Hemanis Cosmetics & Perfumes

Ár:   450 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pzsofia, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém természetes propolisszal, A, D és E vitaminnal

• A kéz mindennapos ápolására és védelmére, száraz és normál bőrre.
  • Biztosítja a hosszantartó hidratáltságot, a bőr gyorsan beissza a krémet, puhává és ápolttá válik tőle.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pzsofia

2015. augusztus 11.

Már évek óta használom, sose volt jobb krémem! Nem ragad, gyorsan felszívódik és nagyon jól hidratál, tehát betartja, amit ígér. Az összetevőket én nem nagyon szoktam figyelni, nekem a lényeg, hogy tegye a dolgát. Emellett az illata is szuper. :) Nekem csak estére szárad ki a kezem, igy lefekvéskor használom. Édesanyámnak is vettem egyet, ő is imádja, mert még az ő extra száraz, nagyon igénybevett kezeit is felpuhítja és nem győzött csodálkozni, hogy milyen gyorsan beissza a bőre.
Szétnéztem az interneten, sajnos csak Szerbia területén kapható egyelőre, mivel a cég is szerbiai. Viszont fontosnak tartottam feltenni, hiszen szerintem sokan vagyunk fent az oldalon Vajdaságból és nekünk is jól jöhetnek az efféle tippek a hazai márkákat illetően. :) Aki errefelé jár, bármelyik gyógyszertárban beszerezheti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Antioxidánsok: BHT

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Nem szabványos INCI név. Valószínűleg a névben szereplő három vitamin valamilyen formájának a valamilyen keveréke.