Helia-D

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Hidratáló krémek

Éjszakai hidratáló krém minden bőrtípus igényeire kifejlesztve. Fedezze fel a gondosan válogatott természetes összetevők egyedi kombinációját. A krém tokaji bor kivonat, shea vaj, jojobaolaj B5 provitamin és E-vitamin tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról. A tokaji eszencia fokozza az arckrém hidratáló hatását, javítja a bőrszövet vérkeringését és az anyagcseréjét, valamint a tónusát.

incifinci28

2020. február 18.

Olyan kis könnyű krém és tele a tégely és az az illat hmmmm immádom :) biztosan újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

kisritus

2020. január 6.

Nagyon kellemes, nem túl nehéz állagú krém, annyira nem nehéz, hogy néha nappalra is felkenem.
Az orrom melletti száraz területeket ugyan nem szüntette meg, de jó érzés a bőrön, és nagyon kellemes illata van. Ár-érték arányban szerintem kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

Juccimo

2019. december 27.

A nappalis társával együtt alapdarab számomra, már jópár tégellyel elhasználtam belőle. Elég nehéz, testes krém, de az én száraz bőrömnek szüksége van rá. Az illatát és a dizájnját ennek is nagyon szeretem, egy tégely egész sokáig elég, és az ára is megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

adeleishere

2019. december 20.

ajándékba kaptam együtt a nappali krémjével együtt. mivel reggel naptejet kenek fel és egy másik hidratálót, így arról nem nagyon tudok véleményt mondani. viszont az estei bőrápolási rutinom utolsó lépéseként jön mindig az éjszakai krém és nem igazán vált be. pattanás lett a bőröm, nehezen szívódik be, hidratáló hatását alig hogy lehet észre venni. kár érte mert az illata nagyon tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

Kiscsibe99

2019. december 16.

Ha lehetne 3,5-öt adnék. Annyira jó véleményeket olvastam itt róla, és annyira szerettem volna szeretni, de a bőröm nemet mondott:((( Mint pár előttem szólónak, nekem is pattanásokat okozott... annyit amennyi ezelőtt sosem volt az arcomon, így felhagytam a használatával és lecseréltem. Most natúr kozmetikumot használók és így kb 1 hónap után újra azt tudom mondani, hogy szép a bőröm. Egyébként az illatát imádtam, és úgy ahogy van szerettem az említett kellemetlenségen kívül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

riella1994

2019. december 13.

Teljesen meglepett engem ez a krém. Bevallom én nem csak estére használom, arctisztítás után kenem fel, olyan selymes és egyenletes lesz tőle az arcbőröm, mint a babapopsi. Pattanásra hajlamos az arcbőröm, de a krémtől még 1 db se jött ki. Az illatával is meg vagyok elégedve. Szerintem újravevős és lehet kipróbálom a nappali társát is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Lilyvalentine

2019. december 1.

Imádom, már több tégellyel használtam el belőle, kiváló az állaga, a minősége,az illata( ehhez társul az, hogy a tokaji aszú a kedvenc borom :D) és a hatása is. Reggelre teljesen kisimítja az arcomat, és hidratálja is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 1.

pevi89

2019. november 29.

Nagyon jó állagú krém. Nem tolakodó az illata, számomra pont jó a bor illat erőssége. Könnyen felszívódik, reggel csodásan puha bőrrel ébredek utána, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

szg05

2019. november 28.

Az első tégelyt elhasználtam, és valószínűleg újra is fogom vásárolni. Kellően hidratál és az illata is csodás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Carrie

2019. november 16.

A nappali verzióját szeretem (azt szoktam használni éjszakára is), de ez az éjszakai krém nekem túl sűrű, nehez szívódik be, ennek ellenére nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Antioxidánsok: Wine Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.