Helan

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2019. február 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

"A védő-normalizáló krém-gél bársonyos és nem zsíros, ultrakönnyű összetételű finom krém, amely gyorsan beszívódik és vitalitással, puhasággal ajándékozza meg a bőrt. Feketeáfonya, gotu-kola, garcinia, gingko biloba és egértövis kivonattal, árpaviasszal, karitévajjal és argánolajjal, C-vitaminnal. Azonnali megkönnyebbülés a sérülékeny bőr számára, véd az allergiás reakcióktól is. Különlegesen finom, puhító anyagai magas UV-védelemmel párosulnak, megelőzi és enyhíti a napsugárzás által okozott irritációt. Segít megvédeni a kollagén és elsztin rostokat, javítja a bőr oxigén ellátását és mikrocirkulációját. Integrálja a hiányzó lipideket, melynek következménye a bőr megnövekedett rugalmassága. Sminkalapnak is kiváló."

Tartósítószermentes, bőrsemleges pH-jú, klinikailag tesztelt készítmény; állatkísérletek, SLS, SLES, PEG, EDTA, szilikon, vazelin és ásványi olaj nélkül.

Evamolnar1972

2019. október 23.

Nagyon szeretem, mert kímélő az arbőrömhöz és nagyon hatásos. A piros értágulatokat szépen megnyugtatja, és egy hét használat után már látható volt a javulás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 23.

Erika1973

2019. április 13.

Olaszországból hoztam magamnak és végre itthon is találtam. Nagyon szeretem elsősorban mert bio összetevői vannak, de legfőképpen, mert nagoyn segít és szép lett tőle a bőröm. Egyáltalán nem irritál, jó az állaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 13.

vikisasvari

2019. április 13.

Az éjszakai krémnél is leírtam, hogy nagyon jó ez a termék. Teljesen visszahúzza a kipirosodást és kombinálva használom az éjszakaival és nagyon szeretem. Egyáltalán nem irritál, nagyon kellemes az állaga. Pár hónap alatt visszahúzódtak a piros erek az arcomon. Nagyon sokat segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

SEmr

2019. március 31.

Az éjszakai krémmel és a korrektorral együtt vettem - az itteni véleményeken felbuzdulva, de nekem sajnos nagy csalódást okoztak. Az éjszakai krém nehéz állagához képest ez a nappali krém jó állagú, de sajnos nemhogy mérsékelné, de jelentősen fokozza az arcom pirosodását. Nagyon sajnálom, hogy nem próbáltam ki mintát először, mert elég nagy összeget dobtam ki az ablakon. A korrektor ragacsos állagú, nem lehet elkenni a bőrön és a zöld szín átüt az alapozón.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cocoglycerides, Coco-Caprylate, Sucrose Polystearate, Dicaprylyl Carbonate, Cetearyl Alcohol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Cetyl Palmitate, Glyceryl Undecylenate, Glyceryl Caprylate, Lecithin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Emulgeálószerek: Cocoglycerides, Sucrose Polystearate, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Lactylate, Glyceryl Undecylenate, Glyceryl Caprylate, Lecithin, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sucrose Polystearate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Benzyl Alcohol, Ascorbyl Palmitate, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

A burgonyafélék családjába tartozó lampionvirág terméséből készült kivonat. Sajnos nem sok info érhető el az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint gyulladáscsökkentő, antimikróbális és antioxidáns hatással bír.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0