Helia-D

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HeliaDKft, Módosítva: 2021. október 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Éjszakai hidratáló arckrém minden bőrtípus igényeire kifejlesztve. Gondosan válogatott összetevői, a bio napraforgószár-kivonat, mandula és búzacsíra olajok, urea, shea vaj, aloe vera koncentrátum és csicsóka kivonat hosszantartóan hidratálják, gazdagon táplálják és puhítják a bőrt. A krémben található komplex (Hydroveg® VV) tovább fokozza a hidratáló hatást.

Tesztek igazolják, hogy a bőr 24 óra elteltével is hidratált marad.

lisbeth10

2021. november 19.

Mivel a klasszik száraz bőrre való krémet is használtam régebben, úgy gondoltam, meg kell ismerkednem ezzel a krémmel is. A nappali krémmel összehasonlítva hamarabb beszívódott, nem ült meg annyira az arcomon. Az állaga érdekes, sűrű, de az illatával nem voltam kibékülve. Nem büdös, de számomra furcsa. A hidratáló hatása számomra kevés volt. Egy kicsit csalódtam benne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

poszike22

2021. november 17.

A klasszikus normál bőrtípushoz való Helia-d krémmel használom párban. Nagyon jó éjszakai hidratáló krém, az illata első használatnál furcsa volt, viszont több alkalom után megkedveltem. Testes, sűrű hidratáló krém, így elég belőle keveset használni, kellemesen puha, hidratált lesz tőle a bőröm (télen is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

Pingpongasztal

2021. november 15.

Nekem ez túl nehéz krém, de lehet csak azért, mert túl fiatal voltam hozzá vagy nem megfelelően alkalmaztam, mikor próbáltam. Egy darabig használtam, aztán inkább a kezemre kentem testápolóként, ott működött rendesen. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 15.

blue16

2021. október 27.

Rettentően marja , égeti a bőröm 5-10 percig felkenés után, irritációs kiütéseket is okozott.
Egyáltalán nem érzékeny a bőröm, de ez kicsinálta .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

Egyáltalán nem érzékeny a bőröm, de ez kicsinálta .

Kattty93

2021. október 22.

Már többször újravettem. Tökéletes éjszakai krém, nem nehezíti el a bőrt, megfelelően táplál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

2016. december 12.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Propylene Glycol, Sodium PCA, Diglycerin, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate