Helia-D

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 21.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1890 Ft

A sampon koffein- és 26-féle gyógynövénykivonat-tartalma fokozza a fejbőr mikrocirkulációját és megerősíti a legyengült hajhagymákat. Használata kiegészíti a Helia-D Regenero hajhullás elleni kúra hatását. Kíméletesen tisztítja a fejbőrt és a hajat, bőrbarát pH értékű.

Ár: 1890 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

KataMayaNagy

2022. április 12.

A ferjem jo par eve ezt hasznalja, es imadja. Suru, dus haja maradt, nem hullik mar, az illatat is szereti. Nekem picit szarit, de balzsam ugyis megy ra :) vitaminnal egyutt biztosan segit a hajhullasban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 12.

Gigi81

2021. szeptember 8.

Évekig régi készítményt használtam, örültem, hogy nagyon bevállt, de az új összetételtől rettenetesen korpás, sebes a fejbőrőm, hamar zsírosodik, nagyon nem értem, ami jó, miért kell megváltoztatni. Többet nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Bibi

2021. szeptember 4.

Vállalhatatlanul bezsírosítja a hajam, pozitív hatását nem éreztem,pedig hónapokig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2021. május 27.

Hajhullás következtében kezdtem el használni, úgy a sampont, mint az összes hozzátartozó darabjait. Hajbalzsam, hajolaj, hajszesz. Együtt mindegyiket. Teljesen rendbe hozta a hajam, és azóta is használom, csak már nem olyan intenzíven mint akkor. Érdemes belőle hajhullás esetén terápiát csinálni. Tudomásom szerint, ez pont arra lett kifejlesztve. Többnyire amikor hullik a haj. Szerintem egy kiváló termék, és talán még jobb is mint ami a férfiaknak lett kifejlesztve, az a német sampon, az" alpecin", mivel az a festett hajnál, mindenegyes hajmosásnál, leszívja a festéket. Ennél viszont ezt nem tapasztaltam. A hajszeszt érdemes hajmosás előtt pár órával bedörzsölni a fejbőrbe, mert annak igen erős gyógynövény illata van. Aztán majd hajat mosni. A hajolaja, igen gazdag és nagyon finom illatú. Ez kúraszerűen érdemes használni, mint ahogy mondtam, a gyenge hajra, illetve amikor hullik. Aztán érdemes továbbra is! csak már ritkábban használni, miután a problémát rendbe hozta, és akkor már felváltva más jól bevált samponnal .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 27.

papistp

2021. május 10.

Sajnos nekem nem vált be, nagyobln szárít pedig reménykedtem hogy gyógyír lesz a problémáimra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

Kodi

2021. március 31.

Nagyon rosszul indult a kapcsolatunk ezzel a samponnal. Először a hajam teljes hosszán használtam, amitől a Covid-stressztől jó ideje vágatlan, össze-vissza nőtt, gyakorlatilag non-existent frizurám szénakazallá változott, ráadásul még jó gyorsan be is zsírosodott. Aztán rájöttem, hogy lehet úgy kéne használnom, mint az Alpecint, hogy gyógysamponként a hajmosás utolsó lépéseként 2 percig rajta hagyom. Úgy tűnik, így el fogom tudni használni, tehát most egy bevált YR samponnal mosom meg egy léből, aztán másodjára ezt használom és rajtahagyom. Ettől függetlenül egy sablon koffeines samponnak tűnik, pasis finom illattal. Hatása nem nagyon észrevehető, ettől talán még a dm és a Rossmann saját márkás coffeines samponjai többet produkálnak harmadáron. Gyakorlatilag az összes jelenleg kapható coffeines sampont ismerem, és eddig ez teljesített a leggyengébben meg a Balea pasi coffeines sampon. Ha gyógysampont vennék, akkor már inkább az Alpecint venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 31.

csernapetra

2021. március 10.

Sajnos hosszútávon szárítja a fejbőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Sajnos hosszútávon szárítja a fejbőrt

birdnerd

2021. február 7.

Nekem nem vált be hajhullásra, bár nálam elsősorban belső oka van (pcos). Valóban szárít, de balzsammal, hajvégápoló olajjal tudtam javítani a hajamon. Illata férfi illatokra emlékeztet. Adtam neki egy esélyt, de többször nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Mandy89

2021. január 29.

Szénakazal lett tőle a hajam,plusz viszkettem is tőle :S

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Szénakazal lett tőle a hajam,plusz viszkettem is tőle :S

Miruska

2021. január 29.

Update: Valóban nagyon szárít, ezért megkövetem az előttem szólokat. Nem is közvetlenül a hajmosás után érezni, hogy mennyire szárít, hanem másnapra. Kétszer egymás után nem lehet használni, mert akkor már katasztrófa. Minden második hajmosásra tudom elképzelni, de nem tudom így mennyire tud hatni. 🤔

Nem olvastam vásárlás előtt a véleményeket. Nézegettem a samponokat, s szimpatikus lett. Hú, elolvasva a véleményeket, eléggé félve álltam neki a hajmosásnak ezzel a samponnal.
Ellentétben azzal amiket itt írtak, nekem habzott elsőre is, kitudtam nyomni a flakonból, nem volt férfias illata, inkább valami semleges, enyhén növényes. Nem hullott ki jelenleg több hajam, mivel hullik az magától is rendesen, valamint talán egy picit jobban szárította a hajvégeimet, de balzsammal, pakolással, hajolajjal azonnal orvosolható. De mivel alapból törik is a hajam, nem izgat, csak hasson a hajhullás vonatkozásában. Majd később még frissítek véleményt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.