Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2019. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít. Növényi hatóanyagai, a szőlőmagolaj és a jojoba olaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét, valamint csökkentik a bőr szárazságát. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegíti a bőrsejtek regenerálódását.

vanillacaramella.sweet

2021. február 9.

Évek óta használom, nekem szereti a bőröm, krémes-picit olajos, de jól felszívódó, gyorsan selymessé, puhává válik a bőröm tőle. Nem okoz kiütést,sem viszketést, csípést. Illata krémes, virágos jellegű, kellemes, nem túl erős. Egész évben használtam, főleg ősz-tél idején,de nyáron sem sok. Kellemes viselet, én szeretem! A Helia-D Cell concept Hydrating szérum viszont még lágyabb ennél, ha vki még könnyebbet keres. Továbbra is venni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

TLolara

2021. február 4.

Hatott, de nem sokáig. Ár-érték arányban jó, állagra kellemes volt, gyorsan beszívódott. Egyes összetevői aggasztanak, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Petalodirosa

2020. szeptember 14.

Nekem sajnos egyik Helia-D termék sem jött be. Száraz bőröm van, ez olyan könnyű krém nekem. Valamire biztos jó volt, de nem fogom újravenni. Az Ilcsi Aha naspolyás krémtől sokkal szebb az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

kosztyanna

2020. június 15.

Valami változott benne a csomagolásán kívül is, sokkal erősebb az illata és talán ragadósabb, mint régebben volt :( Télen kevés a hidratáló képessége, de nyárra teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

kisviktoria

2020. április 23.

Kellemes, könnyű viselet. Egy picivel gyorsabban felszívódó hidratálóm már volt életemben, de ez még nem probléma önmagában. Smink alá szerintem jó, de annyira erősen azért nem hidratál annak ellenére, hogy száraz bőrre ajánlják. Pedig nem is cserepes-hámló a bőröm, csak feszülget tisztítás után (és még csak nem is tél van). Nem rossz, de nekem kevés ez a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Peggie93

2019. szeptember 4.

Imádom! Már két éve használom. Főként téli időszakban jobban szomjazik a bőröm, de ezt a krémet bátran használom nyáron is. Nem zsírosít, 10 másodperc alatt beszívódik, jól hidratál. Nem lesz pattanásos, mitesszeres az arc tőle. Kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Kamea

2019. augusztus 30.

Esténként felváltva használom a szérum fölé a tokaji boros éjszakai rokonával. Nekem tökéletesen hidratálja az arcomat, hamar beszívódik. Az állaga tartalmasabb, testesebb, mint a Helia-D Botanic Concept éjszakai krémé, felkenve hagy maga után egy nagyon enyhe bevonatot, de semmiképpen nem ragacsos érzetet az arcon. Nem irritálja a bőröm. A hálóingemen túl a másik kellemes éjszakai nyári viseletem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

HChristelle

2019. július 19.

Inkább száraz bőröm van, úgyhogy elsőre szkeptikus voltam, hogy ez bármit is használni fog, viszont nyáron, amikor nem durván száraz az arcom akkor pont elég és nagyon kellemesen hidratál. Télen nyilván nem elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

hdn12

2019. július 12.

Alapvetően kombinált a bőröm, de a száraz részek olyan szárazak, hogy gyakran hámlik a bőröm. Sok krémet kirpóbáltam már rá, és sokáig azt gondoltam, hogy a sűrűbb, tartalmasabb krémek fogják jobban táplálni a bőrömet, de a zsíros részeket csak még zsírosabbá tették, a száraz részeket meg nem hidratálták eléggé. Ez egy vizes állagú, könnyű krém, ezért kételkedtem benne, hogy elég tápláló lesz e. Szerencsére remekül bevált, és nagyon jól hidratálja a bőrömet, emellett imádom a formuláját, mert kényelmes, gyorsan beszívódik és nem hagy ragadós érzetet a bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Kittyki

2019. május 31.

Nagyon szerette a bőröm az őszi napokon. Hamar beszívódott, egészen hidratált lett tőle a bőröm, de nekem még ez is kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.