Helia-D

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hajneeka, Módosítva: 2016. május 3.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

Az igénybevett és berepedezett bőr mindennapos ápolására szolgál. Jojobaolajat és búzacsíra-kivonatot tartalmaz, amelyek segítik az érdes és nagyfokú fizikai igénybevételnek kitett bőrfelületek puhítását. Intenzíven hidratál, valamint hűsítő hatású.
Parabénmentes, mesterséges színezék- és kőolajszármazék-mentes.

Ár: 990 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Lilium

2019. október 19.

Ennél sokkal többre számítottam.. Azt hittem, hogy egy gazdag, testes krém mint kb az összes lábápoló, de helyette habkrém állagú és szinte semmit nem csinál. Mivel én odafigyelek, hogy a sarkaim ne legyenek repedezettek így nekem éppen hogy elég, de extrém rossz állapotban lévő sarkakra borzasztóan kevés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

zsofiab

2019. március 7.

Nagyon gyorsan beszvódik, viszont hidratáló vagy puhító hatása nincs túl sok, hagy egy kis gllicerines réteget maga után. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Timitami

2017. december 15.

Elégedett vagyok vele. Se szakács nem vagyok, se eladó, se szaladgálós valaki, vagyis nagyon erősen nincsenek igénybe véve a lábaim, mégis repedezik kissé és keményedik a sarkam. Ez az első olyan krém, amelyik tényleg szebbé teszi. Már az első használat után éreztem, hogy egységesebb a bőr a sarkamnál, de rendszeres használattal egyre szebb és puhább. Jobb hozzáérni, Igaz, majdhogynem ipari mennyiséget masszírozok be, de megéri. És remekül beszívódik. Viszont már nem 990 forint, hanem majdnem 1200, és én a sheavaj tartalma miatt választottam. Felkenés után úgy 1 percig érezni némi hűsítő hatást, tehát tudja a krém, amit ígér, de én nem emiatt vettem meg, hanem a sarokpuhításra. Arra nekem jó. Mivel sok hasonló krémet nem próbáltam, nem tudom, van-e jobb, de én elégedett vagyok az eredményével. Ezért adok 5 csillagot. Ha esetleg a jövőben találok jobb krémet a lábamra, akkor ennek majd csak 4-et adok :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 15.

Rumina

2017. augusztus 6.

Sajnos nem vált be, ennél sokkal többre számítottam. Én is próbáltam az avonost és még az is jobb ennél. Nagyon jó illata van, semmi több, ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Kincspapp

2017. július 4.

Teszi a dolgat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Teszi a dolgat :)

Hencida

2017. május 29.

Több mint egy hete használom, minden este. Kellett neki 3-4 nap, mire puha, sima lett a sarkam. Nagyon elégedett vagyok vele, rögtön felszívódik, nem csúszkálok a padlón utána fél napig. Rendesen bemasszírozom és kb 5 perc után már járkálhatok. Nálam biztos újra vevős termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

repis

2017. január 12.

Nekem ez a termék sajnos nem vált be, még az Avon Foot Works is kenterbe veri.
Kézkrémként elhasználtam, ilyen módon egészen jól funkcionált, ezért kap tőlem 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Nekem ez a termék sajnos nem vált be, még az Avon Foot Works is kenterbe veri.

henike22

2016. december 8.

Nagyon csúnya volt a sarkam és a dm-ben rátaláltam erre a krémre. Kb. 1 hete hasznalom minden este de már puhább a sarkam és nem repedezik ki. Eddig nagyon tetszik a termék:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2