Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2019. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít. Növényi hatóanyagai, a szőlőmagolaj és a jojoba olaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét, valamint csökkentik a bőr szárazságát. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegíti a bőrsejtek regenerálódását.

Peggie93

2019. szeptember 4.

Imádom! Már két éve használom. Főként téli időszakban jobban szomjazik a bőröm, de ezt a krémet bátran használom nyáron is. Nem zsírosít, 10 másodperc alatt beszívódik, jól hidratál. Nem lesz pattanásos, mitesszeres az arc tőle. Kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Kamea

2019. augusztus 30.

Esténként felváltva használom a szérum fölé a tokaji boros éjszakai rokonával. Nekem tökéletesen hidratálja az arcomat, hamar beszívódik. Az állaga tartalmasabb, testesebb, mint a Helia-D Botanic Concept éjszakai krémé, felkenve hagy maga után egy nagyon enyhe bevonatot, de semmiképpen nem ragacsos érzetet az arcon. Nem irritálja a bőröm. A hálóingemen túl a másik kellemes éjszakai nyári viseletem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

HChristelle

2019. július 19.

Inkább száraz bőröm van, úgyhogy elsőre szkeptikus voltam, hogy ez bármit is használni fog, viszont nyáron, amikor nem durván száraz az arcom akkor pont elég és nagyon kellemesen hidratál. Télen nyilván nem elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

hdn12

2019. július 12.

Alapvetően kombinált a bőröm, de a száraz részek olyan szárazak, hogy gyakran hámlik a bőröm. Sok krémet kirpóbáltam már rá, és sokáig azt gondoltam, hogy a sűrűbb, tartalmasabb krémek fogják jobban táplálni a bőrömet, de a zsíros részeket csak még zsírosabbá tették, a száraz részeket meg nem hidratálták eléggé. Ez egy vizes állagú, könnyű krém, ezért kételkedtem benne, hogy elég tápláló lesz e. Szerencsére remekül bevált, és nagyon jól hidratálja a bőrömet, emellett imádom a formuláját, mert kényelmes, gyorsan beszívódik és nem hagy ragadós érzetet a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Kittyki

2019. május 31.

Nagyon szerette a bőröm az őszi napokon. Hamar beszívódott, egészen hidratált lett tőle a bőröm, de nekem még ez is kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

TamaraS

2019. május 30.

Életem első arckréme, anyukámtól kaptam és azóta is ezt használom. Nagyon szeretem,szép lett tőle a bőröm és továbbra is ezt fogom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

oreganyo

2019. május 26.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Gyorsan beszívódik, kellemes az illata,könnyű az állaga, a nem túl száraz bőrömet megfelelően hidratálja. És ami a lényeg, végre egy arckrém megfizethető kategóriában, amitől nem leszek pattanásos.Én BB krém alá is használom, úgy is bevált. Mostanában kezdtem el kipróbálni a Helia-D termékeket, és elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

esztojas

2019. május 14.

Szerencsere nekem nem okozott irritaciot, sot.... Nagyon szereti a borom. Hugom normal borre valo valtozatat probaltam ki es nagyon tetszett, ez vezetett a szaraz borre valo tarsahoz. A borom szaraz, konnyen hamlik, de mitesszeresedik is, ha elhanyagolom. Niacinamide szerummal hasznalom mar 2 honapja es szemmel lathato a hatasa. :) Azota nem feszul, hamlik a borom. Ezt sajnos nem minden krem tudta eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Haycph

2019. március 11.

Könnyű állagú krém, könnyen kenhető és gyorsan felszívódik. Finom illata van. Én úgy éreztem, hogy az érzékeny arcbőrömnek nem volt annyira jó, így váltogatva használtam, illetve más testrészeimet is kenegettem vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Bivettke89

2019. március 5.

Az arcom száraz,t-vonalban zsíros,ha egy picit rosszabban alszom ,reggelt látszik is az eredmény :( Igazából én kifejezettem szeretem a Helia-d termékeket így tudatosan vettem ezt is!Este használom!Első használat után reggel amikor felkeltem és tükörbe néztem meglepően látom a változást,hidratált feszes puha az arcom szépen feltöltődött az este folyamán!Nem lett zsíros az arcom tökéletesen hidratált maradt.Az állaga vizes könnyen beszívódik,nem hagy ragacsos érzetért maga után ,az illata nekem tetszik nem erezhető túl hosszú ideig! Ar érték arányban tökéletes én 1190.- vettem. Tőlem megkapja az 5 csillagot remélem ez így is marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.