Helia-D Professional

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: Napszarvas, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Helia-D Zöld Nyugtató Krém zöld pigmentet tartalmazó színsemlegesítő krém, mely az arcbőr pirosságát csökkenti. Gyulladáscsökkentő aloe verát, fűzfakéreg kivonatot, homoktövis olajat és egy speciális mítikus elixírt a Mastic fa gyantájából készült alapanyagot tartalmaz. A Mastic fában - és így a Helia-D Zöld Nyugtató Krémben is - nagy mennyiségben találhatók a bőr puhaságáért felelős ásványi anyagok, amelyek antioxidánsként hatnak. Emellett számos enzimet aktiválnak, kollagént termelnek, szabályozzák a faggyútermelést és elősegítik a sejtek regenerálódását.

Használata elsősorban gyulladásra hajlamos, érzékeny bőr számára nyújt megoldást.

Hatóanyagai: Klorofill, Aloe Vera, Fűzfakéreg kivonat, Homoktövis olaj, Mastic fa gyanta, E vitamin.

alphecca

2019. március 5.

Száraz érzékeny bőrre vettem, nem rossz de ,hideg szeles időben kevés. Mást próbálok ki legközelebb a professional sorozatból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 5.

boltkoros

2017. május 31.

Már nagyon rég jártam itt de ez a krém...annyira szeretem, hogy úgy éreztem, hogy ezt meg kell osszam veletek. Már a harmadik dobozzal használom el és most úgy éreztem vágyok egy kis változatosságra és kipróbálok egy Clinique krémet. Dupla annyiba kerül de fele annyira sem jó mint ez. Visszatérek hozzá. Nagyon szépen helyrehozta a bőrömet. A legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Navi

2017. május 3.

Arctisztítás után használom és tényleg elég jól korrigálja a pirosságot.
Kozmetikámban ezeket használnom és én is és a vendégeim is elégedettek vagyunk a hatásával!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Arctisztítás után használom és tényleg elég jól korrigálja a pirosságot.

Nanilia

2016. december 18.

Eltalált krém! Jó zöld! Persze kell is, hiszen a zöld pigmentek ellensúlyozzák a kipirosodást. Valóban lehúzza a gyulladást, bár arra az ichtiolosnál jobb nincs.
Összességében el van találva nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Összességében el van találva nagyon.

kissenikor

2016. január 29.

Szeretem ezt az egyszerű kis krémet. Éjszakára használom, most télen nagyon bevált, nemsoká elfogy egy tégely. Kicsit húzós az ára az én pénztárcámnak, de szerintem jó kis krém, nem okozott pattanásokat, szépen hidratált és nyugtatta a bőrömet is. Lehet, hogy kipróbálok talán legközelebb mást is ebből a professionals sorozatból, de nekem bejött, talán újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

lolli83

2016. január 22.

Érzékeny, pattanásos bőrű ismerőseimnél bejött ez a krém. Érzékeny bőrömre kipróbáltam, de nekem nem szívódott be és tapadós maradt a bőröm tőle. Nem tudtam rá sminkelni. Végigpróbáltam szinte az összes kozmetikai Hélia D krémet, nekem a Pándi meggyes és az Almaőssejtes a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

Adél Zsanna

2015. november 24.

UPDATE: Elfogyott, talán kicsit végre is.... hébe hóba használtam már csak egyszerűen nem volt az igazi hosszútávon! Kicsit melegebb időben pedig borzalom, alatta felette izzadt a bőröm, elmúlt az egységes bőrfelszín, kimondottan egyenletlen lett a bőrfelszínem! :(

Na, hát első véleményt írni jó is meg nem is :D
De akkor vágjunk bele :D
Októberben vásároltuk meg ezt a krémet a hideg megérkezése előtt! Zsíros, de érzékeny a bőröm, mittesszeresedésre és pattanásokra is hajlamos, ugyanakkor a hidegben kipirosodik (hideg allergia) !
Ami jó lenne a hideg ellen attól pattanásos leszek és így tovább! Amikor felfedeztem ezt a krémet nagyon örültem mert úgy éreztem megcsinálták a számomra tökéletes arckrémet! És igen :D
Nagyon szép egységes bőrfelszínt biztosít, szép egészséges arc színnel :D Kordában tartja a pattikat és a pórusaim sem tátonganak :D A hidegben kipirosodom de nem fáj annyira és hát erre még egy fedőkrém kellene, ez a krémtől nem vesz el semmit! Mindig is imádtam a Helia-D termékeit, nem tudom ki vette el a becsületüket! Nem tudom miért mindenki a szeméttel teli Lorealt keresi...
Kifogom próbálni a Professional vonal több termékét is!
Ja és 2800 Fért vettem, hatalmas mennyiség annyira kevés kell belőle! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Na, hát első véleményt írni jó is meg nem is :D
De akkor vágjunk bele :D
Kifogom próbálni a Professional vonal több termékét is!
Ja és 2800 Fért vettem, hatalmas mennyiség annyira kevés kell belőle! ;)

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin, Salicylic Acid, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0