Head & Shoulders

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 1.

Kategória:   Samponok

A kókuszolajjal dúsított, korpásodás elleni sampon gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt, valamint a hosszantartó kókuszillat mellett gondoskodik a megfelelő hidratációról. Továbbfejlesztett Derma&Pure formulája hatékonyan veszi fel a küzdelmet a viszkető, zsíros és száraz fejbőrrel, hogy még megjelenése előtt megfékezze a korpásodást.

whyteangel

2021. június 8.

Az illatokat szoktam cserélgetni, próbálgatni a márkán belül. A mentolos és almás vissza-visszatérő vendégek a fürdőszobában, a kókuszosat most próbáltam először.
Elsősorban az illata miatt vettem meg, amit most a flakon vége felé meguntam, és nem is hasonlít a kókuszra. Hajmosás után a hajam kócos, durva érzetű, nehezen fésülhetű, hiába használok balzsamot. Az utóbbi időben zsírosítani is kezdett. Úgyhogy csalódás volt ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Kitsyke

2021. április 12.

Már jó ideje használom... összetevőit nézve, tele van mindennel,hajmosás után a hajam száraz és szálinkózik, nagyon durva tapintású a hajam tőle hajmosáskor, de ha megszárad nincs baja:) hajpakolás rendbe hozza.. Viszont csökkentette a korpásodást (nem 100%-ig) , viszketést, zsírosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

TimiK

2020. november 16.

Nagyon finom illata van, de a hajam már egyből hajmosás után lelapul, és sokkal gyorsabban zsírosodik, mint más samponok használatakor. 2 nap után nekem ugyanúgy megjelenik a korpa szóval én nem fogom újra venni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

candy28

2020. november 7.

Egy ideje parkolópályán volt nálam a Head & Shoulders (legutolsó emlékem a zöld almással volt, ami illatán kívül nem vált be). Félve próbáltam ezt ki, mert nem akartam, hogy még jobban bekorpásodjon a fejbőröm, mint az almással történt. De megláttam a Rossmann-ba és brutál akciós volt. Kedvezmény is volt meg plusz kedvezmény a Rossmann kártyával, nem jött ki 1000 Ft-ra sem. Annyit meg megér. Azóta már újravettem kétszer szintén akciósan :D Na szóval, elsőként az illat miatt is vettem, mint kókusz fan. Nagyon jó, illata van nem tolakodó ellenben nagyon tartós. A hatása az csillagos ötös. Meglepődtem. Végre nem korpásodik a fejbőröm és nem viszket. Zsírosodni sem zsírosodik hamarabb, addig bírja, mint más samponoknál. Puha, könnyen kifésülhető tőle a hajam. Nem kell balzsammal vacakolnom végre. :) Eleve a sampon kicsit balzsamos állagú. Nekem nagyon megérte. Hatásos, jó illatú, jó árban van. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

ivor

2020. november 2.

Sajnos nekem nem vált be, még gyorsabban zsírosította a hajam, mint a többi sampon, bár az tény, hogy korpa egy szál se:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 2.

Jelizz

2020. október 10.

Nagyon jo illata van , jol habzik es tisztit. Sajnos a 2. nap mar elkezdett zsirosodni a hajam, de csokkentette a korpasdast, es jo illatu puha lett a hajam. Nagyon sajnalom de nem hiszem hogy ujra veszem, inkabb maradok a citrusosnal es a lime verzional.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

Sziszikee58

2020. augusztus 29.

Az eddigi legjobb sampon amit használtam!
Brutál jó illata van, nagyon jól habzik, és tényleg nem zsírosodik/korpásodik tőle a hajam.
Mosás után nagyon puha, finom tapintású tőle a hajam, a kifésülés is könnyen megy. Az illatát még a következő mosásnál is lehet érezni.
Egy jó ideig biztosan újraveszem, Head&Shoulders samponból pedig csak ezt fogom mostantól venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Az eddigi legjobb sampon amit használtam!

Sushii

2020. július 25.

Abszolút hozza amit ígér,én nagyon szeretem. 3-4 napot is kibír az amúgy zsírosodásra hajlamos hajam. ☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

KataB

2020. június 20.

Én nagyon szeretem ezt a sampont! Nagyon jó az illata, jól habzik és szépen tisztít.. Nem zsirosodik tőle a hajam 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Andi777

2020. május 4.

Ajjjajjajajajjjjj!
Az a helyzet,hogy a sok szokitgetes es gyors hajszinvaltoztatgatasok miatt,annyira tonkrement a hajam,hogy 15centik tortek le a hajambol borzasztoan latszodva...🙄 vettem mindenfele sampont ami azt igeri,hogy helyrehozza a hajamat meg puha lesz meg segit a toredezesen(amin tudom,hogy csak az ollo segit,en csak annyit vartam el,hogy puhitson) es hat az osszeset vaghatom ki a kukaba! Es meg is teszem. Sajnos voltak koztuk olyan nehez suru samponok is,amiktol elkezdett a hajam korpasodni,olyankor szoktam egy havi head&shoulderses kurat csinalni es akkor helyrejon minden. Szoval gondoltam kiprobalom ezt az uj kokuszosat mi baj lehet 🤷🏼‍♀️ ... megmostam es mar obliteskor ereztem,hogy ez valami mas lesz! Megszaritottam,es nem hittem el,hogy milyen pihe puha hajacskat varazsolt nekem a ropogos szaraz hajambol!!!❤️❤️❤️ Azt hiszem megtalaltam A sampont!😁❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 4.

Ajjjajjajajajjjjj!

Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.