Head & Shoulders

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svekits, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Samponok

Az eredeti head & shoulders korpásodás elleni 2 in 1 sampon

Kímélő jellege alkalmassá teszi a mindennapos használatra, melynek során alaposan megtisztítja haját és ápolja fejbőrét. Hatására haja akár 100%-osan korpamentessé válik, érezhető lágyság és frissesség, ragyogás és könnyű kezelhetőség jellemzi majd.

MissScorpio

2019. november 21.

Nahát...egy sampon ami nem zsírosítja tovább a hajam? Úgy látszik, létezik. Természetes samponokat szoktam venni, de ezzel plusz egy napig kibírja a hajam. Viszont, ha belemegy a szemembe, nagyon csíp..és általában belemegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

lunaticgirl

2019. november 21.

Sajnálom de ennél bármely olcsó saját márkás sampont többre tartom, az évek során kipróbált számtalan közül ez az egy elképesztően gyorsan zsírosítja a hajam.. :( második nap már nem hát frissnek, egy Aussieval kb. 4 napig friss a hajam.
Amúgy finom az illata és a korpát valóban minimalizálja, ez 1-1 *.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Amúgy finom az illata és a korpát valóban minimalizálja, ez 1-1 *.

MoonQueen93

2019. október 23.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használja a család.Akkor találtunk rá, mikor bátyám ott kezdett dolgozni 10 éve, azóta ezt használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Renus

2019. szeptember 8.

nagyon jó!
rendszeresen használom, és nem szárítja a hajam, nagyon jól tisztít, illetve nem viszket a fejbőröm.
bármelyik head&shoulders terméket szívesen ajánlom, nekünk bevalt! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

nagyon jó!
bármelyik head&shoulders terméket szívesen ajánlom, nekünk bevalt! :)

Momiji

2019. május 23.

Valamitől eléggé korpás lett a hajam, és mivel a párom ilyet használ évek óta gondoltam kipróbálom, hátha segít. És láss csodát, tényleg tette a dolgát. A hajam is tök szép puha lett, és a korpa is eltűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Tinti

2019. május 22.

Születésem óta Head&Shoulderst hasznalunk. Szamomra ez A Sampon. Szinte mar az osszes illatot probaltam, de talan ez a kek a kedvencem. A hajamat mindig dicsertek, mert dus, fenyes, nem zsirosodik gyorsan, ami reszben szerintem koszonheto annak, hogy szamomra megfelelo sampont hasznalok. :) Ismerosok, ha kerdeznek, mindig ezt a sampont ajanlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

mbettina

2019. május 13.

Nagyon sokáig kerestem a számomra megfelelő sampont és ez az. Egyikkel sem tudtam teljes mértékben megszabadulni a korpától, de ezzel sikerült. Az összetevő lisátval nem vagyok megelégedve, de a dolgát végzi, ezért 4 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

barkacskutya

2019. május 9.

Regebben hasznaltam HS samponokat, mindig segitett ha elojott a franya korpa. Most ismet megprobalkoztam vele de sajnos csak rontott a helyzeten. :( Hajmosas utan rogton iszonyuan viszket a bejborom tole es a korpasodas felerosodott. Ezt es a festett hajra valot probaltam, egyik sem valt be. Sajnalom, mert regen megbizhatoan mukodott. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

esztolu

2019. április 24.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de nagyon nagyot csalódtam. Már alapból az állaga is fura, de az a legkisebb gond vele. Kicsit korpás a fejbőröm csak, de ez egyáltalán nem használt ellene, és eddig elég volt 3 naponta mosnam, de emiatt a smapon miatt 2 naponta muszáj. Nagyon zsírosítja az én hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Platina890413

2019. április 21.

Néha-néha elcsábulok és megveszem.
Mivel nekem festett barna hajam van nem éppen a legjobb rá ( mivel nincs benne színvédő, tudom: nem is erre találták ki), éppen ezért én felváltva használom a festett hajra való samponnal. Szeretem érezni az illatát és szerintem egy picit a hajlamnak is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Néha-néha elcsábulok és megveszem.

Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Színezék. Lilás piros.