Head & Shoulders

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vikcike, Módosítva: 2012. szeptember 9.

Kategória:   Samponok

Hajhullás és korpásodás ellen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ipszilonze

2017. július 28.

Nem gondoltam volna, hogy használni fog, de bevált. Sokkal kevésbé hullik a hajam, és az (enyhe) korpásodás is megszűnt. Emellett elég kevés is elég belőle, és mennyei az illata. Ami viszont zavar, hogy nehéz utána kifésülni a hajat és rettentően ronda az összetevői listája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

adrika0417

2017. április 19.

Citrus Fresht hasznaltam, gondoltam valtok egyet mert eppen olyan nem volt, hat mitis mondjak. Nekem lelapitja a hajamat es gubancolodik is tole, az allaga pedig tul folyos... Hatasa nemsok van, asszem visszaterek a citrusra az 1000szer jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Froggy

2016. november 27.

Kicsi korom óta H&S termékek vannak itthon, Anyuék is azzal mostak hajat, aztán mikor "nagy lettem" én is. Tiniként a citromos vonal volt a nyerő, most meg az egyetem alatt a szét tört hajammal próbálok valamit kezdeni. Nagyon sok minden mást kipróbáltam, de minden márka szétzsírosította a hajamat. Szerintem ezzel a hajam is megerősödött kicsit, kb már egy éve használom balzsammal együtt és jóval kevesebb hajszálat kell összeszedjem a házam tájáról, arról nem is beszélve, hogy ha lustább vagyok, egyszeri szárazsamponozással egy hétig is kitolom a hajmosást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

nyuszita

2016. július 22.

Soha, de soha többet! Ajándékba kaptam anyukámtól, mert mondtam neki, hogy a márkától használom a Sensitive sculp sampont. Ez viszont szörnyen irritálta a fejbőrömet. Az állaga és az illata átlagos, nem rossz, de nehezen tudtam helyrehozni a fejbőröm állapotát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

hollieme

2016. május 15.

én nem éreztem semmilyen hatását a hajhullással kapcsolatban, ellenben korpás lett a hajmosások után a hajam, eléggé zsírosodik és a fejbőröm száraz lett. mindezek mellett elég durva viszkető érzést is érzek állandóan a fejbőrömön. sajnos a vásárlása előtt nem volt még a szokásom az összetevők elolvasása, de most, látván ezt a kevés zöld pöttyöt, már mindent értek... szerintem keressetek kíméletesebb sampont, az érzékeny bőrűeknek pedig én sem ajánlom a H&S termékeit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Makk Zsuzsó

2016. április 24.

Nem ér ez semmit, és még szárít, irritál is. Érzékeny fejbőrűek nagy ívben kerüljék ezt a márkát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 24.

nevesincs

2016. április 4.

Semmivel nem tesz többet, mint egy átlag sampon, a hajam ugyanúgy hullott hajmosás közben is, mint mikor még nem használtam, viszont a fejbőröm nem szárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 4.

ritusss90

2015. december 13.

Nagyon jo illata van, es annyira sajnalom h elkell valnunk egymastol. Nem tisztit rendesen, es a celnak sem felel meg. Pedig imadok ezzel hajat mosni az illata miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

Lorenita

2015. szeptember 13.

Eddig nagyon meg voltam vele elégedve. Nem hajhullás ellen használtam, hanem hogy a hajam könnyebben kezelhető legyen. Ennek eleget tett. DE most látva az összetevőit kissé megrémültem, valószínűleg áttérek más samponra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Marcsi8909

2015. augusztus 7.

Igazából sem a hajhullást, sem igazán a korpásodást nem állította meg. Eleve rengeteg hajam van, így normális a hajhullás, ezen a téren nem vártam sokat, de a korpásodásnál igen. Ebben viszont nem igazán teljesített. Nagyon szakaszosan és nem erősen korpásodik a hajam. Van, hogy 3 hónapig semmi, aztán megjelenik 1 hónapig. Ez a sampon semmit sem segített a korpásodáson, de az illata isteni és szép fényes és puha volt a hajam tőle, kár, hogy nem ezért vettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Narancssárga.