Helia-D

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motyor, Módosítva: 2012. február 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyengéden tisztít, fertőtlenít és ápol három lépésben:

• Finom tengeri csigaház őrlemény gondoskodik az elhalt hámsejtek eltávolításáról, bársonyossá varázsolja bőrét, és lehetővé teszi az arcápoló krémek hatékony felszívódását.
  • Antiszeptikus hatóanyagai elpusztítják a pattanásokat és miteszereket okozó baktériumokat a pórusok mélyén is.
  • Nemcsak tisztít, de táplál is. Hamamelis és napraforgószár kivonat, valamint E vitamin és B5 provitamin tartalma ápolja és rugalmassá teszi arcbőrét.

senskin

2015. július 20.

Régen használtam és szerettem. Jó volt. Vajon miért nem gyártják?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Régen használtam és szerettem. Jó volt. Vajon miért nem gyártják?

lilla96

2014. december 7.

Ez volt a kedvenc arcradírunk anyukámmal..:/:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 7.

Ez volt a kedvenc arcradírunk anyukámmal..:/:)

kovacsrekaa

2014. július 4.

Istenem! Ezt a terméket úgy szerettem! :( Mindig Garniert használtam, de egy olcsóbbat kerestem, őt vittem haza. A garniertől nem lett tisztább meg jobb az arcom, de ettől igen! Akkor olyan 6-700 ft-os áron vettem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

jibjab

2013. március 22.

Nekem az érzékeny részeket szárította és a szemcsék is durvának tűntek. Nem volt kellemes a használata.Csak a zsíros részeken volt megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

motyor

2012. december 23.

Napi arclemosó zselének alkalmazva elmegy. Szépen tisztított, a kis szemcsék kíméletesen radíroztak és még a tubus is nagyon esztétikus.
Viszont tele van vegyszerrel. Habár mélytisztítóként fut, a felső hámot is alig koptatja és a pattanásokkal - komedókkal semmit sem csinál. Az meg, hogy táplál egy vicc. Kifejezetten szárít. Szóval nem lenne itt akkora baj, ha nem így szól a neve és a leírása, azonban a saját ígéreteinek nem tesz eleget, így 3 csillag. (Nem is baj, hogy nem gyártják már.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

fagas

2012. december 21.

Ez egy kiváló tisztító, lemosó volt, nagy kár érte!:-( Amellett, hogy nagyon jól teljesített, mint termék, még kis hazánkban is gyártották!:-) Nyár elején érdeklődtem a gyártónál a sorsáról, de fájdalom, még csak egy "utánanézünkmajdértesítjük" választ sem kaptam, azóta sem!:-(( Így át kellett pártoljak egy másik cég termékére, mellyel azóta is elégedett vagyok. Sajna, az nem magyar.....:-((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 21.

liliom07

2012. november 17.

Pár éve használtam, akkor még nem igazán tudtam hogyan kell rendesen karbatntartani a bőrt, de ez a bőrradír nagyon jó volt. Tisztának és üdének éreztem utána a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

csernusbrigi

2012. augusztus 8.

Régen használtam, nagyon szerettem. Szeretnék venni, de már én is rég láttam ilyet. Lehet még ilyet egyáltalán valahol szerezni? Vagy esetleg más Helia-D bőrradírt?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Corra

2012. június 24.

Jól radíroz, és sima lesz után a bőr, de igazából semmi különös, viszont meglehetősen drága és nehezen beszerezhető - én legalábbis jó ideje nem láttam a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

IzabellaRita

2012. március 19.

Én még most is használom, nagyon jó arcradír. Gyönyörű sima és puha lesz tőle az arcbőröm és egyáltalán nem allergizál. Az árát is megéri, mert egy tubus nagyon sokáig elég. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.