Helia-D

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Megújult változat!

A Helia-D Narancsbőr elleni karcsúsító zselé olyan komplex növényi hatóanyag kombinációt tartalmaz, amely jótékony hatással van az érfalakra, stimulálja a vérkeringést, javítja a kötőszövetek vérellátását, ezáltal segít megszabadulni a kötőszövetekben felhalmozódott méreganyagoktól, a narancsbőrtől, illetve a zsírpárnáktól. Paprika- és fahéjolaj tartalmának köszönhetően intenzív vérbőségfokozó hatást fejt ki, ami a fokozott salakanyag-eltávolítást segíti, így csökkenti a narancsbőr látható jeleit a problémás bőrfelületeken. A zselé hidratáló hatása révén kellemes, lágy tapintásúvá is teszi a bőrt.

Dana1983

2020. május 26.

Tudom én, hogy csak parasztvakítás az, hogy rákensz a bőrödre ezt meg azt, és majd eltűnik onnan a zsír meg a narancsbőr, de egy nagy fogyókúra közepén vagyok és biztos ami biztos, megvettem ezt 2000 Ft-ért. Ha majd elfogy a flakonnal, akkor értékelem a feszesítő/simító hatását.
Eddig annyit tudok elmondani, hogy egy sárgás színű vizes zselé, jó illata van, a doboza nagyon szép, kevés kell belőle, felkenés után kb. 10 percig melegít és viszonylag hamar beszívódik. Csak este használom a hasamra. Majd jövök!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

DeakLili

2020. április 20.

Még csak párszor használtam. Az elődjével ellentétben egyáltalán nem csíp amit kicsit hiányolok ( Akkor legalább azt hiszem, hogy ég a zsír :D ). Edzés során viszont érzem a hatását, mivel sokkal jobban megizzadok ha használom. Az illatát nagyon szeretem, viszont az árát sokallom, pláne ha ugyanazt nyújta mint a régi változat, ami egy ezressel olcsóbb volt, emiatt csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.