Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal DM Kedvenc

Helia-D Hidratáló Kézkrém Ureával és Körömvirágolajjal

Ár:   690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Anett, az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Helia-d.hu, 690 Ft

Gyorsan felszívódó, regeneráló, tápláló hatású kézápoló krém, mely urea és körömvirág olaj tartalmának köszönhetően hatékonyan ápolja a száraz, igénybevett kéz bőrét. Rendszeres használata puha, ápolt bőrt eredményez.

Ár: 690 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Nikolaj

2019. március 29.

Olyan illata van, mint a panadol babynek, amit kiskoromban mindig megittam ha a kezem ügyébe került. Már ezzel megvett, de nagyon puha kezeket varázsol. Olcsó, gyorsan beszívódik.

Up:
Kellemes illatú, de nem vettem újra. A hidratáló hatása nem a legjobb. Majdnem egy éve csak a lush handy guruguját és a the body shop hemp hand protectorját használom. Mindkettő kimagaslóan jól hidratál órák múlva is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Up:

Megany

2019. március 9.

Nehezen szívódik be a bőrbe és az illata sem a legjobb.A csomagolása tetszik,árban is jó,de unpraktikus.Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Lilly83

2019. március 6.

Ez a kézkrém egy csoda. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést és selymesen puha tőle a kezem. Napi egyszer-kétszer használom és egész nap hidratált tőle a kezem. Nálam alap darab. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

mcspm

2019. január 23.

Zsíros érzést hagy maga után még akkor is ha keveset kenek belőle. Lehet nem annyira száraz a kezem?
Egy barátnőm (aki nővér) kért tőlem kézkrémet, mert a sok kézmosástól meg fertőtlenítőtől cserepesre száradt a keze..
Hát ebből adtam neki és agyondícsérte hogy mennyire jó! Neki bevált.
Én nem mondom hogy nekem nem, rosszat nem tett csak egy ideig zsíros maradt a tenyerem. Újra mondjuk nem veszem.

NAGYON száraz kezűeknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Hát ebből adtam neki és agyondícsérte hogy mennyire jó! Neki bevált.

NAGYON száraz kezűeknek ajánlom.

torocsiknefedina

2019. január 11.

Nagyon szeretem, gyorsan beszívódik, és az illata is szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

Nagyon szeretem, gyorsan beszívódik, és az illata is szuper.

balogheszterke14

2019. január 3.

Kedvenc kézkrémem már fél éve! Gyorsan beszívódik. Nem hagy olajos érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Kedvenc kézkrémem már fél éve! Gyorsan beszívódik. Nem hagy olajos érzetet.

lalabel

2018. november 19.

Ajándékba kaptam, és bevallom őszintén, nem annyira örültem neki, de amikor utánaolvastam itt, kicsit bizakodóbb lettem. Már jó ideje használom, de várom hogy elfogyjon, és vehessek valami mást. Sajnos nekem nem elég a hidratáló hatása, a kezem öt perc múlva ugyanolyan száraz, mint bekenés előtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

herczegno33

2018. november 19.

Először nagyon tetszett, aztán kb egy hèt után annyira zavart az illata, hogy ki lellett dobni. Bár jól hidratált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Odry87

2018. november 16.

Ajándékba kaptam, mert a haj kozmetikumok közül használom ezt a márkát. A krém megfelelően sűrű, kellemes az illata, nagyon kellemes a hatása, bár kissé zsíros érzetem volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Bettina96

2018. november 13.

Legjobb kézkrém, amit valaha próbáltam! Azonnal helyretette a hetek óta jelen lévő száraz ujjaimat, amire semmi más nem hatott! Már sebes volt, konkrétan láttam a húst alatta, ahogy levált a megvastagodott bőr (jó étvágyat) aztán bekentem ezzel és hopsz azonnal eltűnt a sebes, száraz bőr, mintha varázslat lett volna! Csodálatos. Remélem, télen is ugyanilyen jó lesz. Most megyek a DM-be újravenni.

UPDATE: na hát újravettem, ez a fehér változat. Az összetevők nem ugyanazok: kevesebb benne a körömvirágolaj, ha jól emlékszem, illetve belekerült a BHT. Ez a pici változtatás elég is volt, hogy kevésbé legyen jó a krém. Fájdalom, de ez már csak egy sima krém, nem ugyanaz a csodaszer, így le kell vonnom egy csillagot. Bárcsak be tudnék szerezni még a régi változatból pár tubust!
Ja és a DM-ben ezer forintot fizettem érte, a régi olcsóbb is volt, nem csak jobb meg szebb a csomagolása (nekem nem tetszik a fehér). Jól elrontották ezt az eredetileg csodálatos krémet!! Mérges vagyok miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0