Best of Beauty 2019

Helia-D

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anett, Módosítva: 2012. május 19.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2790 Ft

Olyan multifunkcionális növényi hatóanyagot tartalmaz, amely segít javítani a bőrfelszín teltségét, feszességét, javítja a bőr mikrocirkulációját, valamint csökkenteni az életkorra jellemző ráncok kialakulását. További növényi hatóanyagai a shea vaj, kukoricacsíra olaj, szőlőmagolaj hatékonyan táplálják és regenerálják a szemkörnyék finom bőrét. A krémben lévő E-vitamin hatékony védelmet jelent a káros környezeti ártalmakkal szemben. A krém UVA/UVB szűrőt tartalmaz.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Kamea

2019. július 16.

Update: 2019. 07. 16.
Láthatóan tompította, sőt el is tüntette a szemkörnyéki ráncaim egy részét. Én aztán ezt el nem hiszem, ha nem tapasztalom! Mostantól már az ajakkörnyéki ráncaimra is használom, hátha... :)
Jöttem, hogy beírjam neki az ötödik csillagot is! :)

Update: 2019. 06. 01.
Teljes mértékig elégedett vagyok vele. Szépen teszi a dolgát. Azt nem várhatom el tőle, hogy 50 évesen eltüntesse a szemkörnyéki ráncaimat, de azt látom, hogy jót tesz a szemkörnyéki bőrnek. Biztosan újravásárolom!

2019. 04. 28.
Eddig a Helia-D Botanic Concept szemránckrémet használtam tokaji bor kivonattal. Nem volt nagy durranás, de rosszat se tudok róla írni. Fiatalabbaknak inkább azt ajánlom, mivel ez egy 40-50+-os kifejlesztés.
Miután elfogyott, ezt kezdtem el használni. Már a krém állagán is érezhető, hogy jóval tartalmasabb anyag. Hiába, az én érett bőrömnek már erre van szüksége! Még nem használom annyi ideje, hogy bármi változást észrevegyek (majd update-elek), de nem is várom el tőle, hogy eltüntesse a ráncaimat a szemem környékéről, mert szerintem erre egyetlen krém se képes. Elég, ha épp annyinak nézek ki, mint amennyi vagyok. Kevesebbnek se, de többnek se!
Azt viszont nem értem, hogy egy szemránckrémbe minek illatanyag! Emiatt vonok le egy pontot, egyébként megelőlegezném neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

Update: 2019. 07. 16.
Jöttem, hogy beírjam neki az ötödik csillagot is! :)

Update: 2019. 06. 01.

2019. 04. 28.

Martu0508

2019. május 28.

Eddig telitalálat ez a krém. Stresszes a munkám és ez sajnos a szemeimen is meglátszik, az indokoltnál több szarkalábam van. Éjszakára vastagabb rétegben szoktam felkenni, nappalra vékonyan és pillanatok alatt maradéktalanul eltűnik. Szépen hidratál és csökkent is a szarkalábaim láthatósága. Nem irritálja az érzékeny szemkörnyékemet. Sminkelni is szuperül lehet rá. Engem megvett ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

CocoBellemare

2019. április 28.

Szuper! Szuper! Szuper! Egy hét alatt láthatóan csökkentette a szemem sarkában lévő kis szarkalábakat és felkenés után a szemem alatti bőr kifeszül, halványabb lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

idonthaveaname

2019. március 8.

Koromból adódóan nekem még nincs szükségem szemránckrémre, viszont a megelőzés híve vagyok, ezért kezdtem el kb másfél éve szemkörnyék-ápolókat használni. Plusz ugye a ránc maga a bőr/rostok megtörése, ezért ha már kialakult, nincs az a kence, amivel semmissé lehet tenni, max halványítani, tehát jobb a megelőzés. Az én legfőbb problémám a karikák/szem alatti lilásság, sajnos genetikailag így vagyok összerakva, és ez a krém elméletileg erre pont nem jó. :D Én magam nem is láttam szinte semmi változást, de hát a lelkem megnyugtatása végett szorgosan használtam (immár két hónapja), és nem a tükör, hanem az ismerőseim köre és a párom győzött meg róla, hogy igenis használ! Ugyanis amikor néhány alkalommal, tőlem szokatlan módon smink nélkül jelentem meg, mindenki csodálkozva mondta, milyen jól és kipihenten nézek ki! (pedig a smink is a brutál fáradtság miatt maradt ki azokon a napokon). Így én is elkezdtem jobban vizsgálni magamat. Esküszöm, ez a kis krém, még az ártatlan mimikai ráncokat is enyhítette, és az egy dolog, hogy az átlagosnál is simább és teltebb a szemem alatti bőrfelszín (tehát az árkaimat is feltöltögeti), de még a karikáim is szép fokozatosan középlilából halvány szürkévé váltottak, úgyhogy teljesen lenyűgözött ez a krém! Eleve sem ígért csodákat, ami pozitívum, ám minden várakozásomat felülmúlta, tényleg csak annyi problémám maradt meg, amellyel szerintem egyetlen krém sem tudna megbirkózni! Melegen ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

nuenue

2018. október 12.

Előrebocsájtom, hogy (sajnos) nem vagyok érdekelt semmilyen téren a Helia-D bizniszben, és a magyarságomból adódóan sem vagyok elfogult vele szemben, de az az igazság, hogy már magam sem tudom eldönteni, hogy csak én vagyok ennyire fogékony erre a márkára, vagy tényleg ilyen zseniálisan jók! Történt ugyanis, hogy pár napi szemránckrém használat után a reggeli arctisztítás során belenéztem a tükörbe, majd folytattam tovább a megkezdett rutint. De aztán mint a filmekben, lassan és alaposan elkezdtem vizsgálgatni az arcomat. Valami annyira más volt! Nem akartam hinni a szememnek! Azaz a szemkörnyékemnek! Semmi kistáska! Csak simaság és ránctalanság! Szinte mint megboldogult ifikoromban, ami sajnos nem tegnap volt! Számomra ez a jó krém ismérve...hogy teszi a dolgát! Észrevétlenül. Azaz nem fénylik a szemem környéke, nem izzadom bele a szemembe, mert szinte azonnal felszívódik, ugyanakkor eltünteti azt, ami minden tükörbenézésnél emlékeztet az idő fergetegesen gyors múlására. Nálam ez a krém mindent visz! Egyértelmű, hogy már újravettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 12.

kovacsagi0629

2018. március 26.

Jól hidratál, de azért nem csodaszer. 27 vagyok, nincsenek mély ráncaim, ezért megelőzésként használom, legközelebb viszont valami komolyabb krémre váltok. Ezért az árért viszont hozza az elvárásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

barczimarika

Korcsoport: >54
2018. február 28.

Nagyon gyorsan beszívódik, jól hidratál. Nekem bevált,biztos újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 28.

FPiro

2018. február 21.

Karácsonyra kaptam céges ajándékként, akkor nagyon örültem neki, azt hittem, hogy ez valami óriási ugrás lesz a Ziaja szemránckréméhez képest, amit addig használtam, és végre természetes alapanyagokból is van legalább, és még magyar is. Sokat vártam. 2 hónap használat során semmi extrát nem vettem észre. Nem frissíti különösebben a szememet, éppenséggel ott van,és kicsit hidratálja, ennyi. Sajnálom. Szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

csaford

2018. február 21.

Kissé hidratál, de semmi extra. Volt már sokkal jobb szemránckrémem is .Nem venném újra!Kicsit többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. január 27.

Ez a termék leginkább a lelkemre hat, hogy tettem valamit a szemkörnyékemért. Jók az összetevői és a bőröm szerencsére gyorsan becuppantja, így reggel is tudom használni. Semmi extra, de az ára sem az legalább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lanolin, Calcium Gluconate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0