Helia-D

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Megújult változat!

A Helia-D Narancsbőr elleni karcsúsító zselé olyan komplex növényi hatóanyag kombinációt tartalmaz, amely jótékony hatással van az érfalakra, stimulálja a vérkeringést, javítja a kötőszövetek vérellátását, ezáltal segít megszabadulni a kötőszövetekben felhalmozódott méreganyagoktól, a narancsbőrtől, illetve a zsírpárnáktól. Paprika- és fahéjolaj tartalmának köszönhetően intenzív vérbőségfokozó hatást fejt ki, ami a fokozott salakanyag-eltávolítást segíti, így csökkenti a narancsbőr látható jeleit a problémás bőrfelületeken. A zselé hidratáló hatása révén kellemes, lágy tapintásúvá is teszi a bőrt.

bongi

2020. augusztus 6.

Narancsbőr ellen nem tudom mennyire használ, nekem van egy kicsi a combomon, pedig nincs túlsúlyom és rendszeresen sportolok. Kb. egy hónapja használom, nem igazán látok változást, de használtam már olyan kencét ami ötször ennyibe került és nem volt semmivel sem jobb. Az illata finom és a gél állag nagyon jó, hamar beszívódik. Azon én is csodálkoztam, hogy nem pirul ki a bőrőm, nem érzek bizsergést a használata után, mint általában a fahéjas, paprikás krémektől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Dana1983

2020. július 21.

Tudom én, hogy csak parasztvakítás az, hogy rákensz a bőrödre ezt meg azt, és majd eltűnik onnan a zsír meg a narancsbőr, de egy nagy fogyókúra közepén vagyok és biztos ami biztos, megvettem ezt 2000 Ft-ért. Ha majd elfogy a flakonnal, akkor értékelem a feszesítő/simító hatását.
Eddig annyit tudok elmondani, hogy egy sárgás színű vizes zselé, jó illata van, a doboza nagyon szép, kevés kell belőle, felkenés után kb. 10 percig melegít és viszonylag hamar beszívódik. Csak este használom a hasamra.

Update: Na, elfogyott. Minden napos használat mellett 2 hónapig volt elég. Ez alatt az idő alatt 7 kg-t fogytam és a hasamon a bőr nem lóg, nem narancsbőrös, nem egyenetlen. Persze nem tudom, hogy ha sima testápolót használtam volna, akkor milyen lenne az eredmény, de mindenesetre elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

DeakLili

2020. április 20.

Még csak párszor használtam. Az elődjével ellentétben egyáltalán nem csíp amit kicsit hiányolok ( Akkor legalább azt hiszem, hogy ég a zsír :D ). Edzés során viszont érzem a hatását, mivel sokkal jobban megizzadok ha használom. Az illatát nagyon szeretem, viszont az árát sokallom, pláne ha ugyanazt nyújta mint a régi változat, ami egy ezressel olcsóbb volt, emiatt csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.