Head & Shoulders

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aprile, Módosítva: 2020. január 22.

Kategória:   Hajápolók

• Haj és fejbőr balzsam.
  • Derma&Pure formula.
  • Kiegyensúlyozott PH-érték, antioxidánsokkal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Aprile

2020. január 22.

5-6 éve szoktam rá, hogy mindig használjak valamilyen hajbalzsamot. Évekig az Avon argánolajos termékét használtam, de aztán díler nélkül maradtam, és azóta folyamatosan próbálgatok. A Head&Shoulders egy igazán emblematikus márka, ami már kiskorom óta jelen van az életünkben, és általánosságban jól is szokott teljesíteni, így mindenképpen akartam tenni vele egy próbát balzsam fronton is. Sajnos ez a klasszikus változat nekem nem igazán jött be. Az illata borzalmas, egészen semleges, de van valami olyan bukéja, amit önmagában szaglászva sem díjazok, nemhogy a hajamon. Szerencsére sokáig nem maradt meg rajta. A textúrája nem volt rossz, könnyen kenhető verzió, amivel könnyű beborítani a hajat, és ami még külön tetszett, hogy csak 1 percig kellett a lemosással várni. Viszont a hatásával nem igazán voltam elégedett, a hajam olyan nem is tudom hogyan fogalmazzak, "fluffy" lett... megemelte ugyan a hajtöveket, és kicsit dúsabbnak tűnt a hajam, de egyúttal kissé "használtnak", többnaposnak is festett már az első napon. Számomra nem adott tehát túl sokat, és biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Hidratálók: Glutamic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.