Head & Shoulders

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svekits, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Samponok

Az eredeti head & shoulders korpásodás elleni 2 in 1 sampon

Kímélő jellege alkalmassá teszi a mindennapos használatra, melynek során alaposan megtisztítja haját és ápolja fejbőrét. Hatására haja akár 100%-osan korpamentessé válik, érezhető lágyság és frissesség, ragyogás és könnyű kezelhetőség jellemzi majd.

LLeva

2022. március 18.

Számomra egyszerű és nagyszerű módon ez a sampon vált be a legjobban az évek alatt. A hajamat hetente egyszer kell csak mosnom, és nagyjából 5 nap után éri el azt az állapotot amikor már nem tudom leengedni, mert zsíros. Szeretem az illatát, a habzását, és nagyon hűséges használója vagyok hosszú ideje.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 18.

Bridge29

2021. október 21.

Legjobb sampon. A pumpás nagyobb kiszerelés a legjobb és leggazdaságosabb. A pumpa nagyon praktikus a férjem sem locsolja égbe világba így tovább elég. Egy nagy palack több hónapig bírja úgy hogy ketten is használjuk a férjemmel,aki tusfürdő helyett is ezzel fürdik. Jól habzik és jó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 21.

rekav11

2021. május 21.

Az olcsó drogériás samponok közül nekem ez bevált. Jól tisztít, jól habzik, erős lesz tőle a hajam és az illatát is kedvelem. Nem csodaszer, de 4 csillagot megérdemel. lehetne 4,5 is. Korpa ellen nem tudom, használ-e, mert mikor ezt vettem, nem ismertem a korpát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

Gica81

2021. április 12.

A kamasz fiamnak vettem, mert a hosszabb haja korpás lett és gyorsan kellett rá valami megoldás. Először kénes sampont használt, mert csúnya korpái voltak. Utána már csak ezzel a samponnal tartotta karban magának. Bejött neki, mert amikor ezt használja akkor elmúlik tőle a korpa és neki is tetszett a hatása és az illata is. Biztos újra vevős lesz, hogy kéznél legyen mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

adelea

2021. március 18.

Körülbeül három éve(!) használtam ezt a sampont, aztán elolvastam a hozzászólásokat itt. Az első évben megszerettem, nem volt különösebb panaszom miatta, vagy talán csak nem figyeltem fel rá. Szerettem az illatát, jó samponnak gondoltam, ezért a későbbiekben sem váltottam le. Eleinte egy enyhe korpásodás miatt kezdtem el használni, ami azóta sokkal inkább kinőtte magát, ráadásul az utóbbi hónapokban már a hajamat levakartam a fejemről... Gyakorlatilag fel sem merült bennem, hogy ezt a kedvenc samponom okozhatja. Már harmadik hajmosás óta nem ezt használom, és MEGSZŰNT a fejviszketésem, ami miatt korábban véresre vakartam a fejbőröm.. A korpa maradt, de sokkal inkább barátságos méreteket ölt, mint amikor még a H&S-t használtam. A maradék a kukába megy, mert ez még azt sem érdemli, hogy odaadjam valakinek, hogy használja el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

noricza

2021. február 26.

Amikor tizenévesen elkezdtem használni valahogy nem tűnt olyan tragédiának, de aztán eltelt pár év, nem vettem. Majd 1-2 éve kaptam belőle tesztelésre mintát (több félét is , mentolos meg sport meg nem tudom már), hát ennyire még nem haragudtam samponra :) Viszkető fejbőr, korpásodás!!! zsírosodás egy nap után, borzalom... Lehet valakinek bevált de számomra a legrosszabb termékcsalád evör!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

Nairam

2020. december 16.

Az egyik Schauma sampontól durván korpás lettem,és nagyon viszketett a fejem, borzalmas volt. Emiatt vettem meg a Head&Shoulderst, és rögtön,éreztem,hogy megnyugszik a fejbőröm,hogy jól tisztít és teszi a dolgát! A 2in1 funkcióját tekintve felesleges,mert balzsamként nem használ,kissé szárítja is a hajvégeket, ezért én külön hajvégápolót és balzsamot is használok hozzá,de ezeket más samponok mellett is meg szoktam venni,úgyhogy nem lényeg... Mint sampon, mint korpásodás elleni szer,nagyon hatásos volt számomra! Sebborreás fejbőröm is nyugtatja,amikor fellángolnak a tünetek... 1 flakonnal mindig lesz itthon! A hajam állapota még másnap is frissen mosottnak hat,lassabban is zsírosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

szata1

2020. szeptember 26.

Sok fajtáját próbáltam már, de egyik sem jött be igazán. Nekem egyáltalán nem segített a száraz korpán. Hajmosás után még tisztának érzem a fejbőröm de sokkal gyorsabban zsírosodik tőle a hajam. Néha viszket is, nem minden alkalommal, ez nem tudom mitől függ. Ha nagyon muszáj lenne akkor elhasználnám, de szerencsére nem kell. Meghagyom a páromnak, ő szereti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

zsizmo

2020. május 27.

Az utóbbi időben megjelent egy kis korpa hajamon, eredetileg párom használja, gondoltam egy próbát megér..konkrétan másnap majdnem letèptem a fejbőröm annyira viszketett tőle egész álló nap a fejem.. és emellé még brutál zsíros is lett tőle a hajtövem. Valakinek biztos jó, de nekem katasztrófa volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Anitacska01

2020. május 19.

4 csillag mert nem nyűgözött le az illata sem, meg úgy màs sem.. Akkor vettem egy tubussal, mikor megszületett a kislànyom. Nekem azért tetszik alapjàraton a 2in1 sampon-balzsam, mert amikor az embernek rohadtul nincs màr ideje semmire, nemhogy még balzsamozgatni, meg pakolàst rakni.. Annak egy mentsvàr az efféle mindent egybe zutty.. Mondjuk jobban kultivàltam azt a mandulàs màsikmàrkàsat.. :) 4 csillag mert tényleg sűrübben kell hasznàlni, hamarabb zsírosodik, de nekem akkoriban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Színezék. Lilás piros.