Helia-D

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 21.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1890 Ft

A sampon koffein- és 26-féle gyógynövénykivonat-tartalma fokozza a fejbőr mikrocirkulációját és megerősíti a legyengült hajhagymákat. Használata kiegészíti a Helia-D Regenero hajhullás elleni kúra hatását. Kíméletesen tisztítja a fejbőrt és a hajat, bőrbarát pH értékű.

Ár: 1890 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Kodi

2021. március 31.

Nagyon rosszul indult a kapcsolatunk ezzel a samponnal. Először a hajam teljes hosszán használtam, amitől a Covid-stressztől jó ideje vágatlan, össze-vissza nőtt, gyakorlatilag non-existent frizurám szénakazallá változott, ráadásul még jó gyorsan be is zsírosodott. Aztán rájöttem, hogy lehet úgy kéne használnom, mint az Alpecint, hogy gyógysamponként a hajmosás utolsó lépéseként 2 percig rajta hagyom. Úgy tűnik, így el fogom tudni használni, tehát most egy bevált YR samponnal mosom meg egy léből, aztán másodjára ezt használom és rajtahagyom. Ettől függetlenül egy sablon koffeines samponnak tűnik, pasis finom illattal. Hatása nem nagyon észrevehető, ettől talán még a dm és a Rossmann saját márkás coffeines samponjai többet produkálnak harmadáron. Gyakorlatilag az összes jelenleg kapható coffeines sampont ismerem, és eddig ez teljesített a leggyengébben meg a Balea pasi coffeines sampon. Ha gyógysampont vennék, akkor már inkább az Alpecint venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 31.

csernapetra

2021. március 10.

Sajnos hosszútávon szárítja a fejbőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Sajnos hosszútávon szárítja a fejbőrt

birdnerd

2021. február 7.

Nekem nem vált be hajhullásra, bár nálam elsősorban belső oka van (pcos). Valóban szárít, de balzsammal, hajvégápoló olajjal tudtam javítani a hajamon. Illata férfi illatokra emlékeztet. Adtam neki egy esélyt, de többször nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Mandy89

2021. január 29.

Szénakazal lett tőle a hajam,plusz viszkettem is tőle :S

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Szénakazal lett tőle a hajam,plusz viszkettem is tőle :S

Miruska

2021. január 29.

Update: Valóban nagyon szárít, ezért megkövetem az előttem szólokat. Nem is közvetlenül a hajmosás után érezni, hogy mennyire szárít, hanem másnapra. Kétszer egymás után nem lehet használni, mert akkor már katasztrófa. Minden második hajmosásra tudom elképzelni, de nem tudom így mennyire tud hatni. 🤔

Nem olvastam vásárlás előtt a véleményeket. Nézegettem a samponokat, s szimpatikus lett. Hú, elolvasva a véleményeket, eléggé félve álltam neki a hajmosásnak ezzel a samponnal.
Ellentétben azzal amiket itt írtak, nekem habzott elsőre is, kitudtam nyomni a flakonból, nem volt férfias illata, inkább valami semleges, enyhén növényes. Nem hullott ki jelenleg több hajam, mivel hullik az magától is rendesen, valamint talán egy picit jobban szárította a hajvégeimet, de balzsammal, pakolással, hajolajjal azonnal orvosolható. De mivel alapból törik is a hajam, nem izgat, csak hasson a hajhullás vonatkozásában. Majd később még frissítek véleményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

Confetti

2020. szeptember 12.

Egyszeri használatát követően látványosan megcsúnyult a hajam. Kidobtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Egyszeri használatát követően látványosan megcsúnyult a hajam. Kidobtam.

Torpece

2020. július 4.

Nálam hat, sokkal kevésbé hullik a hajam amikor használom. Azt, hogy ez mennyire végleges megoldás még nem tudom. Az illata kicsit gyógynövényes de nem annyira mint a Bánfi sampon. A flakonja katasztófa, egészen pontosan a kifolyó nyílása. Valamilyen őrült ötlettől vezérelve befelé kúpos, tehét bent szűk, kint tágabb a nyílás. Ebből kifolyólag cseppenként jön ki a sampon, erős fizikai rásegítéssel lehet csak kinyomni. Egy ollóval segítettem ezen , azóta normálisan kifolyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 4.

Dori1976

2020. május 19.

A harmadikat használom el, de nem javít a hajhulláson, ráadásul nagyon szárítja a fejbőrömet és a hajamat is. Megpróbáltam kombinálni más igénybe vett hajra való samponnal is, hogy ne szárítson annyira, de ez a kísérlet sem jött be. Az illata gyógynövényes, kicsit férfias, de ezzel nem lenne még gond, csak sajnos nem használ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 19.

Monaliza2121

2020. május 14.

Jó lenne, de nem habzik eléggé. A hajamat dúsitotta, nem régóta használom, még tesztelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 14.

MajomMasni24

2020. március 17.

Borzasztó negatív a véleményem, tönkrement a fejbőröm tőle és nem hogy csökkentette, inkább növelte a hajhullást esetemben. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.