Head & Shoulders

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Hannah11, az összetevőket feltöltötte: FeketePiroska, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kategória:   Samponok

Korpa elleni sampon virág illattal.

A természetes összetevők és az ActiZinc formula hatását egyesítő Nature Fusion sampon.

Lorena

2019. október 27.

Sajnos, nagy csalódás... A hajam imádta, de a fejbőröm nem. Nem volt korpás a hajam, valami nosztalgia élt bennem a sampon iránt, amikor megvettem. Most kitalálhatom, mi fogja leszedni a korpát, amit ennek a samponnak tulajdonítok. De tény, hogy könnyen fésűlhetővé tette a hajam, és 2 napig érzett az illata is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Burya

2018. április 9.

Tavaly nyáron sikerült tönkretennem a hajam egy samponnal (Tigi Bed Head), korábban semmire sem volt érzékeny, de attól hullani kezdett a hajam, a fejbőröm pedig állandóan viszketett, már majd' megőrültem tőle, és jó ideig a samponváltás sem segített. Aztán rátaláltam a Gliss Kur téli limitált kiadására, ami minderre gyógyír volt, a gyorsan zsírosodó hajammal csodát művelt és elmúlt a hajhullás, viszketés is, de mire odáig jutottam, hogy jól beraktárazok belőle, jött a tavasz és lekerült a polcokról. Azt hiszem, ez lesz az utódja. A keresgélés újraindult, de szinte biztos, hogy ennél fogom letenni a voksom, mert ugyan nem üti a Gliss Kur szintjét, a hajam tiszta, fényes és puha, elég 3 naponta mosnom és még bőven vállalható akkor is, és semmiféle viszketést vagy hajhullást nem váltott ki. Ez már-már csodaszámba megy, mert általában a jól hidratáló samponok zsírosítanak, a zsíros hajra valóak meg szárítanak, de ez eltalálta az arany középutat, szépen hidratál és tiszta, friss érzést biztosít. Nekem az illata is tetszik, jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

MrkAnita

2017. december 30.

Nem korpásodik a fejbőröm, de viszektésre hajlamos. Igazából még nem tudtam rájönni mitől, mert van, hogy hónapokig nem jelentkezik a probléma, amikor viszont igen akkor előkapom ezt a sampont és azonnal csodát művel, már mosás közben érzem, hogy megnyudszik a fejbőröm. 2-3 alkalommal használom, azután megint helyreáll a rend és visszatérhetek az egyébként rendszeresen használt termékhez.
Illata kellemes, bár nem túl tartós, mondjuk én használok hajpakolást aminek viszont meglehetősen intenzív, így elképzelehető, hogy ezt csak azért nem érzem mert az elnyomja...
Teljesen jól hozza ami egy ilyen terméktől várható, maximális pontszám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Teljesen jól hozza ami egy ilyen terméktől várható, maximális pontszám.

FeketePiroska

2017. szeptember 11.

Talán a Head & shoulders az egyetlen sampon amire azt tudom mondani hogy újravenném. Kis gyerekként is ezt használtam/persze más fajtát, hol classic, hol eukaliptuszos/ és semmi gondja nem volt a hajamnak, korpát is csak a reklámból ismertem. Tiniként elkezdtem kísérletezgetni amit így utólag bánok, mert a hajam látta kárát a kíváncsiságomnak/korpa és a zsírosság mindennapi gondom lett/. Most így huszonéves fejjel újra visszatértem hozzá és elégetten könyvelhetem el magamban hogy ez az egyetlen sampon amivel a hajam kibír 3 napot. / egyébként 1 nap után káosz szokott lenni a fejemen/.

Mondjuk az összetevőkkel annyira /egyáltalán/ nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Mondjuk az összetevőkkel annyira /egyáltalán/ nem vagyok elégedett.

KeroChan

2017. július 10.

Imádom az illatát, de sajnos attól félek ő lesz a ludas abban, hogy nagyon nagyon száraz lett a hajam. Kb 2-3 hete használom és a hajam mostanra tiszta sprőd. Előtte a head&shoulders hidratáló samponját használtam, azzal nem volt ilyen problémám. Sajnos emiatt nem fogom újra venni, pedig tényleg jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Violet 1

2016. november 17.

Annyira reméltem,hogy lesz kisebb kiszerelésben. Nem értem miért erőltetik ezt a "féléves" mennyiséget. Szerettem volna szeretni, mert imádom a levendulás cuccokat, de kicsit csalódás volt. Illata mosás után semmi. Hatása meg.... már mosás után pár órával száraz lesz a hajam tőle, semmi hidratálás. Átlag sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Hannah11

2016. június 25.

Nagyon kellemes az illata.
Krémes,sok van benne.
Sokkal simább és fényesebb a hajam tőle.
Tényleg nagyon jó a korpás hajra.Most már nincs problémám.Nagyon jó! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 25.

Nagyon kellemes az illata.
Krémes,sok van benne.
Sokkal simább és fényesebb a hajam tőle.
Tényleg nagyon jó a korpás hajra.Most már nincs problémám.Nagyon jó! :)

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.