Helia-D

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HeliaDKft, Módosítva: 2021. október 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Éjszakai hidratáló arckrém minden bőrtípus igényeire kifejlesztve. Gondosan válogatott összetevői, a bio napraforgószár-kivonat, mandula és búzacsíra olajok, urea, shea vaj, aloe vera koncentrátum és csicsóka kivonat hosszantartóan hidratálják, gazdagon táplálják és puhítják a bőrt. A krémben található komplex (Hydroveg® VV) tovább fokozza a hidratáló hatást.

Tesztek igazolják, hogy a bőr 24 óra elteltével is hidratált marad.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

LinaBaba11

2022. december 3.

Nem találtam túl sűrűnek a krémet, egész kellemesen kenhető állaga van. Gyorsan beszívódik, bár a Hélia-D krémeket felkenés után mindig kissé vizes kézzel újra bemasszírozom. Enélkül nehéznek érzem az arcomon.
Az illata megdöbbentett, mert ugyan parfűmöt tartalmaz, de még így is kissé kellemetlen vegyszeres illatú a krém. Szerencsére ez a szag pillanatok alatt elpárolog!
A favoritom még mindig a Classic száraz bőrre való, és a nagyon száraz bőrre való. Ezeket simán használom éjszakára és télen nappalra is. Valamint a Tokaji Aszús krémek is isteni finomak. Nem venném újra, mert más nappali Helia krémek kevéssé büdik, és jobban csillapitják a pirosodást az arcomon. De kap tőlem 5*-ot, mert nem tömíti el a pórusaimat, nem okoz aknékat. Teszi a dolgát, ami a hidratálás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 3.

mrs.imperator

2022. november 28.

Amikor felbontottam nagyon fura volt kinézetre és meg kellett néznem hogy nem lejárt szavatosságú terméket adtak-e a boltban. Ilyen szikkadt, beszáradt krémnek tűnik :( nem tudom hogy ez normálisan ilyen állagú vagy tényleg rosszat kaptam mert ez így szörnyű. Ujjal belenyúlok egyáltalán nem lehet kenni, kemény az egész, körömmel kell kikaparni. Rémálom ezeket a kikapart kis csomókat elkenni az arcomon, csak összezsírozódik a bőröm de nem érzem hogy szívná be a bőröm vagy hogy bármi történne amit hidratálásnak nevezünk. Soha nem találkoztam még ilyen állaggal, már úgy voltam vele hogy visszaviszem a boltba hogy kérem vissza a pénzemet… :( ha ez normális biztos hogy soha többé nem akarok vele találkozni de legszívesebben már most a kukába hajítanám. Hatalmas csalódás :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. november 28.

Csokiice

2022. október 7.

Pár napja használom, sűrűbb krém, kevés kell belőle.
T vonalban zsíros a bőröm, egyébként száraz. Reggelre nem lesz tocsogós zsíros tőle.
Az illata nem tudom mire emlékeztet, de tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 7.

Pár napja használom, sűrűbb krém, kevés kell belőle.
Az illata nem tudom mire emlékeztet, de tetszik.

incifinci28

2022. március 22.

Nálam ez A krém, reggelig tudnék òdákat zengeni :) Nyáron is szuper ez a sűrű zsìrosabb krém, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

csakmoni

Korcsoport: >54
2022. január 2.

2015 óta használom ezt a krémet, így ez már a harmadik ráncfelvarrás az áron és a csomagoláson. Kicsit tömörebb lett, mint az eredeti volt, de szerencsére nem kapott parfümöt, és ugyanolyan jól felszívódik, nem zsírosít, szeretem. Az első arckrém, amit kitartóan és örömmel használok nap mint nap.
Érdemes a régi értékeléseit is megnézni:
(Utálom, amikor nem találom a megszokott csomagolást a drogériában. Egyszer mellényúltam, és egy nagyon illatos, sárgás színű, kenőcsszerű Hélia-D hidratáló krémet vettem ehelyett. Az is jó volt a bőrömnek, de alig vártam, hogy elfogyjon, és újra ezt a gyógynövény illatot érezhessem fürdés után. Amit egyébként egyáltalán nem szerettem, amikor elkezdtem használni ezt a krémet, de most már hozzátartozik az estéimhez.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. január 2.

Érdemes a régi értékeléseit is megnézni:

Melcscsi

2021. december 27.

Nagyon jó hidratáló. Egész sokat teszek fel, éjszakára elfér. Másnap egész nap hidratált a bőröm alapozó használata mellett.
Az illata nem a legjobb, de elfogadom, mert olcsó és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 27.

Az illata nem a legjobb, de elfogadom, mert olcsó és nagyon jól hidratál.

Nigea88

2021. december 8.

Nagyon büdös számomra. Az állaga jo lenne, DE évek óta nem voltak mély dudoros pattanás-szerûségek az államom. Pár hete kialakukt egy, azóta sem gyógyult be teljesen. Mára lett kettô. Minden más szérumom, kencém változatlan,ez ùj egyedül. Azért vettem, mert Vegan, a Tokaji aszus hidratókat szerettem, ebben reménykedten. Hát sajnos max kézre használom el, és igyekszem nagyobb károk nélkül megúszni az új bumszlikat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

lisbeth10

2021. november 19.

Mivel a klasszik száraz bőrre való krémet is használtam régebben, úgy gondoltam, meg kell ismerkednem ezzel a krémmel is. A nappali krémmel összehasonlítva hamarabb beszívódott, nem ült meg annyira az arcomon. Az állaga érdekes, sűrű, de az illatával nem voltam kibékülve. Nem büdös, de számomra furcsa. A hidratáló hatása számomra kevés volt. Egy kicsit csalódtam benne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

poszike22

2021. november 17.

A klasszikus normál bőrtípushoz való Helia-d krémmel használom párban. Nagyon jó éjszakai hidratáló krém, az illata első használatnál furcsa volt, viszont több alkalom után megkedveltem. Testes, sűrű hidratáló krém, így elég belőle keveset használni, kellemesen puha, hidratált lesz tőle a bőröm (télen is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

Pingpongasztal

2021. november 15.

Nekem ez túl nehéz krém, de lehet csak azért, mert túl fiatal voltam hozzá vagy nem megfelelően alkalmaztam, mikor próbáltam. Egy darabig használtam, aztán inkább a kezemre kentem testápolóként, ott működött rendesen. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Propylene Glycol, Sodium PCA, Diglycerin, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate