Helia-D

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   110 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnnaZsB, Módosítva: 2016. szeptember 23.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Normál

A Helia-D Lábizzadást gátló permet hűsít, frissít és segít szárazon tartani a lábfejet. Aloe Vera és B5- provitamin tartalma ápol és hidratál. Gyulladáscsökkentő zöldtea-kivonatot, valamint a bőr regenerálódását elősegítő allantoint tartalmaz. Gyorsan felszívódik, nem ragad.

NyBetti

2019. november 16.

Harisnyás napokon használom. Valamennyire gátolja az izzadást, de inkább a szagok kialakulását akadályozza meg. Arra viszont nagyon jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

lucisunderground

2019. május 22.

Nyáron nálunk egy alap termék.Frissít és a kellemetlen lábszagot megszünteti.A pontlevonás az összetevőiért jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

tniki

2019. május 20.

Párom lába borzasztó könnyen megizzad zárt cipőben egy melegebb napon is, nem beszélve arról, ha munka közben csizmát vagy bakancsot visel.
Rengeteg "csodaszert" és házi praktikát alkalmaztunk sikertelenül, mikor a helyi drogériában rátaláltunk erre a készítményre. Nem fűztünk hozzá sok reményt, kiindulva a mögöttünk lévő rengeteg spray, krém, speciális anyagú zokni és társai sikertelen használat után, azonban ez tényleg használt!
Már az első alkalom után szinte megszüntette az izzadást! Egy csizmás/bakancsos munkanap után persze nem 100%-os az eredmény, de az eddig használt készítményekhez képest ez tényleg nagyon hatásos!
Nem ragad, nem hagy rossz érzést maga után. Az illata szerintem kellemes. Számunkra mindenképp 5*, biztosan újra vásároljuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

orsid

2019. március 20.

Izzadast mersekelten gatol.egy meleg bakancsban vagy edzes kozben ezen tulajdonsaga nem ervenyesul.de frissen tart,nem leszek budos es komfortosabban erzem magam.nincs eros illata,ez plusz pont-bar en birom a sima teafa olajat is.ara sem veszes.jo ideje hasznalom,tartos,nem kell belole sok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Edina97

2018. január 21.

Pár hete vettem. Gondoltam a drága, nem használó Scholl-t lecserélem valami olcsóbbra, hiszen olykor megesik, hogy a drága nem mindig jó. Hát eddigi tapasztalataim alapján, ez egész jó. Mindig lefekvés előtt fújom be a lábam, és semmi panaszom nincs a nap folyamán. Se izzadás, se szag, ha van is izzadás, nem vészes, és legalább szaga sincs. Ennek a szernek az illata nem igazán jön be, de az a legkevesebb. Egy kicsit szárít, de gondolom ez is az elősegítő folyamathoz tartozik. Határozottan megkapja az 5*-ot, mivel az eddigi legjobb. Kíváncsi leszek, hogy nyáron hogy bírkózunk meg egymással :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

taboriester

2017. október 3.

A webshop-os vélemények alapján vettem meg.
Tetszik az illata, kicsit talán hűsít is, valóban nem ragad, ellenben az izzadásgátló hatását én nem nagyon tapasztaltam :(
A lábszagot egész napos zárt cipő viselés mellett viszont megszüntette, de nyáron a nagy melegben nem nagyon segített.
Így egynek jó volt, de nem veszem újra, maradok az Adidas lábspray-nél és a Micosid hintőpornál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

A webshop-os vélemények alapján vettem meg.

Blackxentric

2017. szeptember 20.

Sajnos nekem nem volt hatékony. Egyáltalán nem gátolta sem az izzadást sem a szagokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Kriszti1991

2017. szeptember 20.

Egy csoda!
Most a nyaron a zart slip on cipokbe nagyon beleizzadt a labam ami nagyon kellemetlen szagokkal is jart... a dm.ben pillantottam meg a termek es az itteni velemenyek alapjan ugy dontottem megveszem,nagyon jo kb 1100 ft.os aron. 3.napja hasznalom este lefekves elott ,nagyon husito frissito es ami maga a csoda hogy masnap egesz napos cipo hordas utan egyaltalan nem ugy izzad a labam mar es a legjobb hogy semmi kellemetlen szag :o Barcsak hamarabb megvettem volna!! Nagyon ajanlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Egy csoda!

Ádám

2017. augusztus 26.

Nekem tetszik az illata, zöldtea illata van, meg is szomjazom rá, ha érzem. :D Nyári melegben, fekete cipőben sül a lábam, és egyáltalán nem félek, hogy mi lesz, ha nap végén leveszem a cipőm. A legjobb termék amit próbáltam, mindig ilyet veszek. Minden alkalommal, amikor zoknit húzok, előtte befújom a lábam. Sosem volt szag, friss marad a láb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Andii17

2017. július 1.

Nagyon szeretem, bár az illata nekem kicsit erős, fullasztó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

Nagyon szeretem, bár az illata nekem kicsit erős, fullasztó.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1