KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 21.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1890 Ft

A sampon koffein- és 26-féle gyógynövénykivonat-tartalma fokozza a fejbőr mikrocirkulációját és megerősíti a legyengült hajhagymákat. Használata kiegészíti a Helia-D Regenero hajhullás elleni kúra hatását. Kíméletesen tisztítja a fejbőrt és a hajat, bőrbarát pH értékű.

Ár: 1890 Ft, Eladó: Helia-d.hu

tara95

2018. december 14.

Szárít, nagyon. Ellenben növeszt, úgyhogy nem kell megijedni, eleve higítva használom, jó pár csepp olajjal plusz egy napot kibírok. Egyébként magában egy nagy egyest adnék neki mert korpát okozott. Rásegítve megéri.

Up: mióta kiderült hogy zsíros korpám van, ez az egyetlen ami gyönyörűen elmulasztja hosszabb távon. Maxot kap :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Bivettke89

2018. december 11.

Hajnövesztes miatt eset rá a választáson!Nagyon jól tisztít ezzel egyidőben szárítja a hajvegeket ,de ha jó balzsamot /pakolást használsz észre sem vehető ez a hatás!2hete használom ,azota sok pici baba hajam lett.Nagyon megkedveltem,így biztos újra veszem!4* a szárító hatása miatt!

Bivettke89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

bodzaszirup

2018. december 11.

Talán egy kicsit kevésbé hullott tőle a hajam, de összességében többet rontott, mint segített a helyzeten: szörnyen kiszárította a hajam, pedig pakolással együtt használtam, irritálta a fejbőröm, ami durván elkezdett viszketni és be is korpásodtam, ami azelőtt soha nem történt. Lecseréltem, nem ajánlom.

bodzaszirup

vkata96

2018. november 14.

A hajszeszével együtt használom már pár hete. Mint sampon, semmi extra. Jól tisztít, nem zsírosít, és szerintem az illata se rossz. Az alkohol miatt egy kicsit féltem, de nem érzek semmi irritációt, vagy azt, hogy szárazabb lenne a hajam tőle. Ugyanolyan puha lesz tőle a hajam, mint bármelyik másik sampontól. A hajam valóban kevésbé hullik, nem tudom, hogy melyik terméknek van benne nagyobb szerepe. Az ára valóban borsos, de én úgy vagyok ezekkel, hogy egyrészt mihez képest, másrészt pedig ha ér valamit, akkor nekem már megéri. Egyelőre megelőlegezem az 5 csillagot.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

franciskanoragal91

2018. november 13.

Eddig jok a tapasztalataim vele, az alapbol erzekeny fejboromet nem kulonosebben bantja (mas samponok esetben sokszor elojon a viszketes, es kellemetlen tarsai), nem zsirosodik se jobban, se kevesbe a hajam tole. Az illata kicsit "ferfias", ahogy korabban mar irtak, de nem kellemetlen. A hajhullas megelozo hatasara meg nem merek mit irni, igy kb 1,5 het utan, de vissza fogok jonni, hogy segitett e.

franciskanoragal91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

Niador

2018. november 12.

Számomra semmit nem ért. Viszonylag magas áron egy átlagos sampon, amitől kócos és száraz lesz a hajam (balzsam, olaj, pakolások ellenére is). Hajhullással nem csinált semmit, ugyanúgy csomókban hullik a hajam. Próbálkoztam olajok hozzáaddásával (rozmaring, levendula, stb), hátha az feldobja a hatását, de úgy sem lett jobb. Nem ez a sampon fogja megoldani a problémámat, az már biztos, de hátha másoknak beválik.

Niador
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Yvone

2018. szeptember 29.

Nekem nem valt be. Az elejen tetszett a hajamnak, de igy 2 het utan kezd tonkremenni. Iszonyatosan szarit pedig olajos balzsamot hasznalok utana es kocos lesz tole a hajam. Nem beszelve a fejbor viszketesemrol ami eddig nem volt. Az eszenciaval eggyutt hasznalom. Sampont szerintem elhagyom, az eszenciat tovabb hasznalom, kap egy eselyt :)

Yvone
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Gabcsi88

2018. szeptember 21.

Szemmel láthatóan kevésbé hullik tőle a hajam, de eléggé szárítja. Mivel korábban csomókban hullottak a hajszálaim, most inkább az a fontos, hogy ne legyek kopasz.

Gabcsi88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

exhocmomento

2018. augusztus 30.

Az itteni vélemények alapján és a 26-féle gyógynövény csábítására vásároltam meg ezt a sampont. :) Így - a vélemények alapján - előre felkészültem a szárító hatásra is, azaz annak kiküszöbölésére. Fele-fele arányban hígítom a tenyerembe adagolt sampont az Aromax ricinusolajos-argánolajos hajpakolásával. Összekevergetem a tenyeremben és az elegyet viszem fel a hajamra. Így egyáltalán nem szárít: csodásan hidratált és puha, fényes haj a végeredmény.
Nagyon jól tisztít, és megfelelően (ha nem is kiemelkedően) habzik. Az illata első blikkre valóban férfias, de mélyebben beleszimatolva már előjön a gyógynövényes aroma.
Kóros hajhullással nem küszködöm, tényleg nem ezért vettem, de a hatásáról annyit azért el tudok mondani, hogy a babahajaim brutál módon elszaporodtak, mióta használom. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Kattty93

2018. július 15.

Nagyot csalódtam a Helia-D-ben. A krémeivel eddig nagyon elégedett voltam, erről a termékről csupa jót olvastam, ezért mertem megvenni. A hajam alapvetően nem zsírosodó, nem is száraz, a doboz felét elhasználtam, de minden egyes hajmosás után a következőt tapasztaltam: 1. nap: a hajam seprű jellegűvé válik, a vége csupa száraz. 2. nap: szinte úszik a hajam a zsírtól, mintha két hete nem mostam volna meg, ezzel szemben a vége száraz. A 3. napot sosem tudtam megvárni, alig vártam, hogy megmoshassam a 2. nap. Egyszóval pénzkidobás, ráadásul nem is olcsó, a doboz másik felét maximum folyékszappanként tudom elképzelni, hogy elhasználom, vagy kidobom.

Kattty93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.