Head & Shoulders

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 250 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2016. november 21.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 250 Ft

Korpásodás elleni sampon. Hűs és frissítő érzést ad.

Ár: 1 250 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

enimandoki

2020. június 25.

Nekem tokeletesen bevalt, igazabol nekem azota sem korpasodik a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Nekem tokeletesen bevalt, igazabol nekem azota sem korpasodik a hajam.

Picilanyka

2020. június 21.

Kellemes ahogy a mentol teszi a dolgát a fejbőrön, olyan mintha éreznéd ahogy tisztul a fejed. :D Én csak ezért vettem meg, mert korábban egy barátnőmnél használtam egyszer és meglepő volt ahogy bizsergetett. Viszont a száraz korpámat nem tüntette el cserébe elnehezíti a hajam ami egyébként vékony szálú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

mlexa

2020. január 29.

Párom korpás haján csak ideig-óráig segített, elég hamar hozzászokott a haja, és már nem volt hatékony. Utána én használtam el a fél dobozt. A mentol tényleg nagyon hűsítő, már-már annyira, hogy télen szinte fáztam tőle :D De az illata kellemes, én szerettem. Viszont ennyiért egy "sima" sampont meg nem fogok venni. Szóval összességében közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

account001

2019. november 21.

3 csillagot adok neki a következk miatt:
Az én hosszú, vékony szálú hajamat borzasztóan lelapította, zsírossá tette, majdnem hogy napi szinten kellett volna mosnom. (1csillag)
Párom haja ( rövid tüsis) nagyon korpás volt, azt rendbe tette. (5csillag)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

3 csillagot adok neki a következk miatt:
Párom haja ( rövid tüsis) nagyon korpás volt, azt rendbe tette. (5csillag)

MoonQueen93

2019. október 23.

Elég érzékeny a bőröm, de ettől a márkától soha sem volt semmibajom, imádjuk:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Elég érzékeny a bőröm, de ettől a márkától soha sem volt semmibajom, imádjuk:)

TimiK

2019. augusztus 2.

Korpásodik a hajam tőle és viszket a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Korpásodik a hajam tőle és viszket a fejbőröm.

laura20020201

2019. április 12.

Semmi baja nem volt a hamajnak mig ki nem próbáltam ezt!! Annyira viszket tőle a fejbőröm, raadasul tiszta korpa lett tőle!! Édesanyám is ugyanezt tapasztalta!!! Égeti a fejbőrt.... Kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

pirospipacsocska

2019. március 17.

A fiammal használjuk ezt a sampont,nekünk bevált.Nagyon jól visszaadja a frissen mosott haj érzését,viszketés,korpa nélkül. 😁És szerintem annyira nem is szárítja a hajvégeket,mint más márkájú korpa elleni társa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Muffy

2019. március 16.

Mosáskor nagyon frissít, nyugtat, imádtam, de nekem sajnos csak nagyon rövidtávon vált be. Zsírosodott tőle a hajam, amely egyébként is zsíros, és a kissé korpás fejbőrömön sem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Jelizz

2019. március 3.

A mentol jol bizserget es kellemes az illata, unisex kis sampon, sajnos zsirosit es szarit is . A citrusos verzioja jobb, ezt kikellet dobjam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.