Helia-D

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 21.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1890 Ft

A sampon koffein- és 26-féle gyógynövénykivonat-tartalma fokozza a fejbőr mikrocirkulációját és megerősíti a legyengült hajhagymákat. Használata kiegészíti a Helia-D Regenero hajhullás elleni kúra hatását. Kíméletesen tisztítja a fejbőrt és a hajat, bőrbarát pH értékű.

Ár: 1890 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Gabcsi88

2018. szeptember 21.

Szemmel láthatóan kevésbé hullik tőle a hajam, de eléggé szárítja. Mivel korábban csomókban hullottak a hajszálaim, most inkább az a fontos, hogy ne legyek kopasz.

Gabcsi88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

exhocmomento

2018. augusztus 30.

Az itteni vélemények alapján és a 26-féle gyógynövény csábítására vásároltam meg ezt a sampont. :) Így - a vélemények alapján - előre felkészültem a szárító hatásra is, azaz annak kiküszöbölésére. Fele-fele arányban hígítom a tenyerembe adagolt sampont az Aromax ricinusolajos-argánolajos hajpakolásával. Összekevergetem a tenyeremben és az elegyet viszem fel a hajamra. Így egyáltalán nem szárít: csodásan hidratált és puha, fényes haj a végeredmény.
Nagyon jól tisztít, és megfelelően (ha nem is kiemelkedően) habzik. Az illata első blikkre valóban férfias, de mélyebben beleszimatolva már előjön a gyógynövényes aroma.
Kóros hajhullással nem küszködöm, tényleg nem ezért vettem, de a hatásáról annyit azért el tudok mondani, hogy a babahajaim brutál módon elszaporodtak, mióta használom. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

tara95

2018. augusztus 1.

Szárít, nagyon. Ellenben növeszt, úgyhogy nem kell megijedni, eleve higítva használom, jó pár csepp olajjal plusz egy napot kibírok. Egyébként magában egy nagy egyest adnék neki mert korpát okozott. Rásegítve megéri.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Kattty93

2018. július 15.

Nagyot csalódtam a Helia-D-ben. A krémeivel eddig nagyon elégedett voltam, erről a termékről csupa jót olvastam, ezért mertem megvenni. A hajam alapvetően nem zsírosodó, nem is száraz, a doboz felét elhasználtam, de minden egyes hajmosás után a következőt tapasztaltam: 1. nap: a hajam seprű jellegűvé válik, a vége csupa száraz. 2. nap: szinte úszik a hajam a zsírtól, mintha két hete nem mostam volna meg, ezzel szemben a vége száraz. A 3. napot sosem tudtam megvárni, alig vártam, hogy megmoshassam a 2. nap. Egyszóval pénzkidobás, ráadásul nem is olcsó, a doboz másik felét maximum folyékszappanként tudom elképzelni, hogy elhasználom, vagy kidobom.

Kattty93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Annamanna6

Korcsoport: >54
2018. július 8.

A sampon nekem csodaszer. Eddig egy drágább koffeines sampont használtam. Olcsóbbat keresve találtam rá erre a termékre. Több heti használat után mondhatom, hogy nekem nagyon bevált. Egyáltalán nem hullik a hajam és kellemes a használata. Az illata kicsit "férfias", de ez nem von le az értékéből.

Annamanna6
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 8.

lha

2018. június 11.

Kedvelem, már a második adagnál tartok. Az alapvetően zsíros hajam tovább marad “használható” valamint őrülten sok babahaj és növő haj látszik mióta használom. A dodrászom ajánlására szereztem be először, mert a fodrászatban már bizonyított. Az illata sem zavar, jó hogy ennyi gyógynövény van benne. Viszont mikor évszak váltás van, a fejbőröm mindig korpásodik, amivel viszont nem bírt el, úgyhogy akkor1 hónapra másra kellett vallanom.

lha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

mercibalint99

2018. június 10.

Már vagy 3 hónapja használom, előtte a márka egy másik samponját használtam, ami nem jött be. Ez viszont nagyon jó, sokkal gyorsabban nő tőle a hajam, kevésbé zsírosodik, sokkal egészségesebb.

mercibalint99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

springee

2018. június 7.

Elfogyott a Bánfi samponom, és gondoltam, kipróbálok mást is. Hogy milyen rosszul tettem! Hajmosás utáni másnap reggel maroknyi haj volt a fésüben. Ez a kisebb gond. A nagyobb az volt, hogy tele lett korpával a hajtövem. Reggel, nem sokkal indulás előtt szembesülni ezzel különösen nagy élmény. Akkor döntöttem el, hogy kuka és végül is Helia D terméket sem veszek többet. Ezzel nagyon megjártam, a többi terméke meg számomra nem kiemelkedő. Szerettem volna szeretni ezt a sampont, meg a márkát is, de soha többet kategóriás. Azóta újra Bánfit használok és minden csodás. Ha valaki hajhullásra keres sampont, inkább próbálkozzon azzal.

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

racheldawes

2018. május 20.

Eddig a kedvenc samponom. Jól tisztít, kellemes, gyógynövényes illata van. A hajhullásomat visszaszorította, a zsírosodást szépen kordában tartotta, és az érzékeny fejbőrömet sem irritálta. Puha és könnyen kifésülhető hajat eredményezett. Kevés mennyiség is elég belőle egyszerre, mert jól habzik, így az én derékig érő hajamra kitartott - heti 2-3 mosás mellett - a flakon 3,5 hónapig. Egyetlen negatívumot tudok felhozni, ugyanis hosszútávon kicsit szárít, de balzsamozással ez a probléma is kiküszöbölhető.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

boczetimea

2018. május 18.

Az alpecin sampon után ezt volt a következő amit kipróbáltam hajnövesztés céljából, több kevesebb sikerrel. A hajam ezzel sem nőtt többet, a hajhullást szinten tartotta. Jól tisztít, jó az illata de többet vártam a véleményekből kiindulva.

boczetimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.