Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. május 3.

Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni sampon száraz fejbőrre.

sailorluna

2018. szeptember 7.

ez talán kicsit többet tud, mint a márka többi samponja. szép fényes lesz tőle a hajam, de nem szeretem ezt az állagot, szárítja a hajamat, mégis gyorsan zsíros lesz újra, nehezebb kifésülni is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

HardCandy092

2016. július 22.

Nagyon sokáig nem használtam semmi mást a H&S-en kívül, mert amint leálltam vele, visszajött a korpa, aztán egy fodrász azt mondta, hogy ez azért van, mert a H&S "odaragasztja a koszt a fejbőrhöz" és a másik sampon ezt lemossa, csak egy rövidebb ideig lesz így. Megfogadtam ezt a tanácsot és valóban így lett. Nem tudom, hogy tényleg igaz-e, de én azóta nem használok H&S-t és teljesen elmúlt a korpásodás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

szalamaja

2016. március 10.

A párim csak evvel mos hajat mert bármi mást használ korpás lessz a fejbőre.én is szeretem de száritja a hajam.de első mosásra jó.mindig van itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

hbrigi25

2015. november 25.

Mindig is szenvedtem attól, hogy gyorsan zsírosodik a hajam. Sajnos 1,5 éve már nemcsak a zsírosodás keseríti meg a mindennapjaimat, hanem a korpásodás is. Kb. 1 évig használtam a Head & Shoulders mandulaolajos samponját és balzsamját. A viszketést és a korpásodást megszűntette, viszont úgy tűnik a fejbőröm hozzászokott és kezdődött előlről minden, ezért váltanom kellett. Később biztosan újra vàsárolom majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

cseresznyee1

2015. szeptember 20.

Nekem inkább zsírosodásra hajlamos hajam van, de az elseve kifejezetten erre szánt zöld flakonos samponja annyira kiszárította a fejbőrömet, hogy szinte csak vakarózni tudtam. Megláttam otthon, ezt a sampont, ami kifejezetten száraz hajra való. Muszáj volt kipróbálnom valami mást, így hát e mellett döntöttem, és nem hiszem el, hogy ennyire jó! Egyáltalán nem viszket a fejbőröm, szépen rendbe tette, és a hajam sem zsírosodott be hamarabb. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

nikibaba87

2015. január 2.

Nagyon jó termék. Évek óta használom. Nekem nem korpásodott a hajam hanem ugy viszketett mindig hogy szinte véresre vakartam. Már mindent kipróbáltam de semmi nem használt egyedül ez a sampon. Azóta ajánlottam sok mindenkinek aki ugyanilyen problémával kűzdött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 2.

karina

2014. március 17.

Azt nem tudom h korpas hajra mennyire hatasos, igazabol veletlen volt szerencsem hozza, azota is az orok kedvenc, semmi mastol nem lesz ilyen puha fenyes es elettel teli a hajam mint ettol, pedig elég sokmindent problatam mar. Nem is kell ra se balzsam se semmilyen kifesulo, apolo, semmi, csak a sampon es az eredmeny csodas:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

little lady

2014. március 8.

Nagyon imádom! Az illata,a hatása mindkettő nagyon jó.Most tartok a második flakonnál és azt veszem észre alig fogy! Pedig én kétszer is szoktam tenni a kezemre hajmosásnál.Miután megmosom már érzem mennyire puha lett a hajam.Nem zsírosít.Az illata olyan sokáig érződik.Egy ideig ezt fogom használni az biztos!5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

miranda98

2014. január 24.

Leginkább a hajtöveimre használom, nagyon jól tisztít, semmi korpám nincs.Teljesíti azt, amit egy sampontól elvárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

Fruzsina93

2013. november 17.

Ettől a hajam sprűd lesz és csúnyán kopik tőle a festésem is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Ettől a hajam sprűd lesz és csúnyán kopik tőle a festésem is!

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2