KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 21.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1890 Ft

A sampon koffein- és 26-féle gyógynövénykivonat-tartalma fokozza a fejbőr mikrocirkulációját és megerősíti a legyengült hajhagymákat. Használata kiegészíti a Helia-D Regenero hajhullás elleni kúra hatását. Kíméletesen tisztítja a fejbőrt és a hajat, bőrbarát pH értékű.

Ár: 1890 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

lha

2018. június 11.

Kedvelem, már a második adagnál tartok. Az alapvetően zsíros hajam tovább marad “használható” valamint őrülten sok babahaj és növő haj látszik mióta használom. A dodrászom ajánlására szereztem be először, mert a fodrászatban már bizonyított. Az illata sem zavar, jó hogy ennyi gyógynövény van benne. Viszont mikor évszak váltás van, a fejbőröm mindig korpásodik, amivel viszont nem bírt el, úgyhogy akkor1 hónapra másra kellett vallanom.

lha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

mercibalint99

2018. június 10.

Már vagy 3 hónapja használom, előtte a márka egy másik samponját használtam, ami nem jött be. Ez viszont nagyon jó, sokkal gyorsabban nő tőle a hajam, kevésbé zsírosodik, sokkal egészségesebb.

mercibalint99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

springee

2018. június 7.

Elfogyott a Bánfi samponom, és gondoltam, kipróbálok mást is. Hogy milyen rosszul tettem! Hajmosás utáni másnap reggel maroknyi haj volt a fésüben. Ez a kisebb gond. A nagyobb az volt, hogy tele lett korpával a hajtövem. Reggel, nem sokkal indulás előtt szembesülni ezzel különösen nagy élmény. Akkor döntöttem el, hogy kuka és végül is Helia D terméket sem veszek többet. Ezzel nagyon megjártam, a többi terméke meg számomra nem kiemelkedő. Szerettem volna szeretni ezt a sampont, meg a márkát is, de soha többet kategóriás. Azóta újra Bánfit használok és minden csodás. Ha valaki hajhullásra keres sampont, inkább próbálkozzon azzal.

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

racheldawes

2018. május 20.

Eddig a kedvenc samponom. Jól tisztít, kellemes, gyógynövényes illata van. A hajhullásomat visszaszorította, a zsírosodást szépen kordában tartotta, és az érzékeny fejbőrömet sem irritálta. Puha és könnyen kifésülhető hajat eredményezett. Kevés mennyiség is elég belőle egyszerre, mert jól habzik, így az én derékig érő hajamra kitartott - heti 2-3 mosás mellett - a flakon 3,5 hónapig. Egyetlen negatívumot tudok felhozni, ugyanis hosszútávon kicsit szárít, de balzsamozással ez a probléma is kiküszöbölhető.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

boczetimea

2018. május 18.

Az alpecin sampon után ezt volt a következő amit kipróbáltam hajnövesztés céljából, több kevesebb sikerrel. A hajam ezzel sem nőtt többet, a hajhullást szinten tartotta. Jól tisztít, jó az illata de többet vártam a véleményekből kiindulva.

boczetimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Makk Zsuzsó

2018. május 1.

Módosítok: Semmit sem segített a hajhullásomon, viszont a lent említett negatívumok azóta is fennállnak.

Az erős hajhullásom mintha mérséklődne (fél flakon + a spray használata után), de csak minden 2. hajmosáshoz használom ezt, mert nagyon szárít. És a fejbőröm sem rajong érte, bekorpásította. Szóval vegyesek az érzéseim.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

wildrose

2018. április 18.

Kellemes illatú, megfelelő állagú, jól habzó sampon, jól tisztít, nem szárít és érezhetően élénkíti a fejbőr vérkeringését. A hajam kevésbé hullott tőle, gyorsabban is nőtt, bár a márka hajhullás elleni esszenciáját is használtam hozzá.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

sztinke

2018. április 11.

Igazából nincs éppen hajhullásos problémám, de sampon kellett, ez pedig akciós volt a webshopban, ahonnan mást is rendeltem, így gondoltam, kipróbálom. Pár hete használom, de eddig pozitív véleménnyel vagyok róla. Az illata ugyan elég erős, viszont kellemes gyógynövényes és öblítés, balzsamozás után nem is nagyon marad meg a hajban.
Ami a hatását illeti, alaposan tisztít, és nem irritálja az egyébként kényes fejbőrömet, sőt nyugtat (eddig a Bioderma Node A samponját használtam emiatt).
Azt nem tudom egyelőre, hogy mennyire erősít vagy serkenti a haj növekedését, de az biztos, hogy hajmosás után nagyon könnyen kezelhető, dús és szuper állagú a hajam és ráadásul ritkábban is kell mosnom, 1-2 nappal simán tovább bírja a hajam, mint eddig a többi sampontól, amiket próbáltam.
Úgyhogy jelenleg teljesen elégedett vagyok vele. Csak azért nem adok neki maximum csillagot, mert ahhoz még rövid ideje használom, hogy igazi csodaszernek minősítsem.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Lolychan

2018. április 8.

Lehet behaluzom, de úgy veszem észre, hogy nőnek kifele a babahajak. :D Mikor összefogom a hajam egy csomó kis mini hajszál áll össze vissza, amit eddig nem tapasztaltam. Nem rég óta használom, de ezek után megelőlegezem az 5*-ot. :D :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Sztellaaaaa

2018. április 7.

Ár-érték arányban megfelelő, az összetevői kiválóak (főleg a sokféle gyógynövény kivonat és a koffein). Az illata nagyon kellemes, jól tisztítja a fejbőrt a szennyeződésektől. A további hatásairól még nem áll módomban nyilatkozni, ugyanis nem rég kezdtem el használni, de mindenképp updatelek majd, és a hajhullás elleni eszencia nevű társát is ki szeretném próbálni a közeljövőben.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.