Helia-D

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. június 21.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1990 Ft

A Helia-D Classic szemránckrém olyan növényi hatóanyagokkal segíti a bőr természetes regenerálódását mint a körömvirág-kivonat, szőlőmag, a makadámia és az avokádó olaj. A szemránckrémben található napraforgószár-kivonat pedig ránccsökkentő hatású.

Ár: 1990 Ft , Eladó: Helia-d.hu
reddie

2018. november 23.

Update (fél év használat után): nagy kedvencemé vált... reggelente a fáradt szemeim környékét bekenem vele és pár perc múlva egészen emberi a kinézetem... szinte csodát művel... nekem top favorit.
Nagyon szeretem, mert könnyen kenhető, hamar beszívódik, nem hagy zsíros nyomot és szemmel láthatóan hidratálja a szemem környékét és kevésbé tűnik fáradtnak a tekintetem. A szemem nagyon érzékeny, de a krém egyáltalán nem irritálja, sőt, megnyugtatja. Az illatát is szeretem.
Az ára is megfelelő, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Az ára is megfelelő, újra fogom vásárolni.

3356

2018. április 12.

Kellemes illata van, jol beszívódik, ár érték arányba legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Kellemes illata van, jol beszívódik, ár érték arányba legjobb

senskin

2017. november 23.

Nekem is különvált, de kiderült, hogy nem volt jól összeforrasztva a tégelye és levegős volt, megromlott. Viszont ez a jelenség később a másik zárt tubusnál is jelentkezett, szóval nem egy sokáig eltartható krém. Valamennyire hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 23.

mdalma46

2017. október 30.

Nem újsághoz volt csomagolva a krém amit vettem, és elvileg nem járt még le, de nekem is különvált a folyadék és a krém, ezen felül még büdös is volt, úgyhogy ment a kukába

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

loju

2017. január 10.

Elégedett vagyok, szerintem jól hidratál, abszolút jó az állaga, kellemes használni. Nem tudom, hogy ránctalanít-e, mert szerencsére nem ráncos a szemem!

Szerintem, akiknek újsághoz volt csomagolva és az állagával volt probléma, azok valószínűleg romlott terméket kaptak. Az újságokat sajnos sokszor agyonvilágított, esetleg napfénynek túlságosan kitett polcokon tárolják, így túlságosan felhevülhettek és szerintem ezért csapódott ki, vált szét a termék textúrája.

Én drogériában vettem és teljesen homogén szerkezetű, selymes állagú a krém, bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Horest

2016. november 2.

2-3 hete használom még csak, de az első pár alkalom után javulást vettem észre, az apró kis ráncocskákat a szemem alatt mintha feltöltötte volna és kevésbe tűnik fáradtnak a szemem, úgy érzem szépen hidratál is, úgyhogy eddig pozitív a benyomásom.
Összességében eddig nem muzsikál rosszul és nekem az állagával sem akadt gondom, hamar be is szívódik. A parfümöt én nem hiányolnám belőle, ha nem lenne benne, egy kicsit mintha irritálna, amikor felkenem és én több hidratációt szeretnék, úgyhogy ha elfogy azt hiszem próbálkozom tovább a szemránckrémek terén, de nem bánom, hogy beruháztam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Dree

2016. október 29.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Valamelyik újságban volt, de mivel még nincs szükségem rá, feleslegesnek tartom a ránctalanítók használatát. Ma "csajos napot" tartottam, ilyenkor mindig a fejemre kenek valami pakolást, és gondoltam ne vesszen kárba, kipróbálom, hátha megelőzöm a ráncaimat :D Az adagoló egy hosszú cső, ami nagyon elegáns, és könnyű kezelést biztosít, meg is örültem neki, de mikor megnyomtam, csak valami átlátszó folyadék jött belőle, majd hiába ráztam, nem állt össze, darabokban jött, és el sem bírtam kenni. A szaga azt hiszem levendulára emlékeztet, de leginkább a nagymamám kencéire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 29.

lapiskat

2016. október 3.

Valamelyik női újsághoz adták ajándékba, lejárata elvileg 2017. Ehhez képest a cucc kettévált benne, pedig nem mínusz fokokban tároltam. Az összerázás sem igazán segített, dőlt belőle a vizes cucc, aztán maga a krém, ami nehezen kenhető volt, és a szagáról akkor még nem is beszéltem...még jó, hogy külön nem fizettem érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

hopihe11

2016. szeptember 7.

Ár-érték arányban nagyon jó! Gyorsan felszívódik, jól hidratàl, ránctalanítás terén nem vettem észre változást 1 hónapos használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Baicalin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A Scutellaria Baicalensisból származó összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő tudásában nem emelkedik ki a többi antioxidáns közül, annak ellenére, hogy több márka is csodaszerként állítja be.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.