Helia-D

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2016. június 21.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrnyugtató növényi hatóanyagokkal: a körömvirág-kivonat, szőlőmag-, makadámia- és az avokádóolaj segíti a bőr természetes regenerálódását. A napraforgószár-kivonat pedig bizonyítottan ránccsökkentő hatású.

Irudi

2019. október 15.

Halottnak a csók...

Azért adok neki 2 csillagot, mert nem irritálja a szememet, és hidratál egy kicsit, de semmit sem csinál a ráncokkal.

Elhasználom, mert a hidegebb időben jól jön egy kis plusz hidratálás, de már tűkön ülök, hogy használhassam a következő kiszemeltet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Halottnak a csók...

culko

2018. december 15.

Nekem felbontástól kezdve szétválik a krém, és valami vizes cucc folyik belőle először, mikor kezdem kinyomni. Ez nagyon zavaró. Kicsit csípi is a szememet, nem fogom újravenni. Annyira nem veszem észre, hogy bármit csinálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

Hilarie

2016. augusztus 12.

Ajándékba kaptam ezt a krémet. Mivel megvan, elhasználom, de a ráncokon és sötét karikákon túl sok változást nem látok. Puhább a bőröm tőle, de a problémákat nem igazán orvosolja. Az illatát viszont szeretem, s az állagával sincs gondom. Ezért megkapja a 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Leander

2016. június 3.

Szerintem ez a totálisan semmilyen szemránckrém. Valószínűleg valamivel jobb, ha használod, mint ha nem, nyilván hidratál kicsit, a sminket sem dobja le magáról, de különösebb eredményét nem látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

bettabor

2016. április 27.

Megpróbálkoztam vele, de mindössze négy nap után abba is hagytam a használatát, mivel reggelre ömlött a szememből a könny, pedig biztosan nem ment bele, óvatosan kentem. Lehet még megpróbálkozom majd vele, de egyelőre három csillag, mert az illatával/állagával nem volt problémám, magát a hatást pedig az előbbiek miatt nem tudom értékelni, szóval nem érezném igazságosnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

nemeth.anita

2016. március 1.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a terméket. Ha nem lenne benne parabén, akkor 5 csillagot kapna, de így nem érezném igazságosnak. Azért vásároltam meg ezt a szemráckrémet, mert nagyon szeretem a Helia-D termékeket, sajnos a többségüket nem bírja a bőröm és szinte mindben van parabén. Időről időre vásárolok Helia-D termékeket "szerelemből", amik aztán a tesómnál végzik, akinek kevésbé érzékeny a bőre. Még soha nem használtam el egy teljes tubus szemránckrémet ezen kívül, mert mindig elégedetlen voltam. Koromból kifolyólag (35) elkezdett megereszkedni a szemhéjam, ezt majd szakemberrel fogom korrigáltatni, de addig is egy kis házi simítást és további megelőzést szerettem volna elérni.
Valóban, az első benyomás a bizarr állaga. Én egy idő után megszoktam. Ahogy kijött a tubusból, olyan szétvált formában kentem a szememre, majd finom, körkörös mozdulatokkal eloszlattam, és végül enyhén bepaskoltam. Reggel és este használtam arctisztítás után. Smink alá is kiválóan teljesített. Nekem élettelibb, simább lett a szemem tőle. Az illatát is szerettem, olyan Helia-D-s volt, kicsit púderes, kicsit krémes. Most Estée Lauder szemránckrémet használok, valamint Lancome Visionnaire-t miután ez elfogyott. Annak ellenére, hogy az utóbbi kettő folyékony, könnyen kenhető tejes állagú, számomra hatásban meg sem közelítik a Helia-D-t. Szerencsére van még egy DM-es kuponom rá, így lehet, hogy újraveszem majd. És egy régi álmom is teljesült, végre van olyan Helia-D termékem, amit tudok hosszú távon használni. Ár-értek arányban klassz terméknek tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.

Edina000

2016. február 24.

29 éves vagyok már kb. 6 éve használom és nekem eddig bevált. Bár még kevés ráncom van szerencsére de nem jöttek újabbak ki amióta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Milnie

2016. január 10.

A kozmetikusom ajanlotta es kaptam tole egy tubusnyit. A krem egy nap kettevalik es eloszor hig, savo szeru vmi jon belole, majd suru krem. Egyebkent a borom szepen beissza. Friss fu illata van. Kevesebb rancom nem lett tole, de kellemes krem, nem irrital, nem viszket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

csillanoni

2015. november 20.

Ajándékként volt csomagolva valamihez, már nem is emlékszem pontosan, de nem voltam elragadtatva tőle. Semmi különösebbet nem vettem észre, viszont elég nehezen kenhető, amit már többen is kritizáltak, én is meg tudom erősíteni. Nem venném meg teljes áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

jane79

2015. szeptember 20.

Úgy tudom az állaga (túrós) miatt visszahívta a gyártó. Nem tudom,hogy majd lehet-e újra kapni. Egyébként én újsághoz csomagolva kaptam. Hidratál, bár nem tudom,hogy a ráncaimon segít-e. Nem irritálja a szemet, én csak estére kenem fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.