Head & Shoulders

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 29.

Kategória:   Samponok

Kiszerelés: 200 ml

bagolylilith

2018. szeptember 14.

Nagyon szeretem, jól tisztít, hosszútávon sem viszket tőle a fejbőröm, a nagy kiszerelése pedig borzasztóan sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

nati1234

2017. május 14.

Nekem egyátalán nem vált be. Nem rontott a hajamon, de nem is segített....pedig korpásodás ellen van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

bszcs17

2017. február 2.

Nekem időnként muszáj valami HS sampont vennem, mivel itt-ott elkezd viszketni a fejbőröm, és csak a HS samponjai szüntetik meg ezt. Nagyon jól habzik, hajmosás után könnyen kifésülhető a hajam valamint a fejbőrviszketést és a korpát már pár használat után eltünteti. A kellemes illatát még a hajmosás után való 1.nap lehet érezni.

Up.: a flakon felénél rettenetesen szállt a hajam, ez az első HS sampon ami ezt produkálta, ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Lauu

2016. április 11.

A pasim mindig is ezt használta és nagyon szereti. Én évekig kísérleteztem a samponokkal, volt Tigi, John,Frieda, Paul Mitchell, Wella, L'Oreal, Swarzkopf... de nem igazán vált be egyik sem, általában alig vártam, hogy elfogyjanak. Egyszer kb fél éve ezzel mostam hajat , azóta csak ezt használom. Hozza azt a klasszikus tiszta érzést, nem szárít, korpának nnyoma sincs. Talán sosem volt még ilyen erős és egészséges a hajam. Egy jó balzsammal tökéletes, még sokszor újra fogom venni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.

pannapanna999

2016. március 26.

Nagyon szeretem használni, elég jó illata van, és nagyon jól tisztítja a fejbőrömet, és a seprűhajvégeim sem rakoncátlankodnak, ha nem használok rájuk balzsamot, csak ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 26.

Marcsus

2016. január 10.

Szeretem használni. Az első pár alkalommal csak úgy lestem, az összes korábban kialakult korpámat levitte :) Amióta ezzel mosok hajat, nem vakarózom, mint egy rühes kutya, anno volt, hogy véresre kapartam a fejbőröm, úgyhogy már ezért hálás vagyok. Nem igényel mellette a hajam balzsamot, elég az olajozás mosás előtt, hajvégápoló és spray a vizes hajamra, és meg is vagyok. (Ez lehet, hogy soknak tűnik, de sajnos az én esetemben nem az...) Az illata is tetszik, de valahogy frissebbet vártam. Az ára lehetne kedvezőbb, mivel elég gyorsan fogy ahhoz képest, hogy milyen gyakran használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

prne0919

2015. május 18.

Sajnos a huzamosabb ideig való használat során rá kellett jönnöm, hogy borzasztóan szárít. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 18.

Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.