Best of Beauty 2019

Helia-D

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Hidratáló krémek

Éjszakai hidratáló krém minden bőrtípus igényeire kifejlesztve. Fedezze fel a gondosan válogatott természetes összetevők egyedi kombinációját. A krém tokaji bor kivonat, shea vaj, jojobaolaj B5 provitamin és E-vitamin tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról. A tokaji eszencia fokozza az arckrém hidratáló hatását, javítja a bőrszövet vérkeringését és az anyagcseréjét, valamint a tónusát.

Ár: 1000 ft , Eladó: Sztellus
Állapot: Próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetès banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Caitlin1222

2019. június 17.

Korábban Vichy krémet használtam, olyan volt, mintha maszk lenne az arcomon és pattanásos is lettem, így visszaváltottam Helia D tokajis krémre. Könnyű, gyorsan beszívódik és bár éjszakai krém mégsem zsíros. Az illatát is imádom, remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 17.

HarmatosHajnal

2019. május 24.

Nagyon kellemes kis krém, pihe-puha lesz tőle a bőröm, az illata is tetszik, de nekem éjszakára kevés. Nappalra használtam el. Újravásároltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Kamea

2019. május 20.

Csodákat nem vártam tőle, de szérum fölé nekem pl. kiváló. Kicsit nehezebb, mint a nappali társa, de egy éjszakai krémtől ez el is várható. Ennek ellenére mégis könnyed, gyorsan beszívódó, az illata is kellemes. Azt nyújtja, ami ennyi pénzért nyújtható. Már évek óta ott a polcomon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

cicamokusz

2019. május 4.

Várom az estéket, amikor használhatom, mert öröm vele a kencézés. Isteni illatú, sűrű krém, ami könnyen beszívódik, nem hagy csillogó, ragacsos érzetet. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

CocoBellemare

2019. április 28.

Könnyen beszívódik, nem okoz pattanásokat. Az illata is finom, eddig nem okozott csalódást. Puha tapintású lesz reggelre a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Sztellaaaaa

2019. április 23.

Na, ismét én pontozom le :').
Sajnálom, kár érte, mert minden megvan benne ami egy hidratálóba kell, jó áron van és öröm használni, de mégis elment tőle a kedvem véglegesen. Retinil palmitát tartalmától ugyanis szép vörös lesz tőle az arcom akár több napig is, de ami a legmókásabb az egészben hogy a pirosság nem közvetlenül a felkenés után hanem egy-két nap elteltével következik be. Amikor megvettem csak legyintettem mert jóhiszeműen azt gondoltam; áh, majd hozzászokik a bőröm, de nem, ez még 4 hónap használat után se következett be, szóval felejtős, nem veszem újra és a maradékot se fogom elhasználni mert nem akarok úgy kinézni mint aki vörösre süttette a fejét a napon, ennek ellenére tényleg sajnálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

Na, ismét én pontozom le :').

IzaNagy12

2019. április 2.

Szuper kis hidratáló,nagyon puha selymes tapintasu lessz tőle a bőröm,az illatát is nagyon szeretem!Az ára is remek,biztosan meg ujra veszem egyszer :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

VictoryFord

2019. március 25.

Egy szuper hidratáló krém. Nappali változatával együtt használom és nagyon szeretem őket. Könnyen beszívódik,jól hidratál. Aki ezt keresi annak tökéletes!
Én most elkezdtem a tökéletes anti aging arckrém után kutatni így hamarosan lecserélem ezt a jó kis hidratálót de mindemellett bátran ajánlom mindenkinek mert amit ígér azt tökéletesen hozza,ráadásul baráti áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Bblanka92

2019. március 11.

A vélemények alapján vettem meg. Az illata és az állaga nagyon tetszik, hamar beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

sziszoka

2019. március 8.

Az én bőrömmel konkrétan semmit se csinált.Használtam,de semmi hidratálò hatása nincs.Nekem a "bor szag"se jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Antioxidánsok: Wine Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.