Helia-D

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Hidratáló krémek

Éjszakai hidratáló krém minden bőrtípus igényeire kifejlesztve. Fedezze fel a gondosan válogatott természetes összetevők egyedi kombinációját. A krém tokaji bor kivonat, shea vaj, jojobaolaj B5 provitamin és E-vitamin tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról. A tokaji eszencia fokozza az arckrém hidratáló hatását, javítja a bőrszövet vérkeringését és az anyagcseréjét, valamint a tónusát.

szucsnoem95

2020. július 9.

Ez az első éjszakai krémem, nagyon szeretem, jó illata van és reggelre pihe-puha lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

HHH97

2020. június 17.

Bár éjszakára talán kicsit kevés a hidegebb hónapokban, reggelre használva meg vagyok vele elégedve. Nagyon könnyen beszívja a bőröm, nem "kukacosodik", ami eddig szinte egyetlen krémről se volt elmondható. Kellemesen hidratál, lassan fogy, valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

SzAngel

2020. június 1.

Szerettem az illatát, de a bőröm nem viselte jól. Egy éjszaka leforgása alatt több pattanás is megjelent az arcomon. Nagyon reménykedtem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

szTamara

2020. május 23.

Nagyon akartam szeretni, nekem tetszett az illata, de sajnos nem annyira jött be. Kb. egy hétig használtam, az elején csak vékony rétegben kentem fel. Akkor egy idő után így láttam, nem hidratál eléggé, akkor megpróbáltam vastagabban kenni. Másnapra valahogy furán kiszárította a bőröm, ami a kombinált arcomnál azért nem olyan egyszerű, majd mintha kisebb mitesszerek is megjelentek volna az arcomon, szerintem a benne lévő parfüm okozta. Így sajnos azonnal visszaváltottam a CeraVe hidratálómra, azzal se vagyok teljesen elégedett, mert kicsit nehéz a bőrömnek. Ebből a szempontból jobb volt ez a Helia D, de sajnos nem hidratált eléggé, sőt szárított is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

BrittaCooper

2020. május 20.

Elég sok arckrémet próbáltam már életemben, de sosem találtam meg a tökéleteset az őszi téli hónapokra, eddig. Januárban vettem, és most fogyott el, szóval biztos, hogy már hamarabb megvásárolom, és egy tégellyel kihúzom ezt a két évszakot. Nagyon jól hidratál, nem okoz irritációt, és pattanásokat sem, amivel eléggé meggyűlt a bajom mindig is a zsírosabb éjszakai krémek választásakor. Az illata kellemes, az ára is kedvező,és tényleg nagyon jól teszi a dolgát. Biztos, hogy újra fogom venni. Az egyetlen negatívuma, hogy belenyúlós krém, amit nem nagyon kedvelek, általában a vákuumpumpás, vagy pipettás dolgokat választom, de ezt is elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Kremcica

2020. május 6.

Nekem a áprilisi-májusi időben sem lett elég a hidratálása a bőrömnek. Nem mondom hogy semmit se csinál, de mindenképp rétegeznem kell vagy önmagával vagy más hidratáló hatású termékkel. Remélem ahogy melegszik az idő pont jó lesz. Az illata nagyon erős szerintem hiába szeretem a kékszőlő ital illatát, az arcomon ez nagyon sok. Ráadásul tartós is. Időnként (retinolos és hámlasztós napokon ) mintha kicsit ki is pirosodna ettől a bőröm. Pattanás viszont nem okoz szerencsére. De hogy pozitívumot is mondjak nekem nem ragacsos könnyen beszívódó krém, kellemes pudingos állaga van. Magyar termék, könnyen beszerezhető és árban is nagyon korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

MLotti

2020. április 24.

A hideg téli estéken megváltás a bőrömnek, reggelre pedig kellemes, hidratáltság érzéssel ébredek. Csakúgy, mint a nappali tesójából, sokadik alkalommal veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

UrbanTimea

2020. április 23.

Retinol és niaciamide után használom, jól megfér a két szérum mellet. Reggel igazán puha az arcom. Olyan fura pudingos állaga van, de ez nem zavaró. Ha nem találok valami izgalmasat, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Sisszy

2020. április 14.

Nagyon szerettem ezt a krémet, engem az erős illata se zavart. Éjszakára használtam, zsíros krém, de reggelre jól beszívódik. Hidratált és egységes lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

TAnna94

2020. április 12.

Jól hidratál, gyorsan beszívódik, nem ragad utána a bőröm, és reggelre sem lesz zsíros, olajos érzés. Néha nappalra is felkenem. Az illata egyszerűen fantasztikus, és a kicsit zselés állaga is nagyon bejön. Sokáig elég, pedig szinte minden nap használom. Nem túl drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Antioxidánsok: Wine Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.