Helia-D

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hollieme, Módosítva: 2020. április 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló, ránctalanító szérum hialuronsavval és mandulaolajjal extra száraz bőrre.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

rata.sum

2021. július 10.

Nagyon kellemes kis szérum, remek állag, szépen hidratál. Este használom leginkább, most nyáron nekem önmagában is elég. Ha kicsit megszalad az adagolás, ragacsossá válik, de reggelre így is szépen beszívódik. Irritációt nem okozott. A csomagolás masszív, szép, a pumpa szuperül működik.
Egy dolog viszont nagyon nem tetszik, az illatanyag. Eleve felesleges, érzékeny bőrre való terméknél meg egyenesen bűn. Nem bántam meg a vásárlást, de újravenni csak akkor fogom, ha lesz illatmentes verzió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 10.

ilovebeauty

2021. június 1.

Csodát nem tett, de nagyon-nagyon jól hidratál. Tökéletesen beszívódik, 1-2 perc után ment is rá a szokásos hidratálóm. Most fogyott el, télre biztosan újra veszem majd, nyáron jobb szeretem a pipettás szérumokat. Akinek olyan a bőre, akár önmagában is elég lehet, hidratáló nélkül szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Colormonkey

2021. április 16.

Már az üvegébe beleszerettem, és a tartalmában sem csalódtam. Felváltva használom egy c-vitaminos szérummal, és remekül együttműködnek. Tökéletes, na.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

naturalbeauty

2021. április 16.

A száraz bőrömre kerestem valami kis extrát a hidratálóm mellé. Nekem bejött, hamar beszívja a bőröm és simán megy rá a hidratálóm is, egyáltalán nem túl sok. Ár-érték arány teljesen rendben van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 16.

Momo87

2021. április 6.

Hidratálót kerestem a szérumok után...van benne nia és hialuron megtetézve egy kis akciós árral! Na gyere szépen haza😌! Az első pár napban mikor új “bármivel” (szérum, krém) találkozik a bőröcském tuti lesz rajta pati. Nos kentem és kentem összeszoktunk és már lassan 1hónapja használom minden este (ha eszembe jut napközben és reggel) nekem szépen feltölti a bőröcském. De a parfümöt ki tette bele?!?😪

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

annamariav

2021. március 10.

Nagy reményekkel vettem meg a terméket, de sajnos csalódás. Száraz bőröm van, szinte semmi pattanás. Estére felkentem, reggelre 2-3 Pati is kijött. Először bíztam benne, hogy csak más miatt van, kihagytam pár napot és következő alkalommal is ugyanezt produkálta. Pedig az állaga és az illata is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Tulipan19

2021. február 12.

Kifogástalanul jó hatású, finom illatú, a bőrön kellemes púderes utóhatású, gyorsan és jól beszívódó szérum.
A bőr nem fénylik utána, nem ragacsos.
Reggelente szoktam használni zuhanyozás után (melynek integráns része nálam az arcmosás).
Nekem semmilyen kipattogzást nem okozott.
A csomagolása telitalálat, pont kézbe illik, a nyomóka jól működik, szép a színe, elegáns a külseje, mi kell még?
Sokáig elég lesz, egy hónap alatt a harmada sem fogyott (és igen, azt is szeretem, hogy látom a fogyását). Biztosan veszek majd, mert ezt ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 12.

A bőr nem fénylik utána, nem ragacsos.
Nekem semmilyen kipattogzást nem okozott.

valcs95

2021. február 11.

A másodikat vettem belőle! Minimalizálta a pattanásaimat, sokkal puhább lett az arcom, plusz pont, hogy nem egy nehéz krém, nem ragad, gyorsan beszívódik. Másrészt az orromnál és a szemöldökömnél hámlani szokott szeborrea miatt, viszont mióta ezt a szérumot használom nyoma sincs a hámlásnak. Imádom az illatát, nekem igazi "tiszta" illat. Ha elfogy újra megveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

széna

2021. február 11.

!!!

Olyan pipa vagyok, elmondani nem tudom. Megpróbálom azért. Akciós volt, én pedig pont szerettem volna valami hidratáló turbózó kencét, így megvettem. Gyanús volt már az elején a tömény, ajax felmosóhoz hasonlító, fullasztó gyöngyvirág szag, de oké, biztos csak az orrom túl érzékeny. ÉN BALGA. Egyetlen egyszer kentem fel este az arcomra...és másnap úgy néztem ki, mint tinédzser koromban. Nem, nem a feszesség, ragyogás miatt, hanem mert piros és fehér foltokkal lett tele az arcom. Szívem szerint betiltanám. Tanultam belőle, többet nem spórolok ezeken. Kevés termék kell, azok viszont legyenek jó minőségűek, és messze tessék elkerülni a parfümös arcápolókat! Komolyan a mai napig ideges leszek, ha meglátom a boltban. ÉRZÉKENY BŐRRE?! A sarkamra nem kenném

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

!!!

vanillacaramella.sweet

2021. február 9.

Pár napja vettem, akciósan a Ros..-ban, és nagyon boldog vagyok! Jó döntés volt! Hihetetlen gyorsan beissza a bőröm, szuperkönnyű textúrája van (önmagában elég nekem)! Édeskésen gyümisnek ható aloe verás-mandulaolajos illatú, nagyon kellemes! Nem a tipikus zöldes, "uborkás" jellegű illata van, ha vki esetleg azt nem szereti. Pár perc után puha, selymes a bőröm és érzem ezt a krémes, édeskés, üde illatot, nagyon klassz. Imádja a bőröm, úgy érzem, finom, kellemes. Nagyon száraz a bőröm, érzékeny, világos is, de időm sincs sok, ezzel viszont szupergyors a hidratálás. Eddig sokéve már a Helia-D Aquaboomot használtam, az picit nehezebb ennél, de az is szuper,mint ez, illetve Loreal Hydra Specialist-ot, így most már ez a 3 nagy kedvencem lesz, mind csodás illatú, gyors felszívódású, nem hagynak zsíros érzetet. Ha vkinek esetleg segítek vele, a Loreal Hydra Genius aloe water liq. is ugyanilyen jó, csak annak erősebben aloes az illata, a zöldesebb jellegű illatban. Télen-nyáron jó/k!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.