Helia-D

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Hidratáló krémek

Éjszakai hidratáló krém minden bőrtípus igényeire kifejlesztve. Fedezze fel a gondosan válogatott természetes összetevők egyedi kombinációját. A krém tokaji bor kivonat, shea vaj, jojobaolaj B5 provitamin és E-vitamin tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról. A tokaji eszencia fokozza az arckrém hidratáló hatását, javítja a bőrszövet vérkeringését és az anyagcseréjét, valamint a tónusát.

Ár: 1000 , Eladó: fanni0419
Állapot: 5-6 alkalommal használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, foxpost

dianaA

2021. május 15.

Sajnos valamit nagyon nem szeret a bőröm benne, pedig egyáltalán nem vagyok egy érzékeny típus, eddig sosem okozott nálam krem problémát. Lehetségesnek tartom, hogy sok benne a parfüm, egyébként az illata nagyon tetszik.

Többször is elofordult az első pár használat után, hogy piros, gyulladt, kinyomhatatlan pattanásaim lettek, pedig nem vagyok rá hajlamos egyáltalán.
Most elhasznalom a lábamra, azóta szépen letisztult az arcom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Most elhasznalom a lábamra, azóta szépen letisztult az arcom.

szata1

2021. május 8.

A nappali változatát imádtam, beszereztem ezt is és még jobban szeretem. Számítottam rá, hogy először kijönnek majd valami kis pattanások, csúnyaságok a retinoid miatt, habár kis mennyiségben tartalmazza csak. Már eleve használtam egy retinolos szérumot, de azzal nem láttam nagy változást, így valami más formában szerettem volna kipróbálni, ezért is választottam ezt a krémet. Sokkal jobban bejött, szerintem azért produkálhat pattanásokat, mert egy enyhe purginget okoz. Nekem ez pont most kezd elmúlni, nem is volt extra, mivel eleve kijöttek már a nagyobb problémák a korábbi szérum miatt. Már csak a mini maradék megbújó pattikat hozta ki, de lényegesen gyorsabban el is múltak, nem hagytak maguk után pirosságot, ami nálam általában mindig marad. Alapos sminklemosás és micellás arctisztító tejjel való arctisztítás után csak ezt szoktam használni. Heti 1-2-szer a tej helyett szalicilsavas arclemosót használok, ilyenkor a nappali változatot kenem éjszakára is, hogy ne mixeljem az aktív összetevőket. Reggelente a tejjel mosom meg az arcom, mivel a retinol fényérzékenyít, így nem szeretném ha egy pici is maradna az arcomon, feldobom a nappali krémet (néha előtte egy c vitaminos szérumot), naptejet és ennyi elég is. Nekem így iszonyat jól működik, három hét alatt szinte teljesen letisztult tőle a bőröm, pedig előtte is mindenfélét próbáltam. Egységesíti és feszesebbé, tömörebbé teszi a bőrt. Nekem egész gyorsan beszívódik, néha úgy érzem rögtön felkenés után, hogy nem hidratál, viszont reggelre pihe puha bőrrel kelek. Gazdag a textúrája, de nem tömíti el a pórusaim, eddig minden testesebb krémmel ez volt a problémám, de ennél ez sincs jelen. Az illata nem olyan erős, nagyon kellemes, felkenve már nem érződik. Elnézést a hosszú véleményért, szeretek informatív lenni.
Update: már csak négy csillagos, néha kevés a hidratálása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

Update: már csak négy csillagos, néha kevés a hidratálása.

Emma41

2021. március 26.

Amellett, hogy isteni illata van, a hatása nem csak éjszakára korlátozódik, egész nap kitart a hidratáló hatása, így indokolatlanná vált a nappali krém használata :) Kevés is elég belőle, nagyon jó az állaga (géles-krémes), gyorsan beszívódik és nem pattogok ki tőle. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Bettu

2021. március 18.

Anyukámnak vettem először ilyen krémet, a nappali krémjével együtt. Szereti a Helia-D termékeket.
Később magamnak is szerettem volna valamit estére, és a krémmániás vélemények alapján ez elől volt, így rá esett a választásom. Az illata annyira szőlős, de felkenés után nem sokáig érezni. Hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Biuska09

2021. március 9.

Érzékeny bőrűként sok a negatív tapasztalatom, de ez egy tuti termék! Nem irritál, nem pattogok ki, jól hidratál, könnyen felvihető, gyors felszívódású, finom az illata. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

diahlin

2021. február 24.

Az illata csodálatos. Szerettem volna hosszú távon is szeretni ezt a krémet, de a szokásosnál is szárazabb bőrömre két réteget kellett kenni belőle, hogy ne legyen utána a száraz, feszülő érzés. Így aztán igen hamar kiürült a tégely, az arcomon pedig addigra megjelentek pici, felszíni pattanások, ezért nem is vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 24.

ziza27

2021. január 16.

Imádom az illatát, szerintem egyáltalán nem zavaró, viszonylag hamar elillan. Gyorsan beszívódik, a bőröm pedig nagyon puha tőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

dorif

2020. december 21.

Nagyon jó illatú és állagú, szépen hidratál, hamar beszívódik. Télen nekem kicsit kevés, akkor többet használok, de nincs okom a panaszra, csodálatos érzést ad a bőrömnek! Én együtt használom a rokon nappali krémmel, és szépen kordában tartja a bőrőmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

Yaksha

2020. december 13.

A nappali verzió borzalom, viszont ez az éjszakai krém számomra tökéletes. Textúrában pont jó, hamar beszívódik, szereti a bőröm. Én az illatát is imádom! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

laregina

2020. november 26.

Lehetne tomenyebb allagu is, nekem keves ez a hidratalas estere. Attol fuggetlenul nagyon jo kis krem, finom illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Antioxidánsok: Wine Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.