Head & Shoulders

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hopi, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni sampon. Hatékonyan csökkenti a töredezettség miatti hajhullást. Akár 100%-os eredmény a korpásodás ellen.

vorosroka

2019. október 18.

Nem korpásodásra vettem a sampont, csak általános hajmosásra. Alapvetően hamar zsírosodik a hajam, az abszolút csodaszert még nem találtam meg, de 3-4 napig jól bírja ezzel a samponnal, és a hajam is sokkal puhább és fényesebb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 18.

Dokuro

2019. augusztus 12.

Nagy csalódás. Sokáig használtam head&shoulderst a korpa miatt, mert tökéletesen eltávolította, viszont nem volt elég kíméletes és tápláló a hajamnak. Emiatt gondoltam kipróbálom ezt a fajtát, hátha táplálóbb, de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyire korpás lesz tőle a hajam. Mintha normál sampont használnék, másnap már őrjítő volt a viszketés, a szálló korpa pedig nem épp esztétikus látvány. Nem beszélve arról, hogy már másnap reggel úgy nézett ki a hajam tőle, mintha 3 napja nem mostam volna meg. Használtam pár hétig, hátha javul, de csak rosszabb lett a hatás. Kár, hogy csak nagy kiszerelésben kapható, így most mehet a kukába...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

hippiesaur

2019. május 27.

A korpásodást nagyon jól elmulasztotta, bár az első pár használat alkalmával inkább jobban korpásított, de aztán szépen kifejtette a hatását. A hajhulláson nem igazán javított, de összességében elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Rure90

2019. március 14.

Nem vált be. Festett haj színét koptatja, hamarabb zsírosodott a hajam tőle és nem éreztem frissnek a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

hzs

2019. február 18.

Nagyon finom, enyhe az illata és normálisan habzik, de sajnos a korpát nálam nem mulasztotta el többszöri használat után sem =[ Vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajra pedig nem túl jó, mert még inkább elvékonyítja (bár nekem kellett volna a volumen növelős fajtát venni a termékcsaládból, de az épp nem volt). Szóval nekem sajnos nem vált be, de lehet másnak jó.

UPDATE: végül pár hét alatt elmulasztotta a korpát és azóta is ezt használom. Az is kiderült, hogy a vékonyszálú, zsírosodó hajamra nem is rossz, csak eddig pont vékonyszálú, zsíros hajra való dúsító sampont használtam (Elseve), amitől pedig kicsit száradtabb, szálkás lett a hajam. Ezzel a samponnal jobban szeretem a hajam állagát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Brielle1999

2018. november 13.

Nagy csalódás. A nyári napfény okozta hajproblémákra vettem akciósan. Nem sokat használtam , mert a hajam szárazabb, durvább tapintású lett. Gyorsan visszatértem a megszokott XY márkámhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 13.

yellowbanane

2018. június 21.

Nagyon szeretem az illatát és az örökösen küzdelemben álló korpámat is eltüntette. Már egy éve csak ezt használom =)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

SimonKrisztike

2018. június 10.

Imádom! Nem szerettem soha a H&S termékeket,de ez szuper. A vélemények alapján vettem meg. Más az állaga, könnyebb a használata és szép könnyen kezelhető lesz 😊 tölle a hajam. Nyárra a legjobb választás, mivel szépen àpolja a hajat,de a hajtőről eltüntetni a zsírossàgot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

farkasdorii98

2018. március 22.

Nagyon szeretem a head&shoulders samponokat, mert a hajam nagyon jól tisztítják, rendesen felhabzanak és puha lesz tőle a hajam.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Sadrus

2018. március 18.

Bevált, és nagyon jó hűs hatást tapasztaltam közvetlenül hajmosás után. Könnyű és csillogó lett a hajam. Akciós áron jutottam ehhez a típushoz a T-ban. Imádomat illatát is! Szerintem máskor is veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.