Heliocare

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Thumpa84, Módosítva: 2018. december 29.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Fényvédő 100% fizikai szűrőkkel, fluid textúrával és láthatatlan végeredménnyel (nem hagy fehér réteget). Megbízható napsugárzás elleni védelmet nyújt.

• védi az arcbőrt az UV-sugárzás okozta károsodástól és a korai öregedéstől
  • intenzíven hidratál, táplálja a bőrt
  • UVB, UVA, látható és infravörös sugarak elleni védelem
  • nem komedogén
  • alkoholmentes

Thumpa84

2018. december 27.

Kifejezetten pigmentfolots arcbőrre kerestem olyan fényvédőt, ami magas ásványianyag tartalma miatt elegendő védelmet ad.
Évek óta küzdök foltjaimmal. Eleinte magán bőrgyógyász javaslatait követve választottam fényvédőt, de alaposabb utánaolvasás után egyértelmű lett, hogy sajnos minden esetben olyan terméket javasoltak, amikben nincsen elegendő hatóanyag, vagy olyan kémiai összetevőt tartalmaz ami indikálja a foltok erősödését.
Hosszas kutatás után esett erre a termékre a választásom és bár elég borsos ára van nem bántam meg, hogy megvettem.
Nagyon könnyű folyékony állaga van. Mint minden fizikai fényvédő ez a termék is hagy némi fehér réteget, de kb 10 per után az is eltűnik a bőrröl. Jól lehet rá sminkelni, nem okozott pattanásokat. Egy negatívumot tudok csak megemlíteni, felkenés után pár percig valamiért csípi a bőröm. De mivel soha nem lett ennek következménye nem éreztem indokoltnak a használta abbahagását.
Június végén nyolc napos tengerparti olasz nyaralást, majd több hétvégés balatoni nyaralást csináltam végig ezzel (és még egy másik) a termékkel és semmit nem erősödtek a foltjaim. Igaz kalapot is viseltem szinte rendszeresen.
A rutinom a következő volt: előbb Uriage fizikai + kémia naptejet vittem fel, majd ezt a tiszta fizikai fényvédőt. A kettő együtt lehetővé tette, hogy néha le merjem venni a kalapomat.
Összességében az arcbőröm természetesen nem lett olyan barna, mint a testem, de még így is barnult.
Nagyon megszerettem ezt a teméket, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Nagyon megszerettem ezt a teméket, biztosan újra fogom venni.