Helia-D

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 21.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1890 Ft

A sampon koffein- és 26-féle gyógynövénykivonat-tartalma fokozza a fejbőr mikrocirkulációját és megerősíti a legyengült hajhagymákat. Használata kiegészíti a Helia-D Regenero hajhullás elleni kúra hatását. Kíméletesen tisztítja a fejbőrt és a hajat, bőrbarát pH értékű.

Ár: 1890 Ft , Eladó: Helia-d.hu
tzrn7u67

2019. augusztus 30.

Pár hónappal ezelőtt vásároltam meg az első tubust hajszeszével együtt, akkor teljesen meg voltam vele elégedve. Az akkori sikerén felbuzdulva 2 hete is beszereztem egy újabb sampont de most elképesztően rosszul fejti ki a "hatását". Nemhogy megállította a hajhullást de még sokkal jobban hullott tőle mint eddig. Száradás után az egész hajam száraz és töredezett végű hatást vált ki még pakolással együtt is, pár nap múlva pedig a fejbőrömnél mintha 2 hete nem érte volna víz, eközben az alja még mindig olyan mint egy szénaboglya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

clevergirl

2019. július 24.

Szülés után tincsekben hullott a hajam. Vitamint kezdtem szedni,s ezt a sampont használni. Rengeteg babahajam/babatincsem van, a fodrász meg is lepődött rendesen. Szóval ami hajam elment,azt vissza is kapom szép lassan. Szerintem csodaszer! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

blackrose

2019. július 24.

Èn is elcsábultam a rengeteg gyógynövèny ès a jó vèlemènyek miatt. Az illata nem zavar, viszont nálam semmi hatása nincs, sőt jobban hullik a hajam amióta ezt használom. Nem èrtem, amikor egy olcsóbb koffein sampon nem váltotta ki ezt a hatást. Ez pedig nem egy mezei sampon. Ráadásul zsírosít, ès korpáim is lettek tőle. Nagy csalódás. Próbáltam elhasználni felváltva egy másik samponnal, de valahányszor ezzel mosok hajat utána mindig megbánom. Ès az árán kitelt volna kèt flakonnal is más koffeines sampon. Nem èrte meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

Lilla91

2019. július 22.

Nálam a sampon 2 féle képpen is megbukott :( egy részt a hajhullásommal semmit nem tett, másrészt annyira zsírosította a fejbőröm, hogy az már siralmas. Megmostan reggel a hajam és már estére vállalhatatlan volt :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Arkihercegno

2019. május 17.

Szárította a fejbőröm :( pedig dúsabbnak éreztem tőle a hajam, adott neki volument és lettek babahajaim is, de sajnos fel kellett vele hagynom, mert a száraz fejbőröm miatt korpás is lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

idonthaveaname

2019. április 15.

Tényleg használ! Nem hittem volna, hogy az én gyenge, növekedésre képtelen (jobban mondva képes, csak gyorsan törő, hulló) hajamat valami képes aktivizálni, de ez igen. Hozzáteszem, én nem használom mellé a szérumot, tehát amit írok, csakis a sampon használatára alapozom. Kezdem az előnyeivel: látható hajnövekedés! Mivel festem a hajamat, ezért nagyon pontosan látom, mennyit nő a hajam, milyen gyorsan kezd látszani a lenövés. Átlagosan nagyjából egy héttel korábban kell újrafestenem a hajamat, mint eddig, szóval az átlagos 1 cm-es növekedést, amit két festés közt produkálok, meggyorsítja. Másodszor, erősebb lett a hajam, alapból hajlamos hullani, vele kevésbé, a homlokom környékén a babahajak is megszaporodtak. Harmadszor, a tisztító hatása is jó, de nem szabad túlzásba esni a mennyiséggel. A hátrányai közé sorolom, hogy nagyon nehezen habzik, ami önmagában nem baj (nem attól jó egy sampon, hogy őrülten habzik), de eloszlatni is nagyon nehéz, ezért előfordult, hogy sokkal többet nyomtam ki,mint kellett volna, azóta egy üres flakonba nyomom, rá víz, összerázom, és így megfelelően tudom higítani és eloszlatni. Alaposan kell utána balzsamozni, és ezzel együtt a hajvégeket ápolni, mert szárít, nekem eleve nagyon törik a hajam, ezért minden mosás után végzem az ápolását, különben amit fent nyerek növésben, lent elvesztem töredezésben. A negatív tulajdonságaira fel voltam készülve, az illatát is kibírom, de bőven kárpótol a végeredmény. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

EngelWhite

2019. március 24.

Az illata jó, a hajmosás is jó vele, de számomra csak pár hétig volt újdonság. A hajam nem sokat változott tőle, pedig én mindent megtettem, amit lehetett. Két flakont is elhasználtam, mire lemondtam róla, pedig jó véleményeket olvastam itt, illetve tetsvéremnek ténylegesen hatott is.
Úgy tűnik, hogy ez nem az én csodaszerem, pedig bíztam benne. Szeretem a Helia-D márkát, a szépségvitaminját is szedtem/szedem, és azzal például meg vagyok elégedve. Szóval ahány ember, annyi hatás. Én csak ennyit tudok erre mondani, de részemről ez nem éri meg. Sajnálom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Do23

2019. március 21.

Ez a koffeines változat nem igazán jött be. Az illata elég erős gyógynövényes, de ezt meg lehet szokni, viszont az én hajamat nagyon szárította. Valamivel talán kevesebbet hullik a hajam, de erre a zöld változata sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Henriette04

2019. március 20.

Nehezen jön ki a flakonból, nyomni kell, mint az őrült. Biztos egyéni, de a zöld Regenero változat nálam hatásosabb volt mint ez a koffeines, holott ez jóval drágább is. A hajhullást mérsékli, de sok babahajat nekem a másik hozott. Tényleg számítja is kis mértékben a hajat, ebből a szempontból is jobb a zöld, mert annál nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

tara95

2018. december 26.

Szárít, nagyon. Ellenben növeszt, úgyhogy nem kell megijedni, eleve higítva használom, jó pár csepp olajjal plusz egy napot kibírok. Egyébként magában egy nagy egyest adnék neki mert korpát okozott. Rásegítve megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract

Közönséges párlófű. A wikipédia szerint összehúzó, epeműködést szabályzó és epehajtó, étvágyjavító, vizelethajtó, antibiotikus hatású és gyulladásgátló. A kozmetikumokban gyökerének, levelének és virágának a kivonatát is használják. A gyökér kivonata a CosIng besorolása szerint antioxidáns és szövetösszehúzó. Paula Begoun szerint a levél kivonat hatásos a hepatitis b vírus ellen és antioxidáns, azt azonban nem tudni, hogy van-e bármi előnye az összetevőnek a bőrön alkalmazva.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Az orvosi somkóró kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő.