Helia-D

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2017. december 20.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Selymes szérum, három különböző molekula méretű hyaluronsavval, amelyek egymást kiegészítve segítenek a bőr mélyhidratálásában, ezáltal javítva a bőr rugalmasságát és halványítva a ráncokat, hogy a bőr visszanyerhesse fiatalosabb megjelenését. A hyaluronsav - a molekula mérettől függően - a bőr különböző rétegeiben fejti ki a hatását. A kisebb molekulaméretű hyaluronsav részecskéi a mélyebb rétegekbe is eljutnak és ott fejtik ki hidratáló, ránctalanító hatásukat, míg a nagyobbak a felső rétegekben hatva látványos lifting hatást érnek el.

CocoBellemare

2019. május 11.

Sajnálom a sok negatív kommentet, én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel is. Beszívódik könnyen, ránctalanít, feszesít. A hűs fémgolyó pedig isteni érzés főleg reggel, egy kis masszázs a szem alatt és azonnal felfrissül a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Emem

2019. április 4.

Akciósan vásároltam,nem vártam tőle csodát,de a többi helia-d termékhez képest,amihez volt szerencsém,csalódás....egyáltalán nem látok semmilyen változást a bőrömön...azt a pár piros csíkot,amit a használat után a golyó hagy....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Tabita

2019. március 16.

Kettő pozitívumot találtam a termékben, egyrészt nagyon könnyen felszívódik, viszonylag kellemes a bőr tapintása a felvitel után. Másrészt a fémgolyó valóban finoman hűsít. Csodát nem vártam tőle, de ár/érték arányban egyáltalán nem éri meg megvásárolni.
Igazából a golyós kiszerelés miatti hűsítés miatt vettem meg, arra viszont jó. Elhasználom.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

eaniko

2018. október 11.

Számomra nagy csalódás ez a termék.Mintha ragacsos vizet kennék rá az arcomra.Szeretem a Helia-D termékeket, de ezt kár volt forgalomba hozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

orsolyap

2018. augusztus 17.

Semmilyen. Se nem jó, se nem rossz. Hatása nincs. Hidratál, mint egy arckrém. Csodát vártam tőle, de nem lett az. Szeretem ezt a márkát, de ez az egyik legnagyobb csalódás tőlük. Gyenge kettes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

sztinke

2018. június 14.

Alapvetően nem az én korosztályomnak lett kitalálva, de a szemkörnyék már elég hamar öregedni tud, így gondoltam, ártani nem fog. És valóban nem árt, azonban nem is látom semmi hatását, pedig már kb. 2 hónapja használom, esetleg 1-1 nap kihagyással, rendszeresen.
A kis golyó nagyon jó benne, kellemesen hűsít. A krém könnyű, géles, könnyen és gyorsan beszívódik. Nem ragacsos, illata sincs és szerencsére egyáltalán nem irritál. Még talán hidratál is valamennyire, de semmi extra.
Akciósan jutottam hozzá, teljes áron tuti nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Akciósan jutottam hozzá, teljes áron tuti nem venném meg.

illesbb

2018. március 11.

Nem feltétlen én vagyok az a korosztály akinek szánták, de nem is hiszem, hogy ez egy 50+-os bőrnek bármit is érne ránctalanítás terén. Én egyébként szeretem használni, tetszik a golyós applikátor, hűsíti a szemet. Maga a szérum pedig viszonylag jól hidratál, mondjuk nekem nem száraz amúgy sem a szemkörnyéki bőröm. Ehhez képest egy kicsit drágának találom, mondjuk én tesztelésre kaptam, de ennyiért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

natasa

2018. március 6.

50+-os? Ez? Hát nem, sajnos ez a szérum kábé semmit nem ér, mintha vízzel (vagy cukros vízzel) kenegetnénk a bőrt. Nagyon drága, és ránctalanításról szó sincs. Nem látunk változást. Nagy csalódás. A két csillagot a név kapja és a szép összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Eszty95

2018. február 15.

12 óra elteltével sem tudta felszívni a bőröm, ragacsos maradt, pedig nem kentem rá sokat. Ránctalanító hatása semmi. Illata nincs, ez pozitív, és a golyós kiszerelés tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

rabbitdoubt

2018. február 12.

Ahogy az előttem szóló Judittttt is, én is ugyanilyen szituációban voltam, anyukámnak 'nyertem meg' a terméket, persze nagyon örültünk neki. :) Jó ötlet a golyós megoldás, sokkal egyszerűbb eloszlatni az arcon a szérumot, és így legalább, miközben az arcot és a szemkörnyéket gyengéden masszírozva ápoljuk, biztosra megyünk, hogy nem megy kárba az anyagból.
Azért adok csak 3 csillagot, mert édesanyámnak elég érzékeny a bőre, és neki kipirosodott az első pár alkalomkor. Először nagyon piros lett a kezelt felület (és nem azért, mert túl erősen nyomta rá a golyót :)), azóta megpróbáltuk többször is, még mindig látható a pirosság, de mintha 'egyre kevésbé' irritálná, biztos ami biztos, azért csak este használja. Egyébként nyilván nem csodaszer, de az összetevői szépek, nincs telepakolva felesleges káros anyagokkal amit nem szívesen vinnénk fel az arcra - a nagyon erős ráncokkal persze nem bánik el, de a kisebb ráncokat szépen töltögeti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.