Henné Color

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aszisz, Módosítva: 2016. február 2.

Kategória:   Hajfestékek

• Színezi és fényt ad a hajszálaknak, Ez a különleges termék intenzív hatásu henna kivonatot tartalmaz, egyaránt használható természetes vagy festett hajra. Színt és stílust ad hajának.
  • Ajánlott a két festés közötti lenövések korrigálására.
  • Nem tartalmaz oxidánsokat, ammoniát, p-Phenylenediamint (PPD) és illatosítót a fejbőr és a haj kímélése érdekében.
  • A flakon15 ml folyékony henna kivonatot és egy db spirált tartalmaz.

Samantha

2019. február 26.

Pár őszhajszál eltűntetésére használom, mert ennyi miatt még nem akarom az egész hajamat befesteni / hennázni.
Szépen befogta, nem csorgott, nem kopott, nem fogta be a párnát, kibírta mosásig.
Kicsit drága, postaköltséggel és csomagolással 3700Ft-t fizettem. Mivel pár szál hajat kell színezni, sokáig elég lesz.

Ui.: Le kell, hogy pontozzam. Frissen mosott hajon nem marad meg. Bekenem mosás után, pár óra múlva nincs rajta. Így semmi értelme és ahhoz képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 26.

csokivanilia

2016. szeptember 30.

Lenövés eltüntetésére két festés között kiválóan alkalmas. Elégedett vagyok, újra fogom venni ha kifogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 30.

aszisz

2016. január 18.

Nekem eredetileg fekete hajam van, de meglehetősen korán megőszültem, ezért már jó pár éve Hennaplus festékkel festem a hajam. A lenövések eltakarása mindig gondot okozott, és ezért gondoltam, hogy kipróbálom ezt a terméket. Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, mert csak nagyon kis mértékben fogja be az ősz lenövéseket. (Ezt mondjuk gondolhattam volna, mert a Henné Color hajszínezőkrémje sem sokat ér :(
Állaga majdnem vízszerű, tehát nagyon vigyázni kell vele, mert folyik szanaszét, ha nem vagyunk elég óvatosak.
Biztos, hogy nem veszem meg még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Biztos, hogy nem veszem meg még egyszer.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.

Élénkzöld levelű cserje, virága mézillatú, festékként és gyógynövényként használatos. A növényben található anyag (lawsone) a bőrt, hajat, és egyéb protein tartalmú anyagokat (köröm, gyapjú, selyem) narancsvörösre színezi. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő és hajfesték. A truthinaging információi szerint készült olyan tanulány is, mely azt bizonyítja, hogy a henna antioxidáns, sebgyógyító és antimikrobiális (a baktériumok és gombák szaporodását, illetve fejlődését gátló) hatással bír. Az összetevő veszélyessége abban rejlik, hogy a sötétebb és tartósabb hatást biztosító,  "fekete henna" néven árult henna legtöbbször toxikus anyagokkal  - pl. acetonnal és terpentinnel - szennyezett, melyek allergiás reakciókat okozhatnak, beleértve a szem könnyezését, dermatitiszt és akár asztmát is. Az FDA ezért azt javasolja, hogy jobb, ha a henna nem érintkezik a fejbőrrel, vagy a bőr más részeivel hosszabb ideig.