Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2021. október 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőr mindennapos ápolására kifejlesztett gazdagon tápláló testápoló krém, Tokaji bor kivonattal. Természetes növényi hatóanyagaival és a Tokaji aszú eszenciával táplálja és mélyen hidratálja a bőrt. A benne lévő shea vaj növeli a bőr nedvességmegtartó képességét. A Tokaji aszú és a szőlőmagolaj hidratálják a bőrt, míg az argánolaj segít a szabad gyökök megkötésében, regeneráló, bőrfiatalító hatású. Parabénmentes.

PrincessBell

2020. május 12.

Fehér, közepesen sűrű, tokaji aszú jellegzetes illatával bíró krém. Nekem nem igazán hidratálta a bőrömet, de teljesen száraz sem volt tőle. Közepes krém, szerintem ár/mennyiség arányban drága ezt a hatást tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

burkifli

2020. április 20.

Ez a krémet ajándékba kaptam. Az illata isteni finom, nagyon hamar beszívódik és kellemesen puha lesz tőle a bőr. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 20.

Katybaby

2020. április 19.

Én is újsághoz kaptam a terméket, nekem nagyon bevált! Kellemes az illata, gyorsan beszívódik a bőrbe, sokáig kitart, és már kevés is elég, hogy az egész arcomat bekenjem vele. Mindenkinek bátran ajánlom! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

dlrexqs

2019. november 15.

Újsághoz volt ajándék. Könnyű, gyorsan beszívódó krém, ha nincs időm alaposabban hidratálni a bőrömet, ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

oniemme

2019. március 25.

A többiekkel ellentétben én nem újsághoz kaptam, hanem célirányosan rendeltem. Elsősorban a kezemre használom, néha a számra éjszakára hidratálás céljából. Könnyen beszívódó, könnyed krém, nekem nagyon kellemes illatú, nem egy világmegváltó, de a célnak teljesen megfelel. Nem bántam meg ... ha elfogy, szerintem újra fogok rendelni belőle, mert általános krémnek, amit bárhová lehet használni, nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

nevaneva

2019. március 17.

Alapvetően nem vagyok nagy testápoló-használó, mert a bőröm többnyire szépen ellátja magát a számára szükséges dolgokkal, de néha azért kipróbálok ezt-azt. Ezt a krémet én is újsághoz ajánédkként kaptam és nagyon megtetszett, minden barátnőm kapott utána ajándékba. Az illata visszafogott, kellemes, sokáig érezhető a bőrömön, könnyen beszívódik. Sajnos nem tudok sosem elvonatkoztatni a csomagolástól, mert nekem az is hozzátartozik a termékhez és az itt nagyon tuti - nőies, elegáns, finom és tartalmas, mint maga a krém.
Azért nem adok öt csillagot, mert nem tudom igazán megítélni, hogy valójában mit csinált a bőrömmel (gondolok itt a szabad gyökök megkötésére, meg a mélyhidratálára, amit a leírás említ), azon túl, hogy bajt nem, és ez is valami :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

alphecca

2019. február 13.

Kellemes jól beszívódó krém,én sajnálom hogy nincs olyan szőlős illata mint az arckrémnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 13.

Dodicsenko

2019. január 30.

Még a nyáron egy újsághoz kaptam ajándékba, aminek nagyon örültem, hiszen magamtól biztos nem vásároltam volna meg.
Nem voltam soha egy testápolós típus, de ezt mégis nagyon megszerettem. Ennek két egyszerű oka van: a finom és nem tolakodó illat, illetve az hogy pillanatok alatt képes beszívódni a bőrbe. Valószínűleg léteznek jobb termékek is a kategóriában, egyáltalán nem nevezném csodaszernek, viszont amit egy alap testápolóval szemben elvárok, azt teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Sziporka88

2018. december 28.

Újságban volt ajándék. Nekem nagyon büdi volt. Az állaga jó, beszívódik rendesen, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

blanzsi

2018. november 21.

Ajándékba kaptam azt kell mondjam nagyon jó! Elég zsíros így csak testre használtam de nekem nagy kedvenc lett

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Wine Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.