez attól is függ hogy hetvégén otthon vagyok vagy megyek valahova, de ezen még 1 sampon se segített, valószinűleg nálam is belülről fakadó a dolog, na de visszatérve a samponra amikor mosom a hajam egye kicsit van hogy "megcsíp" de én ezt amolyan fertőtlenítésnek tudom be, amúgy érezhetően friss tiszta és korpamentes a hajam a hatásár

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.