Helia-D

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Hidratáló krémek

Éjszakai hidratáló krém minden bőrtípus igényeire kifejlesztve. Fedezze fel a gondosan válogatott természetes összetevők egyedi kombinációját. A krém tokaji bor kivonat, shea vaj, jojobaolaj B5 provitamin és E-vitamin tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról. A tokaji eszencia fokozza az arckrém hidratáló hatását, javítja a bőrszövet vérkeringését és az anyagcseréjét, valamint a tónusát.

asztromélia

2018. április 17.

En is epp ezt akartam irni, hogy meg a nappalijanal is jobb. Jobban beszivja a bor, kellemesebb hasznalni. Mas az allaga, kisse zseles es alig van illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

radioaktiva

2018. április 17.

Ez a krém még a nappalinál is sokkal-sokkal jobb, pedig azt is imádom. Nekem az illatával sincs gondom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 17.

Kacsuuszh

2018. április 17.

Éjszakai hidratálóként használom, mint amire ki is lett fejlesztve. Nagyon jó, krémes állagú gazdag krém. Könnyen beszívódik, kellemes érzést hagy maga után. Az illata kicsit kellemetlen lehet, borra emlékeztet a tokaji borkivonat miatt természetesen. Én nagyon szeretem,csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

AnikoVirag

2018. április 5.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Akkor vettem meg még télen, mikor elkezdtem hámlasztani és estére akartam valami jóféle hidratálókrémet, BHA vagy AHA után. Teljesen jó választás volt. Szuper állaga van, nagyon jó az illata, habár párom szerint kicsit cefreszagú vagyok közvetlen felkenés után :D De szerintem inkább szőlő illat érződik ki. Csodát nem kell tőle várni, de jó kis hidratáló krém, teszi a dolgát. Ezen kívül nálam szinte minden 'anyagerősebb' hidratálókrém pattanásokat okozott előbb-utóbb, azt hiszem ez volt az első, ami nem. Szóval ajánlani tudom abszolút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

klnfranciska

2018. március 30.

Először anyukámnak vettem meg karácsonyra. A hidratáló hatása elég lett volna neki, de a ráncaival nem kezdett semmit, amit nyilván nem is ígér a krém, így váltott. Aztán mikor én megvettem a nappali párját és az bevált, gondoltam beruházok erre is. A nappali párjánál már leírtam, hogy szerintem még soha nem volt ennyire szép a bőröm, puha, hidratált, nem zsíros. Imádom az illat, és hogy gyorsan beszívódik, nem érzem azt hogy ha lefekvés előtt krémezek, akkor nagy része a párnámon landol. Szóval szerintem szuper krém és örülök, hogy rátaláltam!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Manka87

2018. március 22.

Nagyon kellemes az illata, jól ápol, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

tthfnn

2018. március 18.

Nagyon szeretem a nappali arckrémével együtt. Nagyon jól hidratál, és meglepően sokáig elég. Újravevős! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

amigocska

2018. március 18.

Nem bíztam benne, de nagyon szépen teszi a dolgát tökéletes kis éjszakai krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Nem bíztam benne, de nagyon szépen teszi a dolgát tökéletes kis éjszakai krém!

vajdalilla22

2018. március 17.

Tökéletes arckrém! A nappali párjával használom, kombinált a bőröm, már nagyon sokféle éjszakai arckrémet kipróbáltam, hogy a szárazságot csökkentse de a zsírosságot ne erősítse fel. Ebben a krémben ez a "kérésem" tökéletesen teljesült. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros hatást maga után de egy kis fényt ad a bőrnek, kellemes az illata és nagyon jól hidratál. Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

mercixoxo

2018. március 17.

Oda vagyok teljesen az illatáért! Annyira jó az állaga. Nem használtam sok fajta éjszakai hidratálót eddig, de ez abszolút favorit lett. Nem hagy zsíros érzetet maga után, hamar beszívja a bőröm. Azt nem tudom megállapítani puhább lesz-e ettől, mert eddig is puha volt az arcbőröm, de reggelre valahogy annyira egyenletesnek látom tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Antioxidánsok: Wine Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.