Head & Shoulders

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 250 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2016. november 21.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 250 Ft

Korpásodás elleni sampon. Hűs és frissítő érzést ad.

Ár: 1 250 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

lacrymosa88

2021. március 19.

Ezt a fajtát is szoktam használni, de az almásat jobban szeretem. Nyáron igazán jólesik a hűsítő érzés hajmosás után, viszont télen kifejezetten zavar, hogy szó szerint fázik a fejem tőle.:-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Agica92

2021. március 15.

Kamasz korom óta zsírosodik a hajam, a korpával sosem volt gondom korábban. Egy ajándékba kapott, hajtípusomnak nem megfelelő sampontól viszont elképesztően elkezdett korpásodni. Ekkor Google, a barátom ajánlotta ezt a sampont zsíros, korpás hajra. Amit ígért a sampon, azt abszolút betartotta: már az első használatot követően láttam a javulást, a második használat után teljesen megszűnt a korpásodás. Ami negatívum, hogy gyorsabban zsírosodik tőle a hajam. Ha elfogy, visszatérek valamelyik jól bevált samponhoz, de ha a jövőben ne adj isten megint korpa problémám adódik, ezt fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Mercury91

2021. február 16.

Rendkívül zsírosítja a hajtöveket, kiszárítja a hajvégeket, szerintem kifejezetten rossz sampon. Ettől függetlenül lehet, hogy valakinek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Agnes91P

2021. január 19.

Lehet ezt a sampont szidni, hogy nem a most divatos, hiperszuper mindenmentes összetevőkből áll, de ha ez nem lenne, nem tudom, mivel hoznám helyre a samponkísérletezős katasztrófáimat. Sokszor próbáltam olyan sampont, ami nem vált be, és zsírosodni, korpásodni kezdett a fejbőröm. Két-három hajmosás ezzel a samponnal, és megint minden rendben. Olyan ez nekem, mint egy mentőöv, amihez bármikor visszanyúlhatok. Pedig bevallom, sokszor próbáltam lerázni, most például már legalább fél évig bírtam nélküle, de be kell látnom, hogy a fejbőröm ragaszkodik hozzá. Negatívum, hogy a száraz, hullámos hajam nyilván szebb egy szulfátmentes sampontól, de inkább kárpótolom jobb balzsamokkal, hajvégápolókkal, csak ne hulljon a korpa a hajamból :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

rekav11

2021. január 9.

Nem szeretem, nekem picit irritálja a mentol a fejbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

Nem szeretem, nekem picit irritálja a mentol a fejbőröm.

Anita97

2021. január 7.

Páromnak bevált, ő szereti, de nekem nagyon nem jó. Zsírosít és viszket tőlem a fejbőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

demeterne

2020. október 5.

Régen sokat használtuk ezt a sampont, valami megváltozott.. A kellemes illat és a hűsítő érzés az megmaradt, viszont nagyon zsírosítja a hajat. Már nem ezt veszem itthonra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

enimandoki

2020. június 25.

Nekem tokeletesen bevalt, igazabol nekem azota sem korpasodik a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Nekem tokeletesen bevalt, igazabol nekem azota sem korpasodik a hajam.

Picilanyka

2020. június 21.

Kellemes ahogy a mentol teszi a dolgát a fejbőrön, olyan mintha éreznéd ahogy tisztul a fejed. :D Én csak ezért vettem meg, mert korábban egy barátnőmnél használtam egyszer és meglepő volt ahogy bizsergetett. Viszont a száraz korpámat nem tüntette el cserébe elnehezíti a hajam ami egyébként vékony szálú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

mlexa

2020. január 29.

Párom korpás haján csak ideig-óráig segített, elég hamar hozzászokott a haja, és már nem volt hatékony. Utána én használtam el a fél dobozt. A mentol tényleg nagyon hűsítő, már-már annyira, hogy télen szinte fáztam tőle :D De az illata kellemes, én szerettem. Viszont ennyiért egy "sima" sampont meg nem fogok venni. Szóval összességében közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.