Herbal Essences

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

A tápláló variációja samponok ápolják hajadat!

Liliomrozsa

2018. május 22.

Nagy szerelem volt. Nagyon szomorú és dühös voltam amikor bevonták:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Nagy szerelem volt. Nagyon szomorú és dühös voltam amikor bevonták:(

paranoidcat

2017. január 30.

Őket hibáztatom, hogy könnyűvérű samponhasználó lett belőlem: ezeket a samponokat használtam évekig, aztán hirtelen eltűntek a polcokról (az új verziók nem jöttek be) - így azóta csak keresgélek valami hasonlóan jót. Pedig nagyon szerette a hajam: szép fényű lett, de ki tudtam vele tolni a hajmosást, plusz csodás illatuk és csomagolásuk volt. Nem hittem, hogy egy sampon tud hiányozni, de na, tényleg nagyon szerettem... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

krémparádé

2016. szeptember 16.

Évek óta rajongok ezekért a samponokért, igazából a finom illatuk miatt. Mindig van köztük olyan, ami megtetszik és napokig érzem a hajamban a jellegzetes illatot, ami annyira kellemes és természetes, hogy még parfümöt sem kívánok mellé. Emlékszem, ismerkedésünk idején a férjem mindig megdicsérte a hajam illatát, és ez önmagáért beszél. Most megvettem én is a vadrózsás maxi kiszerelést és elégedett vagyok vele, jól tisztít, nem kell túl gyakran mosnom a hajamat. Úgy jó, ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

ALettah

2016. február 4.

A vadrózsa-jojbaolajos, minden hajtípusra jó sampon van meg ebből a szériából, az én enyhén zsírosodó hajamnak nagyon jót tesz, csodaszép fényt és puhaságot kap tőle. Remekül habzik, az illatát pedig imádom. Nem is volt drága, sajnos csak ritkán lehet még hozzájutni egy-egy darabhoz ebből a régi formátumból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Ennie86

2015. november 25.

Nagyon szerettem ezeket a samponokat. Fenomenális illatokkal voltak megáldva. :) Talán a zsíros hajra való volt a legjobb. Kár hogy nem lehet sehol kapni. (Pedig sok-sok olcsó boltot bejártam már)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

jud678

2014. július 21.

egyáltalán nem emlékszem bevált-e, vagy sem, mert kb. 10 éve használtam utoljára :) vajon lehet még kapni valahol? itt írjátok, hogy 100Ft-os boltokban előfordul... :) biztos nem lehetett annyira rossz termék, mert arra emlékszem, hogy többet is elhasználtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 21.

liv17

2013. július 23.

Annyira kiszárította a fejbőrömet, hogy korpásodtam tőle...szóval nálam is kukába ment egyből :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Andy B

2013. május 7.

Na, ettől aztán úgy viszkettem, vakarództam, mint a bolhás kutya....repült is ki a kukába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

Cicka

2013. május 7.

Az illata jó volt,de az én hajamat zsírozta ez is. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 7.

Az illata jó volt,de az én hajamat zsírozta ez is. :(

Pampilla

2012. december 14.

Én a régit nagyon szerettem,főleg a zsíros hajra való,sötétzöld színűt,annyira isteni illata volt....alig várom hogy ezt az újat kipróbáljam,bár szerintem már nem ugyanaz az összetétele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.